sevgiliyle yapılacak eğlenceli şeyler

Sevgiliyle yapılacak aktiviteler sağlıklı, eğlenceli ve mutlu bir ilişki için çok önemlidir. Eminim sevgiliyle yapılacak eğlenceli şeyler arayıp kendine uygun bir şey bulamadığın ya da kararsız kaldığın çok olmuştur. Bu yazıyı tam da bu yüzden yazdım. Eğer şimdiye kadar böyle bir şey düşünmediysen kendini bir de sevgilinin yerine koy ve düşün: erkek arkadaşınla her ne kadar muhabbet güzel olsa da hep birbirinin benzeri buluşmalar yapıyorsunuz ve tek yaptığınız birbirinizin yüzünü izleyerek saatlerce konuşmak. İlişkiniz ne kadar güzel olsa da bu aranızdaki ilişkiyi monoton ve sıkıcı bir hale sokardı.

Bir de şöyle düşün, ilişkinizi eğlenceli aktiviteler yaparak renklendiriyorsunuz, böylelikle yaptığınız aktivitelerden bol bol yaşanmışlıklar, maceralar ve komik anılar ediniyorsunuz. Böylece aktivite dışı zamanlarda bile konuşacak onlarca konunuz olmuş oluyor. Şimdi gelelim sevgiliyle yapılacak şeylerin örneklerine.

Sevgiliyle yapılacak aktiviteler nelerdir ?kızlarla tanışma eğitim seti

Bisiklet kiralayın: Beraber bisiklet sürmek asla eskimeyen çok eğlenceli bir aktivitedir. Eğer İstanbuldaysanız özellikle anadolu yakası sahilinde belediyenin bisiklet kiralama noktalarından kolayca bisiklet kiralayabilirsiniz. Diğer bir eğlenceli bisiklet rotası da bir çok kısmı yokuş olmasına rağmen yine de eğlencesini kaybetmeyen Büyükadadır.

Balata fotoğraf çekmeye gidin: Balat sadece bir örnek. Son dönemlerde popüler olmuş genellikle popüler diziler tarafından insanların dikkatini çekmiş pek çok semt var. Kız arkadaşınla buralara kısa bir fotoğrafçılık turu düzenleyebilirsin. Ancak bir yerlerden profesyonel fotoğraf makinesi ayarlamak işin ruhunu yakalamak için iyi olacaktır.

Müze gezisi yapın: Sevgiliyle yapılacak aktiviteler konusunda bir diğer güzel seçenek ise müze gezisi yapmaktır. Ülkemiz tarihi yönden köklü bir mirasa sahip olduğu için bu yönden çok şanlısınız. Bu müzeleri gezerken yeni şeyler öğreneceğiniz için beraber gerçekleştireceğiniz bu öğrenme aktivitesi ilişkinizi daha anlamlı hale getirecektir.

Sevgiliyle yapılacak şeylere bir kaç çılgın örnek daha

sevgiliyle yapılacak çılgın şeyler
Sevgiliyle yapılacak çılgın bir aktivite

Poligona gidin: Nasıl yani ? dediğinizi duyar gibiyim. Ama emin olun sevgilinizin sonsuza kadar unutamayacağı bir aktivite olacaktır. Oldukça karşılanabilir ücretlere kişi başı 20 mermi satın alıp tamamen güvenli bir ortamda karşınızdaki hedeflere eğitmen eşliğinde atış yapıyorsunuz. Bunu yaparken bol bol fotoğraf çekip bu anı ölümsüzleştirmeyi de unutmayın.

Yaratıcı drama kursuna katılın: Sevgiliyle bir kursa katılmak çok eğlenceli olabilir. Böylece yapacağınız aktivite sadece bir kereyle sınırlı kalmaz, her hafta bu aktiviteyi tekrarlayabilirsiniz. Yaratıcı drama ise duygularınızı özgürce ifade edebilme fırsatı bulabileceğiniz ve oyunculuğunuzu geliştirebileceğiniz kurslardır, pek çok kız buna bayılır.

Tabi sevgiliyle yapılacak aktiviteler sizin zaman ve maddi kaynaklarınızla doğru orantılıdır. Ancak yukarıda saydığım aktivitelerin hiç biri yapmak ve ilişkinizi kuvvetlendirmek isterseniz ulaşılamaz şeyler değildir.

KIZLARLA BAŞARI SEVİYENİ RADİKAL BİR ŞEKİLDE DEĞİŞTİRECEK BİR EĞİTİM SETİ TAVSİYESİ:

Sana nasıl hayallerindeki kız arkadaşa giden yolun kapılarını ardına kadar açabileceğini anlatacağım büyük tecrübelerin eseri olan bir kitap tavsiyesinde bulunacak. Şuana kadar bu kitabı okuyan 1000 in üzerinde erkek çok etkili sonuçlar aldılar. Bu erkeklerin pek azının bildiği bilgileri içeren kitabımı daha ayrıntılı incelemek için tıkla: ÇEKİCİ ERKEK KİTAP SETİ

BENZER KONULAR:


Secret
Secret

Sitenin tek yazarı olarak Secret nickini kullanıyorum. Okuduğunuz yazılara yorum yaparak makaleyle alakalı fikirlerinizi belirtebilir, benimle iletişime geçebilirsiniz.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments