kızla telefonda ilk konuşma teknikleri

Bir kızla telefonda konuşurken konu bulamamaktan, tıkanıp kalmaktan hatta ne diyeceğini unutmaktan mı korkuyorsun ?

Yeni bir kızla tanıştın ve onunla ilk defa telefonda konuşacağın için fazla heyecanlı hissediyorsun diyelim. Bu yüzden bir kızla telefonda ilk konuşma nasıl olur ve kızla telefonda konuşma teknikleri nelerdir diyerek kafa yorman oldukça doğal. Şimdi sana öğreteceğim tekniklerle bir kızla telefonda konuşurken nasıl davranman gerektiğini iyi bir şekilde bilmiş olacaksın.

Bir kızla telefonda ilk konuşma için şunlara dikkat et

kızlarla tanışma eğitim setiAramanı spontane göster

İlk aramanın spontane görünmesi oldukça önemlidir. Yani daha önceden oturup onu aramak için hazırlanmadığını aksine bir işinle uğraşırken o an aklına gelerek onu aradığını gösterir. Aramanın spontane olması gerekir aksi takdirde onunla telefonda konuşmayı çok büyük bir mesele haline getirdiğini ve bunun için hazırlanıp hatta tam konsantre olabilmek için sessiz bir ortam seçtiğin gibi bir anlam çıkar. Bu da hiç çekici bir durum değildir. Burada benim sana tavsiyem kızı sessiz ev ortamında değil de, sokakta yürürken, bir yere giderken ya da araba kullanırken aramandır. Böylece onunla konuşmak için bir hazırlığa gerek duymayarak onu rahatlıkla arayabildiğini ve konuyu büyük bir mesele haline getirmediğini gösterirsin. Bu da doğal, rahat ve özgüvenli bir erkek davranışıdır.

Muhabbet açacağın konu başlıklarını aklında tut

Bir kızla telefonda ilk konuşma nasıl olur ? Kızla telefonda konuşulacak konular nelerdir ? sorusuna vereceğim diğer bir önemli cevapsa konu başlıklarını aklında tutmandır. Kızla telefonda konuşurken bu başlıkları kullanmak tamamen sana kalmış. Ancak muhabbetin tıkanma ihtimaline karşı bu başlıkları

kızla telefonda ilk konuşma nasıl olur

bilmek seni rahatlatacaktır. Konu başlıklarını aklında tutarken asla ayrıntıya inme. Sadece başlık olarak aklında tutmalısın. Aksi taktirde sesin kağıttan verilen yazıları okuyan bir google robotu gibi çıkacaktır.

Konu başlıkları şöyle olabilir:

  • Son girmiş olduğu sınav
  • Hafta sonu neler yaptığı
  • Dil kursunun nasıl gittiği

Tekrar söylüyorum, konuların içeriklerini tamamen ezberleme ve bu başlıkları sadece aklına hiçbir şey gelmeme ihtimaline karşı aklında bulundur.

Kızla telefonda konuşma teknikleri

Enerjini yüksek tut

Kızla telefonda konuşurken normalde olduğundan biraz daha yüksek bir enerjiye sahip olman iyi olacaktır. Çünkü telefonda yüz yüze konuşmalarda kullandığın jest ve mimikleri kullanamayacağın için tek boyutlu bir iletişim olmaktadır. Ve duyguların sadece sesinle karşındaki kıza iletilir. Takınacağın enerjik, neşeli ve pozitif bir tavır sana çok şey kazandırır. Ve telefonun ucundaki kızı çok daha kolay ikna etmeni sağlar.

Konuşmanın en heyecanlı yerinde bırak

Kızla telefonda ilk konuşma nasıl olur konusundaki en etkili yöntemlerden biri de konuşmayı en eğlenceli yerinde bitirmektir. Şöyle düşün telefonda konuşmanız başladı, üç dört dakika sonra muhabbet iyice sardı ve üst üste espriler yapıp kızı güldürüyorsun. Ve muhabbet iyice uzadıkça artık yavaşlamaya başladı ve konu yavan bir hale geldi. Artık ikinizin de o kadar fazla enerjisi yok. Kızı bir yere davet edecek olsan ya da davet etmeyecek bile olsan konuşmayı sonlandırmak için uygun zaman sence hangisi ? Tabi ki enerji seviyesinin ve konuşmanın dinamizminin en tepeye çıktığı nokta. Çünkü pozitif duyguların en yukarı çıktığı bu noktada kızı bir yere davet etmek alacağın cevabın olumlu olmasını çok büyük oranda etkileyecektir.

Konuşmanın enerjisinin düşük olduğu noktada ise teklifine karşılık kızın “bakarız, bu hafta başka bir işim var, çok meşgulüm” gibi cevaplar vermesi her zamankinden çok daha kolaydır. Gene aynı şekilde telefonu kapatmak için bile olsa telefondaki konuşmanın yüksek enerjili olduğunun anı seç, böylece kız telefonu kapattıktan sonra bile senin yarattığın pozitif duygularla kalmış olur.

SENİ BÜYÜLEYİCİ BİR ERKEK HALİNE GETİRECEK DEVASA BİR EĞİTİM SETİ :

Sürekli olarak kızlara karşı nasıl davranman, ne demen gerektiğini düşünmekten sıkıldın mı ? Pek çok erkek aynı sorunu yaşıyor ve pek çoğu kaderlerine razı olup bir kenara çekiliyorlar. Bir zamanlar ben de benzer problemleri yaşıyordum. Ta ki uzun yıllar araştırma ve saha deneyimlerimden sonra kadınların etkilenme düğmelerini keşfedene kadar. Artık bir kadınla nasıl tanışacağımı, tanıştıktan sonra dakikalar içinde onu nasıl etkileyebileceğimi çok iyi biliyorum. Ve şimdi 10 senelik kadınlar üzerindeki araştırma ve deneme yanılmayla öğrendiğim kimsenin bilmediği stratejileri bu eğitim setinde topladım. Eğitim setindeki bu bilgileri öğrenip uygulayarak her zamankinden en az 10 kat daha etkileyici bir erkek olacağını garanti ediyorum. İncelemek için TIKLA: ETKİLEYİCİ ERKEK KİTAP SETİ

BENZER KONULAR:


Secret
Secret

Sitenin tek yazarı olarak Secret nickini kullanıyorum. Okuduğunuz yazılara yorum yaparak makaleyle alakalı fikirlerinizi belirtebilir, benimle iletişime geçebilirsiniz.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments