sevgiliyle yapılacak muhabbetler

Sevgiliyle konuşulacak konular nelerdir diye merak istiyorsan doğru yerdesin. Peki az sonra sana aktaracağım bilgileri okumakla tam olarak ne kazanacaksın ?

Yazdıklarımı okuduktan sonra artık sevgiliyle konuşacak konu bulmakta zorluk yaşamayacaksın ve böylece konuşurken yorulmana, stres hissetmene hiç gerek kalmayacak.

Daha önce bu konuda sorun yaşamış olabilirsin, hatta pek çok olumsuz tecrübe de edinmiş olabilirsin. Ancak şimdi sana bahsedeceğim sevgiliyle konuşulacak konular bu durumu aşmanda son derece etkili olacaktır.

Sevgiliyle konuşulacak konular nelerdir sorusuna en tatmin edici yanıtlara göz atalım

Birazdan anlatacağım bilgileri bir kaç kere deneyerek en iyi sonucu zamanla elde edebilirsin.

kızla konuşulacak konular

Sevgiliyle yapılacak muhabbetler

Yaşanmışlıklarınızdaki esprili olaylar

İnsanlar beraber kısa bir zaman bile geçirmiş olsalar aralarında sadece ikisinin anlayıp gülebilecekleri bir kaç espri konusu olay mutlaka meydana gelmiştir. Sen de bu fırsatı iyi değerlendirmelisin. Sevgilinle geçirdiğin zamanı hızlıca bir gözden geçir ve aranızda espri ve komiklik barındıran, beraberce güldüğünüz anıları şöyle bir toparla. Mesela beraber bir gün bir yere gitmişsinizdir ve başınıza komik bir olay gelmiştir, normalde bu konuyla alakalı bir detayı başkasına söylesen yüzüne boş bir ifadeyle bakabilir ama sevgilin de bu olaya şahit olduğu için konuya hemen uyanacak ve kahkahayı basacaktır.

Sevgilinle gelecek hakkında konuşabilirsin

Sevgilinle gelecek hakkında konuşmak iyi bir fikirdir, böyle şeylerden konuşunca ona gelecekler alakalı güzel şeyler hayal ettirmiş olursun, böylece de aranızdaki bağ derinleşir. Ancak ona bazı şeyleri hayal ettirirken araya komik detaylar eklemeyi de unutma.
Mesela şöyle şeyler diyebilirsin:

  • İleride senden en az 12 tane çocuk yapmayı planlıyorum, eğer daha aza razı olacağımı sanıyorsan yanılıyorsun 🙂 Kaçı kız, kaçı erkek olur dersin ? 🙂
  • Bak bir araştırma yapmışlar ve evlilikte ev işleri konusunda kocalarından yardım alan kadınların daha mutsuz olduğu ortaya çıkmış. Ben senin mutluluğunu ön plana koyduğum için sana ev işlerinde asla yardım etmeyi düşünmüyorum 🙂
  • Seninle yazın Antalya’ya tatile gideriz, sabah güzel bir kahvaltıyla uyanıp deli bir tatil yaşarız.

Sevgiliyle konuşulacak uzun konular : İkinizin de okuyacağı bir kitap ya da izleyeceği bir dizi belirleyin

Ortak aktiviteler yapmak sevgiliyle konuşacak konular için konu bulma sıkıntını büyük oranda ortadan kaldırır. Elbette birbirinizi haftada / ayda bir görüyorsanız bu aktiviteler kısıtlı olacağı için konu bulma sıkıntınız ortaya çıkabilir. Bu durumda da sana tavsiyem sevgilinle beraber okumak için kitap ya da izleyecek bir dizi belirlemeniz. Böylece eş zamanlı olarak yapacağınız bu aktivitede kitapta ya da dizide ilerledikçe konuşacak bir çok konunuz olacak demektir.

Gördüğün gibi biraz hazırlıkla aslında sevgiliyle konuşulacak konuların hiç de az olmadığını keşfedeceksin.

…Dahası var:
Kızlarla konuşacak konuların asla bitmesin istiyorsan ve hoşuna giden kızları basit hatalardan kaybetmeyip tam tersine senin muhabbetinden hoşlanmalarını ve sürekli seninle zaman geçirmek istemelerini sağlamak istiyorsan sana bu konuda çok yardımcı bir eğitim seti önereceğim. Bu eğitim setini senin için yıllarca birikmiş tecrübelerimden faydalanarak hazırladım. Şimdiye kadar binlerce erkek bu eğitim setini okuyarak inanılmaz faydalar sağladılar. Eğitim setini hemen incelemek için : ÇEKİCİ ERKEK EĞİTİM SETİ

BENZER KONULAR:

 


Secret
Secret

Sitenin tek yazarı olarak Secret nickini kullanıyorum. Okuduğunuz yazılara yorum yaparak makaleyle alakalı fikirlerinizi belirtebilir, benimle iletişime geçebilirsiniz.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments