bir kızı kendine aşık etmenin yolları

Aşk aslında bir çeşit hayranlık duygusudur. Kızlar karşısındaki erkeğe hayranlık besledikçe aşık olma olasılıkları artar. Bir kızı kendine aşık etme konusunda yapabileceğin en iyi şey şimdi öğreneceğin taktiklerle kızın beynini manipüle etmekten geçer.

Bir kızı kendine aşık etme nasıl olur açıklıyorum

bir kız nasıl aşık edilir

Kıza psikolojik üstünlük sağlayın

Aşkın bir çeşit hayranlık duygusu olduğunu söylemiştim. Hayranlık kızın kendisinin sahip olmadığı ya da yapamadığı şeyleri erkeğin sahip olması ya da becerikli bir şekilde yapabilmesidir. Hiç kimse, özellikle de kızlar kendisinden bir çok alanda üstün görmediği bir erkeğe aşık olmaz. Bu statü olarak üstünlüğünüz olabilir, sosyal ortamda insanların size ondan daha fazla saygı göstermesi olabilir, espri kabiliyetinizin yüksek olması olabilir, zeki olmanız olabilir…

Anlaşılmaz olun

kızlarla tanışma eğitim setiYeri gelir çok düşünceli, yeri gelir umursamaz bencilin teki olun. O kadar umursamaz olun ki sizin dünyadaki onu sallamayan kişilerin başında olarak görsün. Ve aniden sizden hiç beklemediği bir incelik göstererek kızı şaşırtın. Ve sonra tekrar işinize bakın onu geri plana itin ve umursamaz davranmaya devam edin. Böyle yaparak bir kızı kendine aşık etme konusunda önemli bir yol katetmiş olursunuz.

Kıza karşı asla güvensizlik göstermeyin

Güvensizlik göstermekten kastım kızı kaybetmemek için yapmak zorunda hissettiğiniz ufak tavizlerdir. Bu bir kız tarafından zayıflık olarak algılanır. Ve kızın gözünde aşık olunacak erkek pozisyonundan düşmenize yol açar. Bir kızın gitmesinden korkan erkek aslında içinde bir yerlerde kendini yetersiz hisseden erkektir.

Üstü kapalı bir şekilde itin

kızı kendıne aşık etmenın yollarıBir kızı kendine aşık etme konusunda uygulayabileceğiniz yollardan biri de sizden etkilenmiş olan kıza zaman zaman negatif yaklaşarak ondan hoşlanmadığınızı belli eden üstü kapalı sinyaller vermektir. Mesela karakter yapısına atıfta bulunun ve esprili şekilde şöyle söyleyin:  “sen dünyada geçinebileceğim son insanlardansın, bir gün uyansam ve seninle sevgili olduğumuzu görsem ikinci gün kafama sıkardım 🙂 “ Bu örnekler çoğaltılabilir. Amaç kıza üstü kapalı bir şekilde istenmediğini belli etmek. Tabi ona diğer zamanlarda iyi davranarak ve onaylayarak kendinize çekmeyi ihmal etmeyin. Bunları dönüşümlü olarak uygulayın.

Bir kızı güldürebilirsen senden hoşlanır ama onu ağlatabilecek tarzda bir erkek olursan sana aşık olur

Kendinizi ulaşılmaz gösterin

Kızlar ulaşılmaz gördükleri erkeklere çok daha kolay bir şekilde aşık olurlar. Bir kızı kendine aşık etme konusunda ilerleme kaydetmek istiyorsan kendini iyi bir şekilde pazarlamalısın. Asla kendi değerini azaltacak ve seni aşağı çekecek söylem ve hareketlere müsaade etme. Halihazırda peşinde seni beğenen çok kız olduğunu onun gözüne sokmak, aşık etmek istediğin kızın gözünde sınıf atlaman anlamına gelir. Böylece başka kadınlar tarafından istendiğini gördükçe kıskançlık yaşayarak senin için mücadele edecek ve sana aşık olması kolaylaşacaktır. Bu saydığım bir kızı kendine aşık etmenin yollarından ne kadar fazlasını uygulayabilirsen şansın o kadar artar.

BİR KİTAP TAVSİYESİ:

Kızları tavlama sanatında uzmanlaşmak ister misin ? Bu eğitim seti seni kadın psikolojisi ve etkileme tekniklerinde uzman hale getirmek için yaratıldı. Artık bir kızla neyi, nasıl konuşman gerektiğini ve hangi stratejik hamleleri uygulayarak onu kendine bağlaman gerektiğini çok iyi biliyor olacaksın. Eğitim setini incelemek için: ÇEKİCİ ERKEK KİTAP SETİ

BENZER KONULAR:


Secret
Secret

Sitenin tek yazarı olarak Secret nickini kullanıyorum. Okuduğunuz yazılara yorum yaparak makaleyle alakalı fikirlerinizi belirtebilir, benimle iletişime geçebilirsiniz.

Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Bayram
Bayram
1 yıl önce

İki kitabı almak istiyorm sadece nasıl alabilirm