bir kadını nasıl etkilersin

Bir kızı nasıl etkilersin ? Bu konuda her kafadan ayrı bir ses çıkıyor. Sana bu konuda en sade bilgileri kafanı karıştırmadan sunacağım. Düşün ki bir kızdan hoşlandın ve ne yapıp ne edip o kızı etkilemek istiyorsun. Çünkü etkilemede başarısız olursan onu belki de bir daha görmemek üzere elinden kaçıracaksın. Şimdi kafanda dolaşan hoşlandığım kızı nasıl etkilerim sorusunu cevap olacak önemli bilgiler vereceğim.

Hoşlandığım kızı nasıl etkilerim diye düşünüyorsan şu kuralları uygula

İlgini bir anda belli etme

Bir kızı nasıl etkilersin sorusunun ilk cevabı ilgini hemen belli etmemektir. Kızlara hemen istediklerini vermek kızla arandaki çekimin ölmesine yol açar. Şöyle bir örnek verirsem daha iyi anlayacaksın: Bir kediyi elindeki ip parçasıyla oynattığını düşün. Kedi ipe ulaşmaya çalışırken çıldırır ve kovalamaya devam eder ama ulaştıktan sonra artık ilgisini aniden yitirerek dikkatini başka bir yöne çevirir. Hoşlandığın kıza da ilanı aşk etmek ya da ilgini tamamen belli etmek yerine aranızda tatlı sert bir belirsizliğin ve gerilimin olması her zaman daha iyidir. Üstelik ilgini açıkça yansıtmak konusunda acele etmemen senin tecrübeli, soğukkanlı bir erkek olarak algılanmanı sağlar.

Ondan başka seçeneklerin de olduğunu kıza göster

kızlarla tanışma eğitim setiKızlar sevgili adaylarının ve hatta sevgilisi oldukları erkeklerin başka kadınları da etkileyebilme potansiyelini barındırmalarını isterler. Bu kadının kafasındaki ne kadar çekici bir erkekle beraber olduğunun ispatıdır. Eğer başka kızlarında seni beğendiğini ona gösterebilirsen bu hoşlandığın kızın beynindeki geçmişi çok eskiye dayanan ve beyninin en derinlerine işlenmiş olan kadınlar arası mücadele güdüsünü ortaya çıkaracaktır. Böylece ortamda diğer kızlar tarafından da beğenilen bir erkeği elde etme mücadelesine girişecektir. Kısacası hoşlandığım kızı nasıl etkilerim sorusunun en net ve garantili cevaplarından biri de ortamdaki kızların geneliyle iyi bir muhabbete sahip olmandır. Böylece hoşlandığın kızda başarılı olman çok daha kolaylaşır. Bir kızı nasıl etkilersin diye kafa yoran erkekler çoğu zaman bu detayı karıştırıyorlar ve tek bir hedefe kitlenmiş şekilde hoşlandıkları kızın peşinde oluyorlar. Oysa bir erkek olarak pek çok kadına hitap eder şekilde yola çıkmalısın. Hiç bir kadın diğer kızların da istemediği bir erkeği istemeyecektir, ancak diğer kızların da o erkeğin etrafında olduğu anlaşılırsa kız o erkeğe karşı çekim duyacaktır. Kız nasıl tavlanır sorusunun cevabını arama arzusuyla atomu parçalamaya kalkmadan önce bu basit ama çok işe yarayan temel faktörü göz ardı etme.

Bir kızı nasıl etkilersin : Kıza takıl ve onunla uğraş

Hoşlandığım kızı nasıl etkilerim
Bir kızı nasıl etkilersin sorusunun cevaplarından biri de kıza komik bir şekilde takılmaktır.

Kızların erkek arkadaş olarak genelde tercih etmediği efendi, iyi erkekler dümdüz bir konuşma tarzına sahiptirler. Bu yüzden onlarla konuşurken kızlar eğlenemezler. Piç erkekler ise kızlarla dümdüz konuşmak yerine, onlara takılırlar, onlarla uğraşırlar. Kızlar onlarla konuşurken şaşırırlar, üzülürler, gülerler. Yani bir çok duygu çeşitliliği yaşarlar ve bu da kızı adeta bir duygusal roller coaster’a sokar. Duygu çeşitliliği yaşayan kız bilinçaltında piç erkeğe daha çok bağlanır. Bu yüzden hoşlandığım kızı nasıl etkilerim diye merak ediyorsan bunun yollarından biri de kesinlikle kıza ustaca bir şekilde takılmak ve onunla uğraşmaktan geçer. Kızlara takılmak için kızın olağan bir halini ya da yaptığı ufak bir hatayı abartarak komik bir şekilde dile getir ve esprili bir şekilde onu suçla. Bu bir kızı nasıl etkilersin sorusunu tek başına cevabı olabilecek bir maddedir.

Bazı kıza takılma örneklerini sana sunuyorum:

  • (Kız yanlış bir şey yaptığında) Bana bunun her zamanki halin olmadığını söyle ! 🙂
  • (Kız hatalı bir şey söylediğinde) Çok değişik birisin. Senin kullanma kılavuzun nerede ya ?
  • (Kız çok yemek yediğinde) Bugünde 10 tane aç Afrikalı çocuğun rızkını yedin farkın mısın ? 🙂
  • (Buluşmaya geç kaldığında) Sen bu dakiklikle aramızda harcanıyorsun ! 🙂
  • (Beceriksizlik yaptığında) Tam bir yetenek küpüsün ! 🙂 Genetik mi ?
  • (Ağır kıyafetler giyinen bir kıza) Buradan düğüne mi geçeceksin sen ya ? Seni bu kıyafetle geline çeyrek altın takıyorken hayal ettim !

Potansiyelli bir erkek olduğunu ona göster

hoşlanılan kızı etkileme
Kız nasıl tavlanır : Potansiyele sahip bir erkek olunduğu gösterilerek

Kız nasıl tavlanır sorusunun diğer bir cevabı da potansiyelini yansıtmandır. Kızlar ilerisi için gelecek vadeden erkekleri daha fazla önemserler. Ve bu erkekleri kafası çalışan, zeki erkekler olarak görürler. Sen de kızın gözünde boş işlerle uğraşan, dikkati sadece uçkurunda olan bir erkek imajı çizmek yerine işine, okuluna, kariyerine, hobilerine ne kadar büyük bir ciddiyetle yaklaştığını ve hayatta başarılı olmak için büyük düşündüğünü göstermelisin. Böylece kızın gözünde çok büyük bir artı sağlayarak diğer erkeklerden en az 5 adım daha öne geçmiş olacaksın. Artık hoşlandığım kızı nasıl etkilerim soruna cevap aldığına göre şimdi sıra uygulamaya geçmeye geldi.

Hayatını  değiştirecek  bir  eğitim  seti  tavsiyesi  :

Hoşlandığın kadınları kolay ve güçlü bir şekilde etkilemek ister misin ? Kızlarla nasıl tanışacağını, tanıştığında onları etkilemek için tam olarak neleri söylemen ve hangi hareketleri yapman gerektiğini ? Öyleyse seni kadın psikolojisi ve çekicilik oluşturma uzmanı haline getirecek çok detaylı bir şekilde hazırlanmış bu eğitim setini incele :ÇEKİCİ ERKEK EĞİTİM SETİ

BENZER KONULAR:

 

 


Secret
Secret

Sitenin tek yazarı olarak Secret nickini kullanıyorum. Okuduğunuz yazılara yorum yaparak makaleyle alakalı fikirlerinizi belirtebilir, benimle iletişime geçebilirsiniz.

Subscribe
Bildir
guest
1 Yorum
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
asim
asim
2 yıl önce

Teşekkürler