red pill nedir

Erkekler o kadar uzun süredir feminizm tarafından istismar edilmiş sosyal normlara maruz kalıyorlar ki artık doğadaki geleneksel erkek rollerinden uzaklaşarak kadınsılaşmaya başladılar. Üstelik bir çoğu o kadar uzun süredir bu durumun içindeler ki durumun farkında bile değiller. Ta ki kırmızı hap ı alana dek.

Kırmızı hap söylemi aslında bir metafor. Yani ortada fiziksel olarak almanız gereken bir hap yok tabi ki. Kısacası Matrix filmindeki Neo’ya sunulan ve gözlerindeki illüzyon perdesini aralayıp gerçekleri filtresiz bir şekilde görmesini sağlayan sahneye bir atıf. Kırmızı hap yani red pill deyimi erkeklerinde gözlerindeki feminist dünyanın kirletmiş olduğu etkilerden kurtuluş, dünyayı gene olması gerektiği gibi kendi gerçek erkek rollerini ellerine alarak görmelerini ifade ediyor.

Kırmızı hap, mavi hap !

Şimdi bu düzenin erkekleri nasıl sömürdüğü üzerine bir kaç örnek vereceğim.

Kadınlar Tv, diziler, şarkılar vs yüzünden olmadıkları bir şekilde meleksileştirildiler ve her erkeğin beynininde küçüklüğünden beri sanki kadınların doğuştan erkeklerden daha iyi bireylermiş algısı yaratıldı. Böylece kadınlar kendilerine hiç sahip olmadıkları ve erkekleri sömürebilmelerinin yolunu açan bir süre iyi nitelik eklemiş oldular. Zaman zaman mavi haplı erkeklerin 40 lı yaşlara geldiklerinde bile konuya uyanamayıp kadınların hala onlara Tv de gösterildiği gibi erkeklerden daha masum, iyi niyetli, meleksiz şeyler olduklarına inandıklarını görüyorum.kızlarla tanışma eğitim seti

Dikkatinizi çekti mi ? Bir erkek bir kadınla 1 saat bile evli kalsa ona ömür boyunca nafaka ödemek zorunda kalabiliyor. Bu durumda kadınlar sık sık evliliği erkeği sömürme kurumu olarak gördüklerine şahit oldum. “Evlenirim boşanırsam da nafakayla kraliçe gibi yaşarım” diye bakıyorlar.

Bunun yanında “erkek dediğin şöyle olur, böyle olur” gibi lafların tamamı gene mavi hapla uyutulan erkekleri sömürmeye yönelik olarak erkekleri kontrol altında tutarak kendi amaçları doğrultusunda kullanmanın yolunu yapan şeyler. Erkeğin erkekliğini kadının gözünde ispatlaması için zor işlerin üzerinden gelmesi orantısız bir şekilde beklenirken kadınların her türlüğü dengesizliği ve saçma hareketleri ise gene bir erkeğin sineye çekmesi, ilgilenerek düzeltmesi gereken şeyler olarak erkeğe yükleniyor.

Red pill mevzusu

kırmızı hap

Gene toplumsal olarak bir çok yalan mevcut. Mesela kadınlar için hayatın çok zor olduğu ancak erkek olmanın kolay olduğu gibi. Sosyal yapı öylesine feminizimle dizayn edilmiş ki sanki devletin her kademesine giren gizli bir örgüt gibi ilmek ilmek çalışmışlar. Böylece sürekli hayatın onlara zor olduğunu ve sömürüldüklerini ileri sürerek daha çok imtiyaz elde etmenin peşindeler. Halbuki bakıldığında toplumda kadınlar için çok fazla pozitif ayrımcılık olduğu çok net görülebiliyor. Erkekler ise genelde sırtlarına yüklenen bir dünya sorumluluk ve baskıyla yaşıyorlar. Şahsen ben istisnalar hariç güzel bir kadının yakışıklı bir erkekten daha zor bir hayat yaşadığına şahit olmadım. Güzelliği ve kadınsı seksapaliteyi hayatta her kapıyı açan bir anahtar olarak kullanabiliyorlar. Ve işe yarıyor.

Bunun yanında televizyonda sürekli kadına şiddet haberleri izliyoruz. Tabi ki bu durumların yaşanmasını kimse istemez ama bu kadınlarında erkeklere şiddet uygulamadığı anlamına gelmiyor. Cinsiyetler arasında sadece şiddetin şekli değişiyor. Bir kadın bir erkeğe fiziksel şiddet uygulayabilmesinin çok zor olduğu kesin. Bunun yerine kadınlar çok yaygın bir şekilde erkeklere duygusal şiddet uyguluyorlar. Yani bir erkeği küçük görmek, aşağılayıcı tavırlar sergilemek gibi şeylerle kolayca kapanması zor yaralar oluşturabiliyorlar. Ancak ne yazık ki yargı sitemi sadece fiziksel yaraları tespit edebiliyor. Çoğu zaman kadının açtığı duygusal şiddet yaraları görünmez olarak kalıyor.

Dominantlığı giden yol kırmızı haptan geçiyor

Kısacası kırmızı hap adı koyulmamış halde olan eşitlik adı altında erkek sömürüsüne karşı çıkan ve bu sömürüye son veren bir felsefedir. Bu hapı alan erkekler artık toplum tarafından feminist zehirlenme ile koyulmuş kuralların dışına çıkarak, doğada olması gerektiği gibi erkek kimliklerini ele alarak daha mutlu ve hayatta tatmin eden başarılı erkekler haline geliyorlar.

ÇEKİCİ  ERKEK  OLMA  YOLUNDA  BU  EĞİTİM  SETİ  BAŞUCU  KAYNAĞIN  OLACAK  :

Sosyal olarak doğru kabul edilen ancak hiç işine yaramayan, kadınların görünüşte takdir ettiği ancak hiç bir zaman seni erkek arkadaş olarak seçmelerine yaramayan yöntemlerden bıktın mı ? Doğadaki baskın, alfa erkek rolünü kazanarak kadınların büyük bir saygı ve hayranlıkla sana bağlanmalarını sağlamak için kendi kendini eğitebileceğin bir eğitim seti hazırladım. Ve kısa zamanda bu eğitim setini okuyan erkeklerdeki harika değişimlere şahit oldum, öyle ki değişen dünyada feminizmin pençesinden kurtularak bir erkek olarak nasıl dominant olabileceğini, güzel kızlarla tanışma ve muhabbet aşamalarında güçlü bir erkek imajı çizerek onları kolaylıkla etkileyebileceğini bu eğitim setinde anlattım. Eğitim setinin içeriğini ve gerçek okuyucu yorumlarını buradan inceleyebilirsin: ÇEKİCİ ERKEK EĞİTİM SETİ

BENZER KONULAR:


Secret
Secret

Sitenin tek yazarı olarak Secret nickini kullanıyorum. Okuduğunuz yazılara yorum yaparak makaleyle alakalı fikirlerinizi belirtebilir, benimle iletişime geçebilirsiniz.

Subscribe
Bildir
guest
3 Yorum
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
BirTakipçi
1 yıl önce

Bunları erkeklerin öğrenmesi lazım, toplumun hali cidden içler acısı

Aras
Aras
1 yıl önce
Reply to  BirTakipçi

Katılıyorum. Ama erkek gençliğiinin de durumu normal değil. Abazanlıktan sadece s*kleriyle düşünür hale gelmişler. Bu da kızların meleğimsi imajı ve kendini erkeklerden daha üstün görmelerine sebep olmuş. Özellikle ve özellikle Türkiyede..

Hasan yuca
Hasan yuca
1 yıl önce

Bu kitap lara nasil ulasiriz nasil satin aliriz