seni arkadaş olarak görüyorum

Bir kızın seni arkadaş olarak görmesi, seni onun sevgilisi olmana yeterince layık bulmamasından kaynaklanır. Kızlar genellikle sevgili olarak düşünmedikleri ancak çevrelerinde bulunarak onların egosunu okşayan, onlara çeşitli faydalar sağlayan erkekleri elde ettikleri bu faydaları kaybetmemek için yanlarında tutmak isterler. Bu konuyu daha önceki FriendZone ne demek ? yazım da ayrıntılı bir şekilde açıklamıştım. Friendzone ne demek ? diye soruyorsan öncelikle bu yazıyı okumanı tavsiye ederim. Bu yazımda ise arkadaş olarak gören kızı etkilemek nasıl olur ? konusu üzerinde duracağım.

Seni arkadaş olarak görüyorum

friend zone

Friendzone a düşmek ile potansiyel sevgili adayı erkek arasındaki ince ayrımı fark edemeyen erkekler kız onunla zaman geçirdikçe, dertleştikçe, kızın sorunlarını dinleyip “ne kadar iyisin” gibi laflar duyduklarında kızla aralarında bir bağ oluşmaya başladığını düşünürler. Oysa kız için tüm bunları anlatmak ve bu şekilde zaman geçirmek bir ihtiyaçtır ve erkeği bunun için kullanmaktadır. Öncelikli hedef bu ayrımın farkına varıp mümkünse friendzone a hiç düşmemek ve düştüysek de friendzone dan çıkmanın yollarını aramaktır. Çünkü bildin üzere arkadaş alanından çıkmak oldukça gayret gerektiren bir süreçtir. Ve bu süreçte elinden gelenin en iyisin yapman ve bir daha da benzer hataları tekrarlamaman gerekir. Şimdi gelelim friendzone dan çıkmak için yapmanız gerekenlere.

Arkadaş olarak gören kızı etkilemek nasıl olur ?

Öncelikle durumu kabullen

Duygusal davranman mevcut durumu objektif bir şekilde görmeni engelleyebilir. Öncelikle durumu mantıklı olarak yorumlamalısın ki arkadaş olarak gören kızı etkilemek konusunda uygun çözümler üretebilesin. Şunu unutma ki bir kızı senden etkilenmesi için mantıksal bir biçimde ikna edilemezsin çünkü bir kızın senden hoşlanmayı seçmesi mantığıyla yapabileceği bir seçim değildir. Kızın içinde kendiliğinden gerçekleşiverir. Bu yüzden aşırı duygusal tepkiler vermeyi bırak.kızlarla tanışma eğitim seti

Bir süre kişisel gelişimine odaklan

Eğer friendzone a yani arkadaş alanına düşüp “ben seni arkadaş olarak görüyorum“ cevabını aldıktan sonra kızı ısrarlı bir şekilde kovalamaya devam edersen bu durum ters tepecektir. Bu yüzden bir süre bu konuyu rafa kaldır ve kendi kişisel gelişimine odaklan.

Amacı olmayan gemiye hiçbir rüzgar yardım edemez – Montaigne

Yani hayatta başka bir amacın yoksa ve tek istediğin o kızı ikna edip bir şekilde hayatına getirmekse bu durum dışarıdan bakıldığında hiç de cazip ve çekici görünmeyecektir! Kısacası spor yapmıyorsan spora aktivitelerine yönel, hedeflerini geliştir ve özgüven kazan. Böylece hayatın daha ilginç ve kaliteli hale geldikçe arkadaş olarak gören kızı etkilemek konusunda çok büyük bir yol kat etmiş olacaksın. Bu biraz sabretmen gereken bir aşama olacak çünkü ne derler bilirsin: “çocuk bile 9 ayda olur!”

Başka kızlarla takıl

flört etmek

Bu seni arkadaş olarak gören kızı etkilemek konusunda atabileceğin devasa bir adımdır. Bu sayede sürekli onun peşinde olan ve istediği anda elde edebileceği erkek konumundan çıkarak, farklı kızların ilgisini çekebilen ona muhtaç olmayan erkek pozisyonuna girersin. Böylece seni arkadaş olarak gören kız bir anda sana farklı bir gözle bakmaya başlayabilir. Belki aklında erkek arkadaşı olman konusunda şüpheleri bulunabilir ama onun gözünde çok olumlu bir dönüşüme uğrayacağın kesin.

Yeniden zaman geçirmeye ve flört etmeye başla

Bu tıpkı 2-0 yenik durumda olan bir futbol takımının, maçı 2-2 ye getirdikten sonra. 3-2 öne geçmek için çabalamasına benzer. Kısacası: artık karşı tarafın hanesine gol yazılmasına neden olan geçmişte yaptığın  hataları ASLA tekrarlamamalısın. Onunla flört et ve bunu yaparken ona iltifat etme. Sürekli olarak ona takılarak dalga geçme yolunu izle. Böylece kızın aklını manipüle ederek seni çekici bulması için bir yol açmış olursun. Bunun yanında bol bol dokunmaları kullan, şakalaşırken yüzüne, beline, koluna vs dokun. Ki artık seni friendzone yani arkadaş alanına atamasın.  Bunlar kızda istemsiz bir şekilde cinsel heyecan uyandıracaktır. Son olarak başka seçenekleri ve kaliteli gelecek planları olan bir erkek olduğunu göstererek onun senin peşinden koşmasını sağla. Bunları hakkıyla yerine getirdiğinde ben seni arkadaş olarak görüyorum diyen ve bunu sözle ifade etmese bile arkadaş olarak gören kızı etkilemek hiç de zor değildir.

BİR KİTAP SETİ TAVSİYESİ:

Hoşlandığın kızların büyük çoğunluğunda istediğin başarıyı yakalayamamanın canını yaktığı oldu mu ? Bir zamanlar bende kızların karşısında tam olarak ne yapacağımı, ne söyleyeceğimi bilemez haldeydim. Aslında kadın psikolojisi basittir ancak kendilerine öğretilen yanlış davranışları uygulayan erkekler kendi ayaklarına sıkarlar. Ancak tıpkı zamanında benim işe yarayan tavlama ve etkilemek yöntemlerini öğrenip kendimi bu durumdan kurtardığım gibi artık sen de böylesine verimsiz olmak zorunda değilsin. Çünkü senin için kadın psikolojisinin inceliklerini ve kadınlara karşı tam olarak nasıl davranman, neler söylemen gerektiğini anlattığım çok detaylı bir eğitim seti oluşturdum. Bu eğitim seti sana diğer erkeklerin farkında bile olmadıkları teknikleri öğretecek. Uyarıyorum: Bu hayatın boyunca attığın en büyük adımlardan biri olabilir: ÇEKİCİ ERKEK KİTAP SETİ

BENZER KONULAR:

 

 

 


Secret
Secret

Sitenin tek yazarı olarak Secret nickini kullanıyorum. Okuduğunuz yazılara yorum yaparak makaleyle alakalı fikirlerinizi belirtebilir, benimle iletişime geçebilirsiniz.

  3 replies to "Arkadaş olarak gören kızı etkilemek   "

  • Recoba

   Merhaba..kızla tanıştım ve arabada üç buluşmada da öpüştük ama işi cinselliğe yukseltmedim..sonra ilgisi azaldı ve bende başka kızlarla takıldım yine ilgisi bana karşı arttı ancak kafasında şüpheleri var..diyor ki’istedigim erkek benim hem maddi hemde yatakta iyi hissettirmesi..ama en çok ta yatakta’ben evet beta davranışları yaptım başta ben alisverise çıktım onada,birşeyler aldim,yemek ismarladim içki içtik tamam dedim herşey yolunda ancak değilmiş çok yanlış hareketler yapmisim ..tavsiyen,nedir hocam

   • admin

    Her zaman aklında olsun, bir kadına karşı kendini kötü duruma düşürdüysen bir daha geri çıkarması çok zordur. Çünkü bir kere imajını yıkmış ve çekici olmayan bir erkek konumuna sokmuş oluyorsun kendini. Bu yüzden baştan işi sağlam tutmakta fayda var.
    Arabadaki konuya gelirsek ilişkiyi bir sonrası fiziksel boyuta taşıman gereken yerde taşımazsan, çekingen, korkak bir erkek olarak görülürsün. Kızın ilgisi düşer. Diğer kızlarla takılınca ilgisi artması doğal. Önseçilim olmuş cunku yanı başka kızların seni beğenmesi değerini yükseltmiş kızın gözünde.
    Kızın istekleri karşında dik durup güven vermen yeterli. alışverişe çıkman tamam ama hediyeler yemekler abartıldıysa eksi yazmıştır sana. Bu kızda şansını dene ama bir daha benzer hatalar yapma. ikinize de mutluluklar kolay gelsin.

  • Hayalet

   Hocam merhaba ben 3 yıl beraber gezdiğim eğlendiğim kızdan hoşlanmaya başladım ve kıza açıldım ” arkadaşlığımızın ileri boyuta taşınması derken sana her zaman ilk tanıstıgımız günden beri arkadaş dost gözüyle baktım ilerisini hiç düşünmedim düşünmem de şaşırttın beni” bende ısrarcı olmadım sadece hissettiklerimi söyledim dedim. Aramızda biseyler olabileceğini düşünmen hayret verici dedi. Daha sonra ortak yakın bi arkadaşımıza anlattım konuyu ona da ben şimdi nasıl yüzüne bakıcam utanıyorum demiş. Whtsptan engelledi fakat diğer platformlardan devam ediyor. Sizce nasıl davranayım. Teşekkür ederim

Bir Cevap Yaz

Mail adresin yayınlanmayacak.