bir kadını nasıl etkilersin

Bir kızdan hoşlandığında ne yapıp ne edip o kızı etkilemek istersin. Çünkü etkilemede başarısız olursan onu belki de bir daha gelmemek üzere elinden kaçıracaksındır. Şimdi kafanda dolaşan hoşlandığım kızı nasıl etkilerim sorusunu cevap olacak önemli bilgiler vereceğim.

Hoşlandığım kızı nasıl etkilerim diye düşünüyorsan şu kuralları uygula

İlgini bir anda belli etme

Kızlara hemen istediklerini vermek kızla arandaki çekimin ölmesine yol açar. Şöyle bir örnek verirsem daha iyi anlayacaksın: Bir kediyi elindeki ip parçasıyla oynattığını düşün. Kedi ipe ulaşmaya çalışırken çıldırır ama ulaştıktan sonra artık ilgisini aniden yitirerek dikkatini başka bir yöne çevirir. Hoşlandığın kıza da ilanı aşk etmek ya da ilgini tamamen belli etmek yerine aranızda bir tatlı sert bir belirsizliğin ve gerilimin olması her zaman daha iyidir.

Ondan başka seçeneklerin olduğunu kıza göster

kızlarla tanışma eğitim setiKızlar sevgili adayı ve hatta sevgilisi olan erkeklerin başka kadınları da etkileyebilme potansiyeline sahip bir erkek olmasını isterler. Bu kadının kafasındaki ne kadar çekici bir erkekle beraber olduğunun ispatıdır. Eğer başka kızlarında seni beğendiğini ona gösterebilirsen bu hoşlandığın kızın beynindeki geçmişi çok eskiye dayanan ve beyninin en derinlerine işlenmiş olan kadınlar arası mücadele güdüsünü ortaya çıkaracaktır. Böylece ortamda diğer kızlar tarafından da beğenilen bir erkeği elde etme mücadelesine girişecektir. Kısacası hoşlandığım kızı nasıl etkilerim sorusunun en net ve garantili cevaplarından biri de ortamdaki kızların geneliyle iyi bir muhabbete sahip olmandır. Böylece hoşlandığın kızda başarılı olman çok daha kolaylaşır.

Ona takıl ve uğraş

Hoşlandığım kızı nasıl etkilerim

Kızların erkek arkadaş olarak genelde tercih etmediği efendi, iyi erkekler dümdüz bir konuşma tarzına sahiptirler. Bu yüzden onlarla konuşurken kızlar eğlenemezler. Piç erkekler ise kızlarla dümdüz konuşmak yerine, onlara takılırlar, onlarla uğraşırlar. Kızlar onlarla konuşurken şaşırırlar, üzülürler, gülerler. Yani bir çok duygu çeşitliliği yaşarlar ve bu da kızı adeta bir duygusal roller coster a sokar. Duygu çeşitliliği yaşayan kız bilinçaltında piç erkeğe daha çok bağlanır. Bu yüzden hoşlandığım kızı nasıl etkilerim diye merak ediyorsan bunun yollarından biri de kesinlikle kıza ustaca bir şekilde takılmak ve onunla uğraşmaktan geçer. Kızlara takılmak için kızın olağan bir halini ya da yaptığı ufak bir hatayı abartarak komik bir şekilde dile getir ve esprili bir şekilde onu suçla.

Potansiyelli bir erkek olduğunu ona göster

hoşlanılan kızı etkileme

Kızlar ilerisi için gelecek vadeden erkekleri daha fazla önemserler. Ve bu erkekleri kafası çalışan, zeki erkekler olarak görürler. Sende kızın gözünde boş işlerle uğraşan, dikkati sadece uçkurunda olan bir erkek imajı çizmek yerine işine, okuluna, kariyerine, hobilerine ne kadar büyük bir ciddiyetler yaklaştığını ve hayatta başarılı olmak için büyük düşündüğünü göstermelisin. Böylece kızın gözünde çok büyük bir artı sağlayarak diğer erkeklerden en az 5 adım daha öne geçmiş olacaksın. Artık hoşlandığım kızı nasıl etkilerim soruna cevap aldığına göre şimdi sıra uygulamaya geçmeye geldi.

BİR KİTAP TAVSİYESİ:

Hoşlandığın kadınları kolay ve güçlü bir şekilde etkilemek ister misin ? Kızlarla nasıl tanışacağını, tanıştığında onları etkilemek için tam olarak neleri söylemen ve hangi hareketleri yapman gerektiğini ? Öyleyse seni kadın psikolojisi ve çekicilik oluşturma uzmanı haline getirecek çok detaylı bir şekilde hazırlanmış bu eğitim setini incele :ÇEKİCİ ERKEK EĞİTİM SETİ

BENZER KONULAR:

 

 


    1 Response to "Hoşlandığım kızı nasıl etkilerim"

    • asim

      Teşekkürler

Bir Cevap Yaz

Mail adresin yayınlanmayacak.