bir kız nasıl etkilenir

Bir kızı etkilemenin yolları: Etkilemeye kendinizden başlayın

Bir kızı etkilemek için ilk önce çalışmaya kendi üzerinden başlamalısın. Çünkü kadınlar konusunda büyük bir başarı arıyorsan, işin sırrı hayata karşı yeterli ve başarılı bir erkek olmaktan geçer ya da böyle hissetmekten. Erkekler bir kızı etkilemenin yolları nelerdir diye ararlarken aslında genelde ihtiyaçları olan birkaç tavsiyeden daha fazlasıdır. Bir erkek aşık olmuştur ve aşık olduğu kız tarafından reddedilmiştir. Ve diğer bir erkek asosyal, sosyal durumlarda kendini kötü hisseden biridir. Ve bu adamlar kadınlarla kısmen daha başarılı bir erkekten ya da sadece Google’dan “kadınları elde etmenin yolları” ya da “kız arkadaşını geri kazanmanın yolları” gibi şeyler aratarak, kendilerini malum “kız tavlama” sitelerini bulur, oradaki işe yaramaz makalelere gömülür ya da çevrelerindeki erkeklerin tavsiyelerine uyarlar. Şöyle yap, böyle yap derler. Etkileme konusunda büyük bir tavsiye arıyorsanız önce kendi kendinizi etkilemekle başlayın. Bunu nasıl yapacağım diye soruyorsanız, bir kız olsam nasıl bir erkeğe aşık olmak ister ve saygı duyardım diye düşünün. Bununla yetinmeyip üzerine kendi ideallerinizi boca edin. Ortaya çıkan sonucu kendiniz üzerinde uygulayın.

kızlarla tanışma eğitim setiÇok yönlü bir erkek olun

Biz erkekler kadınları kendimiz gibi değerlendirme hatasına düşeriz. Erkekler olarak daha çok görünüşe odaklı olarak bir kadından etkileniriz. Daha sonrada diğer özelliklerine bakarız. Ancak kadınla bizler gibi değillerdir. Bir erkek olarak bizim hayatta nelerle uğraştığımız, çok yönlü bir erkek olup olmadığımız kadınların bizden etkilenmeleri için önemlidir. Çok yönlü olmanızı biraz daha açmam gerekirse, mesela derslerinde yada işinizde başarılıyken diğer yandan amatör olarak bir spor alanında başarılı olun yada çok güzel yemek yapın. Bu örnekler çoğaltılabilir ama konu bir kızı etkilemenin yolları konusuna gelince en etkili olan şeylerden bir tanesidir.

Sosyal olun

İster yakışıklı bir erkek olun, isterseniz de içinizde bilgi birikim, kültür olarak çok büyük cevherler yapsın. Sosyal yeteneklerinizi geliştiremediyseniz, tüm bu potansiyellerinizi ve sermayenizi boşa harcıyorsunuz demektir. Çağımızda sosyal iletişimde başarılı olma, kişinin bir yabancı dili harika bir şekilde konuşabiliyor olmasından bile önemli hale gelmiş, adeta bir zorunluluk olmuştur. Bu hem iş hayatında hem de sosyal ilişkilerde böyledir. Düşünsenize yakışıklı ama sosyal olarak kendini ifade etmekte zorluk yaşayan bir erkek… Kızların gözünde hemen sıkıcı erkek kategorisine koyulurdu. Ya da çok kültürlü ama o kadar asosyal ve utangaç ki kimsenin ondaki bu kültürden haberi bile yok. Bu yüzden sosyal olarak durumunuz geliştirilmek istiyorsa, mutlaka sizi daha sosyal yapacak aktivitelere zaman ayırın. Bunlar bir enstrüman çalmak için kursa gitmek, tiyatro kulübüne katılmak, topluluk önünde konuşma pratikleri yapmak gibi şeyler olabilir.

bir kızı etkilemenin yolları

Pratik ile teoriyi birbirinden ayırın

Bir kızı etkilemenin yolları konusunda bilgi arayan erkekler bazen internetten o kadar fazla araştırma yapıyorlar ki akıllarını kadınlar konusunda ihtiyaçlarından çok daha fazla bir bilgiyle dolduruyorlar. Oysa bir şeyi öğrenirken aynı anda uygulamıyor olmak koca bir sorundur.  Şöyle bir örnek verebilirim: İnsanlar 4 yıllık üniversite okuyup ardından iş hayatına başladıklarında bu yüzden sudan çıkmış balığa dönerler. Çünkü teorik olarak öğretilen ile gerçek hayatta uygulanan tamamen farklıdır. Bir çok bilgiyi okuyup onları beynine yazmak, uygulamadıktan sonra seni gerçek hayatta sudan çıkmış balık gibi hissettirir.

Gelmiş geçmiş en büyük askeri dehalardan biri olan Napolyon Bonapart bir savaşın ardından kurmaylarıyla durum kritiği yapmaktadır ve eleştiri yapanlardan biri parmağını harita üzerinden gezdirerek şöyle der “Şuradan geçip önce orayı alsaydınız, sonra buradan geçip şurayı da alırdınız!” 

Napolyon güler: Evet, oralar parmakla alınsaydı öyle yapardım!

Bu yüzden bu siteden ya da başka bir yerden kadınlar, ilişkiler, kızları tavlamak gibi konularla ilgili ne öğrendiyseniz hemen uygulamaya dökün. Çünkü uygulama öğrenmenin en kolay ve kalıcı yoludur. Sana bir kızı etkilemenin yolları konusundaki temel bilgileri vermeye çalıştım.

ÇEKİCİ ERKEK KİTAP SETİ

Kızları etkilemenin tüm yollarına hakim olmak ve tüm bu yolları harika bir şekilde uygulayarak hoşlandığın kadınları güçlü bir şekilde etkilemek ister miydin ? Bu eğitim seti tek bir amaç için yaratıldı: Hoşlandığın kızla tanışmak, etkilemek ve onu çekim alanına almak ! İlgini çektiyse o zaman 10 senelik bir deneyimle yazılmış bu eğitim setini sana şiddetle tavsiye ediyorum: GÜÇLÜ ERKEK EĞİTİM SETİ

BENZER KONULAR:


Secret
Secret

Sitenin tek yazarı olarak Secret nickini kullanıyorum. Okuduğunuz yazılara yorum yaparak makaleyle alakalı fikirlerinizi belirtebilir, benimle iletişime geçebilirsiniz.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments