sevgiliye güzel sözler

Öncelikle seni uyarayım, etkileyici aşk mesajları,güzel aşk sözleri, sevgiliye güzel sözler ancak doğru yerde ve doğru zamanda kullanıldığında etkilidir. Günümüzde feminizm akımının etkisiyle erkeklerin kafasına kadınlara ne kadar fazla güzel sözler, etkileyici aşk mesajları, güzel aşk sözleri söylerlerse, kadınların kalbine daha kolay girebilecekleri sokuldu. Oysa bu koca bir yalan. Bir çok erkek hala hoşlandıkları kızı etkilemek için internette en güzel aşk sözleri, güzel anlamlı sözler, sevgiliye sözler gibi aramalar yapıyor ve bunlarla o özel kadını elde edebileceklerini düşünüyorlar. Hoşlandıkları kadın ise onlara bu erkeklere değil, onlara hiç de etkileyici aşk mesajları, güzel aşk sözleri, sevgiliye güzel sözler yazmamış erkeklere gidiyor. Sence de burada bir mantıksızlık yok mu ?

Etkileyici aşk mesajları, güzel aşk sözleri ne zaman ASLA kullanılmamalı ?kızlarla tanışma eğitim seti

Öncelikle hoşlandığın kıza yeterli erkeksi değeri sunmadan etkileyici aşk mesajları, güzel aşk sözleri, sevgiliye güzel sözler yazarak onu etkileyebileceğin fikrinden kaçınmalısın. Biliyorum, kadınların söylediği “ortalıkta hep odun erkekler var, bize iyi davranan, güzel sözler söyleyen erkekler” istiyoruz gibi yalanlarına inandın. Oysa kadın psikolojisi senin sandığının çok daha ötesinde şeytanca işliyor. Yaşı ilerleyen bir erkek tecrübe ettikçe görüyor ki biz erkekler kadınların yanında oldukça saf kalıyoruz. Oysa kadınların yukarıdaki gibi “iyi davranan, güzel sözler söyleyen erkekler” istediklerini beyan ederlerken ki psikolojilerinde, belli bir değerin ve erkeksi özelliklerin altında kalan erkekleri erkekten bile saymayacak bir bakış açısı yatıyor. Evet sevgili dostum acı ama gerçek!  Kadınlar bu tarz sözleri söylerlerken feminen davranan, yeterince maço olmayıp erkeksi özellikler gösterme konusunda yetersiz erkekleri erkek sınıfına bile almıyorlar, yani o erkekler iyi de davransa en harika sözleri de söyleseler, kadınların gözünde erkek sınıfına bile girmedikleri için kadınlar bu cümleler ile o erkekleri kastetmiyorlar. Yoksa her güzel söz söyleyen erkek bir sürü kadınla beraber olabilirdi değil mi ?

Etkileyici aşk mesajları, güzel aşk sözleri ne zaman kullanılabilir ?sevgiliye güzel sözler

Şimdi etkileyici aşk mesajları, güzel aşk sözleri, sevgiliye güzel sözler gibi pek çok erkeğin yanlış kullanarak ellerinde patladığı materyalleri ne zaman kullanabileceğini açıklıyorum. Hazır mısın ? Bir kadın öncelikle bu sözleri hak ettiğini ispatlamalı. Kısacası önce hak etmeli ! Eğer bir kadına ilgini belli edecek bu sözleri kolayca ve ucuza verirseniz ilginizi ucuzlatmış olursun. Kim bu devirde kolayca elde edebildiği bir şeye değer verir ? Sen çok çalışıp kazanarak elde ettiğin bir eşyayı mı daha fazla önemsersin yoksa birinin sana öylesine verdiği, yani kolayca elde ettiğin bir eşyayı mı ? Ne demek istediğimi anladın mı ?

Benim sana tavsiyem kızla flört aşamasında ve ilişkinin ilk 3 ayında kıza asla etkileyici aşk mesajları, güzel aşk sözleri, sevgiliye güzel sözler yazacağım diye kasmaman ve bunları ASLA kullanmaman. Flört aşamasında ise kız senin için iyi bir şey yaptığında ona çok basit güzel bir söz söyleyebilirsin. Ancak bu sözler şakayla karışık ve çok sade olumlu ifadeler olarak kullanmalısın. Peki neden ilişkinin 3 ayı önemli ? Bu 3 ayda aranızdaki bağ yeni yeni yeterince sağlam bir hale gelecektir. Artık kız seninle yeterince zaman geçirmiş, sana yeterince yatırım yapmış olacağından, ona kendisini güzel hissettirecek aşk mesajları, güzel aşk sözleri, sevgiliye güzel sözleri gibi şeyleri kullanabilirsin. Ancak abartmamak kaydıyla.

Sana tavsiyem bu güzel sözleri bir yerlerden kopyalaman değilde, edebiyat kitaplarını okurken karşına çıkabilecek sözlerden esinlenmen ve sevdiğine özel kendi hayal gücünden beslenerek ona özel bazı şeyler yaratmandır. Bu kopyalama mesajlardan on kat daha etkili olacaktır. Şimdi senin için hemen bir tane yaratıyorum: “Aşkımın sesini geceleyin kapıdan sızan rüzgarın uğultusu gibi duy, sağanak yağmurda çatıya çarpan yağmur tanelerinin sesini duyar gibi duy, seni seven bir kalbi en derininde hissettiğin o an içinin sımsıcak olduğunu hissettiğin gibi duy”

Sana etkileyici aşk mesajları, güzel aşk sözleri, sevgiliye güzel sözler, güzel anlamlı sözler gibi materyalleri kullanabileceğin en iyi zamanı söylemiş oldum. Uygulayarak etkili sonucu görmek sana kalıyor.

ÇEKİCİ ERKEK EĞİTİM SETİ:

Güzel kadınları etkilemek o kadar da zor değil ! Yapman gereken sadece geçerliliği kanıtlanmış ve tecrübe eseri olarak yazılmış olan çekicilik kurallarını uygulamak. Tüm bu kuralların neler olduğunu sana, çekici erkek eğitim setinde anlattım !

BENZER YAZILAR:


Secret
Secret

Sitenin tek yazarı olarak Secret nickini kullanıyorum. Okuduğunuz yazılara yorum yaparak makaleyle alakalı fikirlerinizi belirtebilir, benimle iletişime geçebilirsiniz.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments