Bir erkek için mesaja cevap vermeyen kız oldukça sinir bozucu bir tecrübe olabilir. Bir kızla tanıştın ve kız mesajlara çok geç cevap veriyor ya da hiç vermiyor diyelim. Bu durumda nasıl davranman gerektiği konusunda seni bilgilendireceğim. Bu yazıyı okuduktan sonra artık mesaja cevap vermeyen kıza ne yazılır konusunda detaylı bir bilgiye sahip olmuş olacaksın.kızlarla tanışma eğitim seti

Peki kızlar mesajlara neden cevap vermezler ?

Kızların mesajlara cevap vermemesinin sebebi ilk olarak bu durumu bir strateji olarak kullanmalarıdır. Mesela bir kıza uzun süredir hoşlandığı erkek mesaj yazmıştır ancak kız onu bir süre bekletmek ve psikolojik avantaj elde etmek için ona ilk anda cevap vermez ya da günler sonra cevap verir. Her ne kadar kızların tümü böyle bir şey yapmasa da bir çok kız tarafından bu strateji uygulanmaktadır.

Kızın mesaja cevap vermemesinin ikinci sebebi ise sizi hiç mi hiç umursamaması ve konuşmak istememesidir. Günümüzde kızlara telefondan ve sosyal medya hesaplarından bir çok erkeğin mesaj attığı düşünülürse onca mesaj arasından mesaja cevap vermemek aslında son derece normal karşılanması gereken bir durum olabilir. Bu durumda konuyu kişisel algılamayıp kendi stratejinizi ona göre kurmalısınız. Şimdi mesaja cevap vermeyen kıza ne yazılır, nasıl davranılır bu durum üzerinde duralım.

Mesaja cevap vermeyen kıza ne yazılır konusunda gerçekçi çözüm

mesaja cevap gelmezse ne yapılır
Stratejinizi değiştirin!

Hiç cevap vermeyen kadının mesajlarına geri mesaj yazmasını sağlamak için bir kaç strateji uygulayabilirsin. Bunlardan ilk sana cevap vermediğinde kısa süre içinde asla ikinci mesajı atmamaktır. Çünkü ilk attığın mesajdan sonra cevap gelmedikten sonra ikinci bir mesaj daha atarsın kızın gözünde muhtaç bir erkek konumuna düşersin. Muhtaç erkek başka kızların yüzüne bakmadığı ve kızlarla başarısız erkek demektir. Ve kadınlar için en çekici olmayan erkek sınıfına girer. Bu yüzden ikinci mesajı atarken en azından 1 hafta beklemeye dikkat et. Ancak atacağınız yeni mesaj “neden cevap vermedin” gibi değil de, sanki ona ilk defa yazıyormuşsun gibi olsun.

Mesaja cevap vermeyen kıza ne yapılır konusunda önereceğim ikinci strateji ise ilk mesajını kızın sana cevap vermesini kolaylaştıracak şekilde atmandır. Mesela “selam, naber ,nasılsın” mesajları oldukça sıkıcıdır. Ve kızların sana cevap verme olasılıklarını düşürür. Bunun yerine kızla arandaki ilişkiye göre daha eğlenceli olabilecek mesajlar yaz. Mesela kızın evcil hayvan beslendiğini biliyorsan şöyle yazabilirsin, “Selam, ya senin kedi kız mıydı, erkek miydi ?”.

Böyle bir mesaj yazarak standardın dışına çıkmış olursun ve kızda konu hakkında merak uyandırdığın için cevap vermesini kolaylaştırmış olursun. Ya da kızın burcunu biliyorsan, kızın doğduğu mevsime atıfta bulunarak “Kış çocuğu naber?” diyebilirsin. Kız kışın doğduğu için ve sen de buna atıfta bulunduğu için cevap alma şansın artar.

Mesaja cevap vermeyen kıza ne yazılır konusunda önereceğim son strateji ise, komedi içerikli bir şeyler göndermektir. Mesela çok komik bir karikatür göndererek gülen yüz ifadesi koyabilirsin Espri evrensel bir dildir ve kızla aranızdaki buzları kırma konusunda sana yardımcı olacaktır.

Cevap vermeyen kıza sözler

Artık elinden gelen her şeyi yaptın ve hala cevap gelmiyorsa bu kızla daha fazla uğraşmak senin erkek olarak değerini çok düşürecektir. Sahip olman gereken bakış açısı, denizde balık çok bakış açısı olmalıdır. Çünkü dünyada onlarla konuşmanı ve tanışmanı bekleyen milyonlarca kadın var, tek bir tanesi için aşırı zaman harcamaya değmez. Bu yazımda sana mesaja cevap vermeyen kıza ne yazılır konusunda tavsiyeler vermiş oldum. Artık kızlara nasıl mesaj atılır daha iyi biliyorsun.

Bu  eğitim seti  kızlara  olan  bakışını sonsuza kadar değiştirecek :

Kızların bilinçaltına hitap ederek çekicilik oluşturmak aslında o kadar da zor değil. Hayatımın 10 yıllık dönemini çekicilik kurallarına, kadınların asla dinlendirmedikleri gizli kalmış partner seçme kriterlerini araştırıp bunları sahada uygulamaya ayırdım. Artık hangi kadının hangi durumlarda bir erkeği çekici bulduğu, ondan etkilendiği ve partneri olması istediği konularında yetkin bir haldeyim. Senin için özenle hazırladığım, kızlarla tanışmalarda, mesajlaşmalarda ve ilişki sırasında reddedilmeni neredeyse imkansız hale getirecek yaklaşımlar ve taktikleri derlediğim eğitim setim şuan satışta. Bu eğitim setinden şuana kadar 100 lerce erkek faydalandı ve bu erkeklerden bir çoğunun daha önce beraber olmayı hayal bile edemedikleri kadınlarla beraber olduklarını gözlemledim. Sen de bu pek çok erkeğin bilmediği bilgileri içeren kitap setini temin ederek hemen uygulamaya başlayabilirsin: ÇEKİCİ ERKEK KİTAP SETİ

 

 

 


Secret
Secret

Sitenin tek yazarı olarak Secret nickini kullanıyorum. Okuduğunuz yazılara yorum yaparak makaleyle alakalı fikirlerinizi belirtebilir, benimle iletişime geçebilirsiniz.

Subscribe
Bildir
guest
9 Yorum
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Kaan
Kaan
1 yıl önce

Peki 12 saat veya 1 gün sonra 2 ci mesajı atarsak ozaman damı basit erkek görünümü veririz

Mehmet
Mehmet
1 yıl önce
Reply to  Kaan

fazla zorlama, cevap vermezse salla gitsin

Kerem
Kerem
1 yıl önce

uzun süre tatlı tatlı konuştuk, sonrasında o benim yazdığıma cevap vermeyince “bir sorun mu var?” yazdım, yine cevap gelmeyince bir daha yazmadım. Ne yapmalıyım?

Ferdi
Ferdi
1 yıl önce
Reply to  Kerem

Kiza ilk msj attim tam 24 saat snra zorakide olsa cevap yazdi. 3 5 msjlastik yine 24saat snra yazdi yine. 3 5 konistuk zoraki tabi smdi ise cevap yazmadi ne yapmaliyim 24 saati gecdi

Yamaç
Yamaç
11 ay önce

Günlük 4 5 tane kızla yazisiyorum günün sonunda 1 tane bile kalmıyor hepsi gidiyor sıkıntı bendemi kızlardamı

Ali
Ali
8 ay önce

Peki vazgeçemeyeceğim bir kızsa ne yapmalıyım?