yakışıklıyım ama hiç sevgilim olmadı

Bir erkek için 20 li yaşlarında hayatta en çok övüneceği şey güzel kız arkadaşlara sahip olmaktır. 30 lu yaşlarında en çok övüneceği şey iyi bir işe sahip olmaktır. 40 lı yaşlarında en çok övüneceği şey ise paraya sahip olmaktır. Bir erkek 20 lerinde güzel kız arkadaşlar edinip onlarla güzel tecrübeler yaşamadıysa 30 ları ve 40 larında da bu konudaki açlığı devam eder. Eğer henüz bir kız arkadaş bulamadıysan neden kız arkadaşım yok ya da hiç sevgilisi olmayan erkek ne yapmalı diye sorman çok normal.

Neden kız arkadaşım yok sorusunun en gerçekçi cevabını veriyorum

Kafanı meşgul eden neden kız arkadaşım yok yada yakışıklıyım ama hiç sevgilim olmadı sorularının cevapları şunlar olabilir.

Beni beğenen böyle beğensin bakış açısı

Bu bir kız arkadaşı olmayan erkeklerin önemli bir bölümünde gördüğüm yanlış bir bakış açısıdır. Erkeğimiz kendine bakmaz, ne kılık kıyafetine ne de yaşam tarzına özen gösterir ama okulun ya da sosyal ortamının en bakımlı, havalı kızını gözüne kestirir. Ancak burada aradaki büyük uyumsuzluğu kabul etmeyen erkek “beni beğenen böyle beğensin” diyerek bu bahaneye tutunur. Ancak hoşlandığı kız belki de evden çıkmadan saçlarıyla bir saat uğraşan, giyeceği şeylere karar verip kıyafetlerini bir gün önceden hazırlayan, kendine çok iyi bakan bir kızdır. Ve erkeğimiz sıfıra yakın bir bakım ile o kızla beraber olabileceğini düşünür. Dolayısıyla en sonunda bu erkekleri kimse beğenmez ve çok uzun bir süre kız arkadaş bulamamaya devam ederler.

Bir erkeğin amacı kendi potansiyelini en üst düzeyde kullanabilmek olmalıdır. Yani kendi olabileceği en iyi versiyonu olmayı hedeflemelidir. Bu yüzden ortaya büyük bir gayret ve özen koymalıdır. Güzel olan ve çevredeki erkekler tarafından çok talep gören bir kızı kız arkadaş olarak istemeden önce sende mevcut olan özellikleri en iyi şekilde geliştirmelisin.

Yeterince denememek

kız arkadaşım neden yok

Kız arkadaşın var mı? sorusuna yok cevabını vermende hiçbir sakınca yoktur. Ancak bu ay kız arkadaş bulmak için kaç kızla şansını denedin sorusuna sıfır yanıtını veriyorsan ortada çok büyük sorun vardır. Sen evde otururken hayallerinin kadını kapıyı çalıp içeri girmeyecek. Çevrendeki kızlarla hoş muhabbet denemelerine girip, bu kızlar arasından sana karşı ilgi işaretleri gösterenleri bir yerlere davet edip aranızdaki ilişkiyi doğru hamleleri yaparak sevgililik ilişkisine dönüştürmelisin. Unutma şansını deneyip değerlendirmediğin her şansı aslında kaybetmişsin demektir. Kızlardan gelen ilgi işaretlerinin neler olduğunu merak ediyorsan bir kızın benden hoşlandığını nasıl anlarım yazımıza bakabilirsin.

Hiç sevgilisi olmayan erkek ne yapmalı ?kızlarla tanışma eğitim seti

Önce daha az güzel kızlarla ilişki tecrübesi edin

Hiç kimsenin ilk kız arkadaşı ortamdaki en popüler ve en güzel kız olmamıştır. Bir erkek deneme yanılma yaparak ve öncelikle daha az güzel kızlarla tecrübe yaşayarak güzel kadınları etkileme kapasitesi kazanır. Neden kız arkadaşım yok sorusunu sonsuza kadar kendine sormak istemiyorsan öncelikle çevrendeki sana bakabilecek tarzda daha az güzel kızları bul. Bu kızlardan edindiğin tecrübeler ileride güzel ve popüler kız arkadaşlar bulman için sana bilgi birikimi sağlayacaktır.

Bulunduğun ortamı çeşitlendir

Ne kadar farklı ortama girersen o kadar fazla kızla tanışma şansı elde edersin. Unutma ki dolaşan tilki yatan aslandan iyidir. Belli aralıklarla yeni ortamlara girmelisin. Yeni ortamları ilgi alanına göre bir hobi seçerek kolaylıkla bulabilirsin. Bir dans kursu, sanatla ilgili bir kurs, fotoğrafçılık kulübü, tiyatro kulübü, doğa kulübü gibi yerler kızlarla tanışmak için biçilmiş kaftandır. Ancak buralara sadece kızlarla tanışma amacıyla gitme, o kulüplerdeki faaliyetlere karşı bir ilgin olsun, insanlarla hoş muhabbet et ve akışına bırak.

Kendini iyi pazarla

yakışıklıyım ama hiç kız arkadaşım olmadı

Neden kız arkadaşım yok ya da yakışıklıyım ama hiç sevgilim olmadı sorularının cevaplarından biri de bu olabilir. Sen çok derin düşünen, zeki ve donanımlı bir erkek olabilirsin ancak bu özelliklerini dışa dönük olarak kızlara yansıtamazsan kimse sendeki bu özellikleri göremeyecektir. Bir erkek binlerce kitap okumuş, kültürlü bir erkek de olabilir ancak utangaçsa ve kimseyle doğru dürüst konuşamıyorsa kızlar gene bu özelliklerini göremeyecektir.

Kendi reklamını kızlara iyi bir şekilde yapmak için kendini konuşkan bir hale sokmalı ve dışa dönük hale getirmelisin. Kızlarla zaman geçirdikçe sendeki güzel özellikleri göre kızlar sana doğru çekilmeye ve etkilenmeye başlayacaklar. Kendini kızlara iyi bir şekilde tanıtmak içinde hayatta kendine hedefler oluşturmuş tek derdi kızlar olmayan potansiyelli bir erkek imajını onlara çizmelisin. Kendini pazarlama konusunda daha önce yazmış olduğum bu yazımdan faydalanabilirsin: Hoşlandığım kızı nasıl etkilerim. Umarım kafandaki neden kız arkadaşım yok ya da yakışıklıyım ama hiç sevgilim olmadı gibi sorulara cevap bulabilmişsindir.

BU  EĞİTİM  SETİNDE  TÜM  CASANOVA ETKİLEME  TEKNİKLERİNİ  ÖĞRENECEKSİN  :

Hoşuna giden kızları etkilemek o kadar da zor değil ? Einstein’ın ünlü sözünü hatırla “aynı şeyleri yaparak farklı sonuçlar beklemek deliliktir!” Aslında tüm yapman gereken kadınların bilinçaltına davranışsal sinyaller göndererek beyinlerinde çekici erkek imajı oluşturmaktır. Biliyorsun ki, kadınlar her ne kadar mantıklarıyla bir şeyi iddia etseler de davranışları genellikle bunun tam tersi olabilir. Bunun nedeni kendilerinin bile farkında olmadıkları bilinçaltı etkilenme kalıplarının olmasıdır. İşte bu eğitim setinde bir bilim adamı edasıyla 10 sene süren deneme-yanılma sürecimden sonra keşfetmiş olduğum kadınları kolayca etkilemek için olan bilinçaltı kalıplarını açıkladım.

O yüzden bu eğitim seti ciddi olarak hayatını değiştirme potansiyeline sahiptir. Bu kitap seti kendini kaliteli, çekici, karizmatik, esprili bir erkek haline nasıl geleceğini anlatıyor. Böylelikle en kısa yoldan kız arkadaş edinmeni garantilemiş oluyorsun. Kitabı incelemek için buraya tıkla: ÇEKİCİ ERKEK EĞİTİM SETİ

BENZER KONULAR:


Secret
Secret

Sitenin tek yazarı olarak Secret nickini kullanıyorum. Okuduğunuz yazılara yorum yaparak makaleyle alakalı fikirlerinizi belirtebilir, benimle iletişime geçebilirsiniz.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments