sevgiliyle konuşulacak konular

Bir kızla konuştuğunda ortaya çıkan sessizlikler herkes gibi seni de rahatsız etmiştir. Bu sorunu bir daha yaşamaman adına senin için bir kızla konuşulacak konular ı bir araya getirdim.

Bir kızla konuşulacak konular hakkında limit sadece sensin

sevgiliyle konuşulacak konularDüşün ki hoşlandığın bir kızla bir masada oturuyorsun ve ikiniz de birbirinizin gözlerinin içine bakarken birden sanki kafanın içi bomboş gibi hissediyorsun, o kadar boş ki karşındaki kıza edecek tek bir cümle bile aklına gelmiyor. Ancak kızdan hoşlandığın ve onunla sevgili olmayı düşündüğün için konuşmak zorunda olduğunu biliyorsun. Hatta kız gözlerinin için “ee konuşsana” der gibi bakmaya başladı bile. Ne yapardın ?

Bu stresi bir daha yaşamaman için bir kızla ya da sevgiliyle konuşulacak konular hakkında bir liste yaptım.

Bir kızla konuşulacak konular listesi / örnekleri

Burçlar

Biz erkeklere bazen saçma gelse de kızlar burçlardan konuşmaya bayılırlar. Biz erkekler çoğu zaman toplamda kaç tane burç olduğunu bile unuturuz. Ama kadınlar her bir burcun bir çok özelliğine hakimlerdir. Önce kızın burcunu sor ve ardından kızın sahip olduğu burç özelliklerini göre yorumlar yaparak sorular sor.

Diziler

Her kızın mutlaka takip ettiği birkaç tane dizi olur, gündemdeki yerli ya da yabancı birkaç popüler diziyi takip etmen sevdiğin kızla konuşulacak konular konusunda sana oldukça fayda sağlayacaktır. Özellikle dizilerdeki karakterlerin neler yaptıkları ve kişilikleriyle alakalı rahatlıkla onlarca dakika konuşulabilir.

Yemekler

Yemek yemek bir çok insana göre hayattaki en büyük birkaç zevkten bir tanesidir. Ve üzerinde uzun süreler rahatlıkla konuşulabilir. Size hangi yemeklerden konuşmanız gerektiğini daha nokta atışı bir şekilde belirlemeniz için şu taktiği vereceğim. Öncelikle hoşlandığınız kızın nereli olduğunu sorun ve aldığınız yanıta göre oranın ünlü, yöresel yemeklerinin neler olduğunu sorun. Ve bu yemekler hakkında konuşmaya başlayın. O yemeklerin yapılış tarzını, kızın o yemeği yapıp yapamadığıyla alakalı konuşarak konuyu zenginleştirebilirsiniz.

kızlarla tanışma eğitim seti

Gelecek hedefleri

Eğer karşınızdaki kız amaçsız biri değilse bu konu çok ilgisini çekecektir. Kızlar genellikle ailelerinin baskısından kurtularak ekonomik bağımsızlıkları ilan etmeyi ya da bunu evlenmek yoluyla yapmayı hedef haline getirirler. Kızın hedeflerini dinleyin ve bunlar üzerinden yorumlar yapın. Kızın hedefleri karakterini yorumlamak için iyi bir yoldur.

Kızların bir erkekte aradığı özellikler

Bir kızın mutlaka hayatının bir döneminde bir erkekten yana ağzı yanmıştır. Kızların bazı erkek özelliklerine karşı ne kadar hiç susmadan şikayet edebileceklerine inanamazsın. Bu konulara daldığınızda ideal sevgilinin nasıl olması gerektiği, asla katlanamayacağı kişilik özellikleri gibi bir çok konuda uzun süreler konuşmanız içten bile değildir.

Müzik

Müzikten konu açıldığında konuşmaya istekli bir şekilde katılmayacak bir kız yoktur. Mutlaka günümüz ve geçmişteki çok popüler şarkılar, bunları söyleyen sanatçılar hakkında genel bir bilgiye sahip ol. Hatta bu şarkılar ve şarkıcılar hakkında internetten araştırdığın özel anekdot ve bilgileri kızla paylaşırsan onu çok şaşırtabilirsin bile.

Gördüğün gibi bir kızla konuşulacak konular bu açıdan bakınca hiç de zor gibi görünmüyor. Yeterki hoşlandığın kızla buluşurken bu başlıkları aklının bir köşesinde tut.

Konuyu daha geniş bir şekilde ele aldığım makalemi buradan okuyabilirsin : https://www.centilmenkulubu.com/kizla-konusulacak-konular/

EĞİTİCİ BİR KİTAP SETİ TAVSİYESİ:

Güzel bir kadınla tanıştıktan dakikalar sonra onun nasıl etkileyebileceğini bilmek ister miydin ? Kadınları hızlı bir şekilde etkilemeyi kadın doğasına özgü etkileme oyunlarını ve çekicilik kurallarını uygulayarak sağlayabilirsin. Dakikalar içinde seni “ideal erkek” olarak görmelerini sağlayacak tüm çekicilik sırlarını 10 senelik bir tecrübenin eseri olarak bu eğitim setinde anlattım. İncelemek için : ÇEKİCİ ERKEK KİTAP SETİ

BENZER KONULAR:


Secret
Secret

Sitenin tek yazarı olarak Secret nickini kullanıyorum. Okuduğunuz yazılara yorum yaparak makaleyle alakalı fikirlerinizi belirtebilir, benimle iletişime geçebilirsiniz.

Subscribe
Bildir
guest
1 Yorum
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
alisan
alisan
8 ay önce

artik sen benim usradimsin bana numarani ver seninle whataspdan konusmak
istiyorum