Bir erkek olarak sizin de bazen kızların gözünün üzerinde olduğu yakışıklı bir erkeğe bakıp “aah ulan şimdi ben de böyle yakışıklı olacaktım var ya!” diye düşündüğünüz oldu mu ? Eğer böyle bir tecrübe yaşadıysanız ardından şu soruyu sormanız muhtemeldir: Nasıl yakışıklı olunur ? Bu yazıda size daha yakışıklı görünmeniz konusunda hayati tavsiyeler vereceğim.

Yakışıklılık olmak için her zaman annenizden yakışıklı doğmanız gerekmez

Tamam, genetik diye bir gerçek var ve tip olarak kendi soyumuza çekiyoruz. Ama gidip kendinizi sarışın, mavi gözlü, atletik vücutlu İskandinav ülke vatandaşlarıyla kıyaslayıp çirkinim sonucuna varıyorsanız kendinize haksızlık ediyorsunuz demektir! Bunun yerine elimizdeki malzeme neyse onunla en iyi yemeği ortaya çıkarmaya çalışalım. Tıpkı kısıtlı malzemelerle çok güzel yemek yapan bir aşçı gibi. Bu yüzden yakınmayı bırakın ve mevcut görünümüzü iyileştirmeye odaklanın

Giyiminiz sizi olduğunuzdan 3 kat daha yakışıklı gösterebilir ya da gerçekten olduğunuzdan daha çirkin

Güzel kadınların yanındaki adamlara dikkat ederseniz birçoğunun yakışıklı değil aslında sadece oldukça tarz erkekler olduğunu görürsünüz. Giyiminiz yakışıklılığınızı sihirli bir değnek gibi yükseltme gücüne sahiptir. Kötü giyinmiş bir erkek kadınların gözünde bakımsız, özensiz, kendini bile taşıyamayan bir erkekken iyi giyimli bir erkek sosyal zekası gelişmiş, kızlarla arası iyi olan bir erkek olarak algılanır. Ve kadınların gözüne daha yakışıklı görünür. Her vücut tipi için teker teker tavsiye vermeyeceğim ama şu tavsiyem size çok yardımcı olacak. Çevrenizdeki boy, kilo ve vücut tipi olarak size benzeyen güzel giyindiğini gördüğünüz kişilerin ne giydiklerini ve renk kombinasyonlarını aklınızda tutun ve gidip aynı renkte benzer kıyafetlerden alın. Zaten zamanla giyim zevkiniz gelişince başkalarından kopyalamaya da ihtiyacınız kalmayacak.

Bakımlı olunmayan yerde yakışıklılıktan söz edilemez

bir erkek nasıl yakışıklı olur
Arada oldukça fazla fark var değil mi 🙂

Biz erkekler bir kızda alınmamış kol ya da bacak kıllarını görüp nasıl o kız hakkında negatif bir düşünceye kapılıyorsak. Benzer şeyleri kızlar bizim içinde düşünüyorlar. Ne olursa olsun ter kokmanız, saçınızın sakalınızın birbirine karışması, özellikle burun kıllarınız ve yüz bölgenizdeki kesilmemiş diğer kıllar kadınların sizi yakışıklı bulmamasına neden olur.

Gözlemlediğim kadarıyla bir çok erkek burun kıllarına, diş temizliğine ve kulak kıllarına dikkat etmiyor. Kendine nasıl yakışıklı olunur diye soruyorsan öncelikle bu gereksiz kıllardan kurtulmakla başlamalısın.

Fazla kilolarınızdan kurtulun

Bu hem daha atletik bir görünüm almanızı hem de kendinizi daha yakışıklı hissetmenizi sağlayacaktır. İnsan dış görünüşünü iyileştirip kendini psikolojik olarak da daha yakışıklı hissettiğinden gerçekten de kızlara da  daha yakışıklı görünmeye başlar. Çünkü kendini iyi hissetmeye başladığında, mutlu olduğunda, dışarıya o pozitif enerji yansıyacaktır. Şöyle düşünün depresyondayken mi daha yakışıklı oluyorsunuz yoksa mutlu ve enerjik bir halde gülüyorken mi ?kızlarla tanışma eğitim seti

Gülümsemek büyük bir silahtır

Nasıl yakışıklı olunur sorusunun diğer bir cevabı ise gülümsemeyi unutmamaktır. Siz gülümsediğinizde çevrenizdeki insanlar sizinle pozitif duyguları bağdaşlaştırırlar. Ve onlar sizin varlığınızla pozitif duyguları yaşadıkça siz onların gözüne daha yakışıklı gelmeye başlarsınız.  Şu ünlü sözü duymuşsunzdur:

Hiçbir zaman gülümsemekten vazgeçme, üzgün olduğunda bile. Gülümsemene kimin, ne zaman aşık olacağını bilemezsin. Gabriel García Márque

Bir erkeği en yakışıklı gösteren şey özgüvenidir

Yakışıklı erkek nasıl olunur
Aradaki fark oldukça kayda değer 🙂

Bir insan kendinden ne kadar eminse, gözleriyle karşısındaki kişinin gözlerinin içine bakabiliyor ve kendini rahatça ifade edebiliyorsa o kadar yakışıklı görünür. Kimse donuk bakışlı, göz kontağı kuramayan ve sesi çıkmayan kişileri genetik olarak ne kadar yakışıklı olsa da o kadar da yakışıklı bulmaz. Özgüven direk olarak kızları etkileyen ve sizin daha yakışıklı görünmenizi sağlayan bir şeydir.

Kafanızdaki nasıl yakışıklı olurum sorusunu tatmin edici bir cevap verdiğimi düşünüyorum. Tüm bu maddelere dikkat etmeniz sizin en az 3 kat daha yakışıklı görünmenizi sağlayacaktır.

 

Bu eğitim seti binlerce erkeğin hayatını değiştirdi :

Bir erkeğin hayattaki verimlilik ve mutluluğunu belirleyen en önemli faktörlerden biri de tabi ki kızlarla olan başarı seviyesidir. Bazen biz erkekler her şeye sahip olduğumuzu düşünür ama gene de kızların neden bize yeterince bakmadığını anlayamayız. Oysa çözümü yanlış yerde arıyoruzdur. 10 senelik tecrübenin eseri olarak yaratılmış bu eğitim setinde senin için özgüveni yüksek bir erkek olarak kızlarla tanışmanı, onları etkileyerek peşinde olmalarını sağlamak için kullanışlı psikolojik yöntemler ve tavsiyeleri yazdım. Kızların hoşlandığı bir erkek olmak için uygulaman gerekenleri A’dan Z’ye bir şekilde öğrenmek istiyorsan bu kitap setine göz atmazsan çok pişman olursun: ÇEKİCİ ERKEK EĞİTİM SETİ

BENZER KONULAR:


Secret
Secret

Sitenin tek yazarı olarak Secret nickini kullanıyorum. Okuduğunuz yazılara yorum yaparak makaleyle alakalı fikirlerinizi belirtebilir, benimle iletişime geçebilirsiniz.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments