kadın tavlama

Kadın tavlama sanatı konusunda uzmanlaşmanız için kendinize çekici bir erkek kimliği oluşturmalısınız. Kız tavlama sanatına hakim ve kadınların çekici bulduğu erkek tıpkı sağlam bir temel üzerinde yükselen şık dizayn edilmiş bir bina yapmaya benzer. Şimdi gelelim bu çekici erkek karakterinin temellerinin nasıl atılması gerektiğine.

Kadın tavlama sanatı üzerinde uzmanlaşmak

Kadınların etkileneceği, karizmatik, cazibeli bir erkek karakterinden bahsediyorsak birkaç kadını etkileme üzerinden değil de neredeyse tüm kadınlara çekici gelecek donanımlı bir erkek karakteri oluşturmayı düşünmelisiniz. Şimdi gelelim böyle çekici bir erkek karakteri oluşturup kadın tavlama sanatı konusunda kendimize kazandırmamız gereken özelliklere.

İşinde başarılı olmayı hedefle

Bir erkeği tanımlayan en önemli şeylerden biri işini nasıl yaptığıdır. Sosyal statü olarak çok yüksek bir mesleğinizin olması şart demiyorum ancak henüz fırsatınız varken kendinize ilgili olduğunu alanda bir kariyer planlamanın size büyük yardımı dokunacaktır. İyi bir iş sahibi olmak sadece dışarıya verdiğiniz başarılı erkek imajı için değil, kendi özgüveninizi ve yeterlilik hissinizi arttıracağı içinde  kız tavlama sanatı için oldukça önemlidir.

Dış görünüşüne önem ver

Çoğu erkeğin ihmal ettiği, basit ama etkili bir taktik. Kadın tavlama sanatı konusunda elinizi güçlendirecek en etkili yollardan biri de her zaman dış görünüşünüze yeterli önemi göstermenizdir. Bu kendinizi iyi hissettireceği gibi kadınlara karşı da kendine özsaygısı olan bir erkek imajı oluşturmanıza yardımcı olacaktır. Bakımlı ve iyi giyimli olmak her zaman insanları size çekmeye yardımcı olacaktır.

Neşeli ve enerjik olkız tavlama sanatı

Neşeli olmak doğal bir afrodizyaktır. Enerjisi yerlerde ve zar zor gülümseyen erkekler hiçbir kadına çekici gelmeyecektir. Bu yüzden kendini neşeli ve enerjik hale getirmek için elinden gelen her şeyi yapmalısın. Bunun için sana önereceğim bazı yöntemler var.

Gün içinde kafana takacağın şeyleri azalt

Kafanda henüz çözüme ulaşamamış ne kadar şey varsa şimdiki ana odaklanman o kadar zor olacaktı. Bu yüzden kafanda henüz çözüme kavuşmamış ve sürekli seni geri çekerek düşündüren olayları bir sonuca erdir. Böylece kafan daha az dolu olacağı için gün içinde daha neşeli olacaksın.

Kendini neşeyi çağrıştıracak şeylere maruz bırak

Neşeli oldukça daha da neşeli bir ruh haline bürünürsün. Üzgün oldukça da sebepsiz yere üzgün hissetmeye başlarsın. Bu beynimizin bize oynadığı bir oyundur. Bu yüzden gün içinde seni ruh hali olarak geri çekecek olan arabesk şarkılar, filmler ya da negatif insanlardan uzak dur. Bunlar yerine komedi dizileri, filmleri izle ve pozitif insanlarla beraber ol. Bu şekilde yaşamaya başladıktan sonra enerji ve neşe seviyenin kat kat artacağını gözlemleyebilirsin.kızlarla tanışma eğitim seti

Kız tavlama sanatı üzerinde iyi bir hale gelmek için başka neler gerekir ?

Çok yönlü bir erkek ol

Düşünsene… Evden işe, işten eve giden bir erkek. Haftada birkaç kere erkek arkadaşlarıyla görüşmek ve ayda bir defa da sinemaya gitmekten başka bir uğraşıda yok. Kulağa hiç de kadın tavlama sanatı üzerinde kafa yormuş bir erkek gibi gelmiyor. Peki çok yönlü olun demekten kastım ne ?

Kız tavlama sanatı üzerinde en hızlı şekilde gelişmeni sağlayacak çok yönlü bir erkek olabilmen için şunları yaptığına emin ol.

  • Akşam işten/okuldan geldikten sonra Televizyon izlemek ya da sosyal medyada oyalanmaktan daha kız tavlama sanatıönemli yapacak işlerin olsun.
  • Mutlaka birkaç tane aktif olarak ilgilendiğin hobin olsun. Boş zamanlarını bunlarla doldur. Örnek: Bir spor branşı, bir sanat dalı, bir müzik aleti çalmak, gezi yapmak, topluluk önünde konuşma yapmak vs.
  • Kimse arkadan senin yaptıklarını toplamak zorunda olmasın. Yardımsız bir şekilde ayakta kalabilen, kendine yetebilen bir erkek ol. Bu özgüvenini tavana çıkaracaktır.

Bilgili, kültürlü ve baskın bir erkek ol

Bireyin doğada sahip olduğu en etkili özelliklerden biri de baskınlıktır. Yani dominant erkek olmaktır. Buna sahip olan bir erkek kız tavlama sanatı konusunda oldukça fazla yol kat eder. Eski çağlarda baskın erkek olmak kas gücüyle ortaya koyulan bir şey olduğu halde günümüzde baskınlık en çok bilginin gücü ve paranın gücü olarak ortaya çıkmaktadır. Bilgiye sahip olan kişinin paraya da sahip olma yolu açılır. Önce bilgiye sahip olarak kendinizi eğitin ve donanımlı bir kişi olduktan sonra paraya ulaşmanız her zamankinden daha kolay olacaktır. Bu noktada cahil ama paralı kişilerde olduğunu söyleyebilirsiniz ancak istisnalar bizim bahsetmiş olduğumuz şeyin çok güçlü bir baskınlık aracı olduğunu değiştirmez. Kendinize her daim bilgi ve kültür olarak yatırım yapmaya devam edin. Bilgili erkeklere kadınlarda saygı duyar ve kadınlarla birebir konuşmalarınızda onları kolaylıkla cümlelerinizle etkileyebilirsiniz. Tüm bunlara dikkat etmek kadın tavlama sanatı konusuna zamanla hakim olmanızı sağlayacaktır.

BİR KİTAP SETİ TAVSİYESİ:

Kadın psikolojisinin arka kapılarından dolaşarak onları kendine aşık etmeyi sağlayacak gizli kalmış etkileme oyunlarını öğrenmek ister misin ? Erkeklerin pek çoğu aşk hayatlarını düzeltmek konusunda acizdirler ve tekrar tekrar aynı hataları yaparlar. Oysa etkileme adımları dünya üzerindeki her kadında benzer şekilde işler. Eğer bu etkileme adımlarını öğrenip sırasıyla uygularsan kızlarla olan aşk hayatın kökten bir şekilde değişir. Bahsettiğim, sana adeta süper bir güç kazandıracak yöntemleri 10 senelik bir tecrübenin eseri olarak bu eğitim setinde bir araya getirdim. Tek yapman gereken bu yöntemleri öğrenip, uygulamak. Artık hoşlandığı kadınları etkilemek senin için çok kolay hale gelecek. Kitap setini incelemek için tıkla: ÇEKİCİ ERKEK EĞİTİM SETİ

BENZER KONULAR:

 

 

 


Secret
Secret

Sitenin tek yazarı olarak Secret nickini kullanıyorum. Okuduğunuz yazılara yorum yaparak makaleyle alakalı fikirlerinizi belirtebilir, benimle iletişime geçebilirsiniz.

Subscribe
Bildir
guest
1 Yorum
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Mahsum
Mahsum
2 yıl önce

Kitap deyilde sadce kitaba yazılan konları bana atsanız parası neyse veririm