kıza nasıl çıkma teklif edilir

Kızlar bir erkeğin onlara seçenek hakkı tanımadan onları ikna edebilmesini isterler! Dolayısıyla hoşlandığın kıza bu konuda bir teklif götürmen her zaman seni reddetmesini kolaylaştırman anlamına gelir. Bu yüzden bir kıza nasıl çıkma teklif edilir sorusu doğru bir soru değildir.

Şöyle düşün günümüzde evlilik teklifi denilen şey bile önce çiftlerin aralarında konuşup anlaştığı ve sonrasın formalite icabı yapılan bir teklifmiş gibi kalıyor. Çıkma teklif etmenin diğer bir zararı da şudur: Çıkma teklif ettiğin kız bir anda kendini evet ya da hayır demek zorunda olduğu bir durumda bulur. Evet derse belki de onun için doğru bir sevgili adayı olduğuna emin olmadığı birine evet diyecek ve sonrasında uyumlu olmadıkları ortaya çıkarsa bir sürü sorunla uğraşmak zorunda kalacak. Hayır derse bu kez karşısındaki erkeğin arkadaşlığını dahi kaybetmiş olacak.

Umarım bir kıza çıkma teklif etmenin neden kötü bir fikir anlamışsındır. Bunun yerine hoşlandığın kızı seni reddedemeyeceği bir pozisyonda bırakmalısın. Şimdi hazırsan bunun nasıl yapılacağını öğrenelim.

Çıkma teklif edeceğin kızı yavaş yavaş kendi varlığına alıştır

Ortaya bir teklif, anlaşma koymadan kızla mümkün olduğunca fazla kaliteli zaman geçirmeye odaklan. Ve bu zamanı mümkün olduğunca eğlenceli hale getirmeye çalış. Böylece aranızda ister istemez bir etkileşim olacak ve belki de enerjileriniz, kimyanız birbiriyle uyuşacaktır. Belki de bir teklif yapmaya bile gerek kalmayacak bir durum ortaya çıkacaktır.kızlarla tanışma eğitim seti

Bir kıza nasıl çıkma teklif edilir diye düşünmek yerine ilginizi davranışlarınızla belli edin

Hoşlandığın kıza aniden açılmak ya da birden onu sevdiğini söyleyerek şaşırtıp olumlu cevap beklemenin şansınızı düşüreceğini söylemiştim. Bu çok eskilerde kalmış ve günümüzde komik karşılanıyor.  Ve bir kızla nasıl konuşulması gerektiğini bilmeyen erkeklerin yaptığı bir şey olarak görülüyor. Sizin yapmanız gerekense ilginizi ona açılarak değil sözel olmayan şekilde davranışlarınızla belli etmektir. Böyle yaptığınızda hoşlandığınız kızdan olumlu yanıt alma şansınızı çok fazla arttırmış olursunuz. Çünkü bu tarz ilgi belli etmeler sadece ondan hoşlandığınızı belli eder ve bir cevap beklemediğiniz için kızın üzerinde büyük bir stres yaratmaz. Şimdi gelelim hoşlandığınız kıza ilginizi nasıl belli edeceğinize.

bir kıza nasıl çıkma teklif edilirOnunla konuşurken gözlerinin içine bakarak içten bir şekilde gülümseyin

Bu ondan hoşlandığınızı çok açık bir şekilde belli eden bir sinyaldir. Kızlar biz erkeklerden çok daha başarılı bir şekilde bu sinyalleri anlamakta uzmandırlar. Merak etmeyin, sizin ondan hoşlandığınızı anlamaması gibi bir durum söz konusu olamaz.

Onu özel sorular sorun

Bu sizin onunla muhabbeti daha derinleştirme ve aranızda bir bağ kurmak amacını taşıdığınızın sinyalini ona iletir. Karşılığından o da size sorular soruyorsa ve sorduğunuz sorulara özenle yanıtlar veriyorsa doğru yoldasınız demektir.

Ona dokunun

Sosyal olarak kabul görecek bir şekilde yapacağınız doğal dokunuşlar hoşlandığınız kıza karşı büyük ilgi işaretleridir. Bu dokunuşları koluna, dirseğine, omuzuna, eline yapabilirsiniz. Sizin ondan hoşlandığınızı ve daha samimi olmak istediğinizi hemen anlayacaktır.

İlgi işaretlerinden emin olduktan sonra hamlenizi yapın

Bu bir kıza nasıl çıkma teklif edilir diye düşünüp durmaktan çok daha iyi ve risksiz bir yoldur. Tüm bu süreçte hoşlandığınız kızın size ilgili olduğunu yaptığınız hamlelerle anlamışsanız artık onu bu konuda karşılık göstermeye yönlendirmenin zamanı gelmiştir. Onu bir yere davet edin ve beraber güzel zaman geçirirken araya birkaç iltifat sıkıştırın. Kızın iltifatınızdan mutlu olduğunu görürseniz bazı masum dokunuşlar yaptıktan sonra önce kol kola yürüyün. Kız bu durumdan şikayet etmiyorsa sonrasında elini tutun. Ve son olarak da öpün. Yeni sevgiliniz hayırlı olsun!

Gördüğünüz bir kıza nasıl çıkma teklif edilir diye kafa yormaktan ve kızın üzerinde baskı oluşturarak olumsuz yanıt vermesini kolaylaştırmaktansa böyle bir yöntem çok daha pratik ve etkilidir.

Bu  eğitim  seti  aşk  hayatını  kökten  değiştirecek:

Pek çok erkek ilişkilerinde yaptıkları hataları yanlış yerlerde arar. Kızların ilişkilerinde ipleri eline almasını ve istediği şeyleri onlara dayatmalarına istemeden de olsa izin verirler. Bu gibi durumlarda kızlar bilinçaltlarında erkeğe olan saygısını yitirir ve zamanla erkeği terk etmeye giden yola girmeye başlarlar. Kadın ve erkeğin eş bulma stratejisi aynı değilir. Biz erkekler feminist medya ve yayınlar yüzünden farkında olmasak da davranışlarımızda feminen hale getirildik. Ve olmamız gereken dominantlık, eril enerjiden uzaklaştık. Zamanında kadın tavlama ve ilişkiler konusunda çektiğim acılar 10 yıl sonrasında beni bu konuda uzman olmaya itti. Ve şimdi öğrendiğim her şeyi erkekler için bu eğitim setinde bir araya getirdim. Bu bilgileri başka hiç bir yerde bulamayacağın ve sadece senin yararın gözetilerek yazıldığına emin olabilirsin. Karşı konulmaz bir erkek olmak ve hoşlandığın kadınlarda hep o aynı başarısızlıkları yaşamaktan kurtulmak istiyorsan bu eğitim setini incele: ÇEKİCİ ERKEK EĞİTİM SETİ

BENZER KONULAR:

 


Secret
Secret

Sitenin tek yazarı olarak Secret nickini kullanıyorum. Okuduğunuz yazılara yorum yaparak makaleyle alakalı fikirlerinizi belirtebilir, benimle iletişime geçebilirsiniz.

Subscribe
Bildir
guest
1 Yorum
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Berk
Berk
2 yıl önce

abi kızla buluşamıyoz şunun mesajlı halini yapın