Bir kızla nasıl tanışılır öğrenmek istiyorsan doğru yerdesin. Peki biraz sonra anlatacaklarımı okuman sana ne kazandıracak ?

Anlatacaklarımı okuduktan sonra artık kızlarla nasıl daha rahat ve doğal bir şekilde tanışabileceğini bileceksin. Üstelik kızlarla tanışma korkusunu çok daha az hissederek.

Şimdiye kadarki kötü tecrübelerin yüzünden kızlarla tanışmanın korkutucu bir şey olduğunu düşünmüş olabilirsin. Belki de bir kızın seni reddetmesini ağır bir durum olarak algılıyorsundur. Ancak şimdi bahsedeceğim kızlarla en etkili tanışma taktikleri bu durumu aşmanda sana oldukça faydalı olacaktır.

Bir kızla nasıl tanışılır konusundaki ilk taktik doğal konu başlatıcıları kullanmaktır

Bir kızla konuşma başlatırken ilk ağzını açtığında garip bir durumun ortaya çıkmasından korkmak pek çok erkeğin hissettiği bir şeydir.

Kızla konuşma örnekleri

kızlarla nasıl tanışılır

Gözlem yöntemi ile kafede, otobüs durağında, mağazada, bankta ve hatta sokakta yürürken bile kızlarla çok rahat ve doğal bir şekilde tanışabilirsin. Tek yapman gereken kızla ilk konuşma cümleni seçerken güçlü bir şekilde gözlem yapmaktır. Örnek olarak eğer bir kız sahil kıyısındaki bir bankta tek başına oturuyor ve etrafı izliyorsa, ona şöyle yaklaşman çok etkili olacaktır: “Bir türlü yakandan düşmeyen belalı erkek arkadaşını bekliyor gibisin çünkü nereden geldim ben buraya gibi bir havan var :)” ya da “Gün batımını izleyeceksen daha 2 saat 15 dakika 47 saniye var! :)”. Gördüğün gibi bu tarz sözler hiç kasıntı değil, durumla alakalı, doğal ve komik duruyor.

Bir kız alışveriş merkezinde yürüyor ve sen de o kızı çok beğendin diyelim. Hemen durumla alakalı bir gözlem yaparak, çok kolay birkaç açılış cümlesi bulabilirsin. Mesela şöyle diyebilirsin :”Yürüyüşünden ne yaptığını çok iyi bilen bir alışveriş uzmanı havası sezdim 🙂 O yüzden bana yardım etmen lazım. Kardeşime doğum günü için hediye alacağımda birkaç mağaza önerir misin ?” ya da “Merhaba, (Bir mağaza adı söyleyerek) mağazasında erkek bölümü de var mı ?”

Kız o mağazada erkek bölümününde olduğunu söyler, bunun üzerine sen de “Teşekkürler. Erkekleri gene mağazanın en kuytu köşesine daracık bir alana sıkıştırmışlardır kesin 🙂 Genelde öyle oluyor değil mi ?” diyerek muhabbeti ilerletebilirsin.

Gördüğün tanımadığın bir kızla konuşmak aslında çok basit, sadece ne yaptığını iyi bilmen ve biraz pratik gerekiyor.

Bir kızla nasıl tanışılır konusundaki ikinci taktik fikir alma konu başlatıcılarını kullanmaktırkızlarla tanışma eğitim seti

Bir kızla nasıl tanışılır konusunda bu ikinci taktik de en az ilk taktik kadar etkilidir. Tanımadığın bir kızla konuşmak istediğinde aklına hiçbir şeyin gelmemesi erkeklerin çoğunun yaşadığı bir problemdir. Aslında bu problemi kolayca aşmanın da güzel yöntemleri var. Şimdi bu taktiklerden en etkili olanlarından biri olan fikir açılışından sana bahsedeceğim.

Bu yöntem normalde konuşma şansın olmayacağı kızlarla kolay bir şekilde tanışma imkanı verir. Böylece tanımadığın bir kız gördüğün her ortamda artık onlarla konuşma başlatmak hiç de zor olmaz. Bir mekana gittin ve yan masada bir kız grubu var diyelim, onlara doğru hafifçe eğilerek şöyle diyebilirsin: “Merhaba, bu konuyu çok yakın bir dostumla tartışıyorduk ancak cevabını bir türlü bulamadık 🙂 O yüzden bu konuda fikrinizi almam gerek. Erkek arkadaşınızın çekmecesinde eski kız arkadaşına ait fotoğraflar bulsaydınız ne düşünürdünüz ?”

Bu yöntemi kullanmanın güzelliği hiç tanımadığınız kızların bile bu tarz fikir soruları karşısında dakikalarca ilgili konu üzerinden konuşabiliyor olmalarıdır Sonrasında ise konuyu uzatmak ve farklı konulara atlamak senin muhabbet yeteneğinize kalmış. Bunu nasıl yapacağın konusunda daha önce bir yazı yazmıştım. İstersen buraya tıklayıp inceleyebilirsin : Etkileyic sohbet için 6 yol

Artık bir kızla nasıl tanışılır biliyorsun, şimdi yapman gereken pratikle tecrübe etmek ve öğrendiğin bilgileri iyice oturtmak.

… dahası var :

Kızlarla ilgili onyıllar boyunca edindiğim tüm başarı yollarını anlattığım kapsamlı bir eğitim seti oluşturdum. Bu eğitim seti bir erkeğin bilmesi gereken tüm çekici erkek olma yollarını açığa çıkartıyor. Bu kitapta kızlarla nasıl tanışabileceğini, kızları nasıl kendine aşık edebileceğini ve çok işine yarayacak kadın psikolojine dair en gizli kalmış yüzlerce taktiği seninle paylaşıyorum. İncelemek istersen buradan bir göz atabilirsin : ÇEKİCİ ERKEK EĞİTİ SETİ

BENZER KONULAR:

 


Secret
Secret

Sitenin tek yazarı olarak Secret nickini kullanıyorum. Okuduğunuz yazılara yorum yaparak makaleyle alakalı fikirlerinizi belirtebilir, benimle iletişime geçebilirsiniz.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments