Kızlarla nasıl konuşulur

Kendini kızlarla iletişim konusunda yeterince iyi hissetmeyen her erkek hayatının bir bölümünde kendine bir kızla nasıl konuşulur diye sormuştur. Şimdi sana kurallara uygun davrandığın takdirde bir daha bir kızla konuşurken kafa karışıklığı yaşamamanı sağlayacak önemli tavsiyeler vereceğim.

Bir kızla nasıl konuşulur merak ediyorsan bu tavsiyeleri aklının bir köşesinde tut

Kıza özel muamele yapma

Bir kızla iyi bir şekilde konuşmanın sırrı onunla konuşurken ona özel bir muamele yapmaya gerek duymamaktan geçer. Düşün ki kızın karşısında konuşurken her zaman olduğundan daha kibar davranıyorsun. Onun için kendinden ufak tavizler veriyorsun. Karşısında eğilip bükülüyorsun…

Her ne kadar kadınlara karşı kibar olmak kabul görmüş bir durum olsa da bu kızları etkileme konusunda işe yarayan bir taktik değildir. Eğer öyle olsaydı bu kadar iyi erkek kız arkadaş bulamama sıkıntısı yaşamazdı.

Özetle kızla herhangi bir arkadaşınla konuşuyormuş gibi konuş. Karşında askerlik arkadaşını, lisedeki sıra arkadaşını ya da sümüklü bir kız çocuğunu hayal etmen oldukça işine yarayacaktır.kızlarla tanışma eğitim seti

Rahat olmak altın kuraldır

Kadınlar şöyle düşünürler: “eğer benim yanımda rahatsa demek ki kafasında beni o kadar da büyütmemişti ve yanımda heyecanlanan diğer ezik erkekler gibi değildir!” Düşünsene, insan kimin yanında heyecanlanır ? Mesela patronunun, askerde komutanının, belki öğretmeninin… Kısacası genelde ondan makam olarak yüksek durumda olan kişilerin yanında heyecanlanılır. Bu mantıkla bir kızla konuşurken heyecanlanmak da kızı kafanızda üstün ve yüksek bir yere koyduğunuzun göstergesidir. Kızlardan bunun farkındadır. Bu yüzden rahat olmak şarttır.

Bir kızla nasıl konuşulur diye merak ediyor olman bir yana dursun, eğer bir kızın yanında rahat olamıyorsan bu durumu bir sürece yay ve rahat hissetmediğin için kızlarla konuşmaktan sakın kaçınma. Kızlarla konuşurken rahat hissetmemeyi kabul edersen ve bu durumun üzerine gidersen bir yerden sonra kızlarla konuşurken artık rahat hissetmeye başlayacaksın. Ama bu duygudan kaçarsan hiçbir zaman o rahatlığa erişemezsin.

Şakalaşmayı unutma

Bir kızla konuşurken konuşmanın kalitesini arttıran ve kızın kafasında sizinle konuşmanın güzel olduğu algısını yaratan en önemli şeylerden biri de konuşmanızda geçen şakalardır. Konuşmanız sırasında süper komik olmasa bile mutlaka kıza takılmanızı sağlayacak, birkaç ufak espri yapmanızı sağlayacak şeyler bulabilirsin. Bunları komik bir şekilde dile getirmeye çalış.

Sürekli kendinden bahsetme

bir kızla konuşma taktik
Sürekli kendinden bahsetmek konuşmayı sıkıcı hale getirir

Bu biriyle sağlıklı iletişim kurman için uyman gereken kurallardan biridir. Sen kendinden bahsederken ne kadar eğlensen de karşınızdaki kişi için bu genelde aynı şekilde eğlenceli olmayabilir. Çünkü her insanın odağı ilk önce kendisindedir ve en çok kendisiyle alakalı şeyleri umursar. Bu yüzden bir denge yaratın ve kızı mümkün olduğunca konuşmaya katın. Onu konuşmaya daha fazla dahil etmek için açık uçlu sorular sorun. Açık uçlu sorular cevabının sadece evet ya da hayır olmadığı, kızın birkaç cümle ile kendini açıklamak zorunda kaldığı sorulardır. Bu sorulara birer espri ekleyerek kıza sunmak faydanıza olacaktır. Aşağıda sizin için bir kaç örnek sıraladım.

  • Senin burcunun özellikleri ne? Çekilecek dert misin değil misin söyle bakalım 🙂 ?
  • Hayalin ne ? İleride ne olmak isterdin ? Aslına bakarsan sen de ev hanımı tipi var 🙂 ?
  • Seni hayatta en çok ne yapmak heyecanlandırıyor ? Aklına ilk gelen ilk şey tahmin ettiğim şeyse 2. ye geçebilirisin 🙂

Tavlamaya çalışma

Bir kızla amacın öncelikle karşılıklı olağan bir konuşmada bulunmak olmalı. Unutma o kızı tavlamaya çalışmıyorsun! Bu yüzden ilgi işaretlerini ya da iltifatları kullanma. Yaptığın şey objektif bir şekilde o kızı tanımaya çalışmak, hepsi bu. Eğer ilk dakikadan hoşlandığın kızla konuşmanı onu tavlamaya çalışarak yürütürsen ister istemez bu karşındaki kıza yansıyacaktır ve kızın gözünde değer kaybı yaşayacaksındır. Bir kızla nasıl konuşulur diye soruyorsan en önemlilerinden biri kesinlikle tavlama odaklı olmamaktır.

Kendini iyi bir şekilde yansıt

Son olarak kendi hayallerinden ve fikirlerinden bahset, hayatta tutku duyduğun ve severek yaptığın şeyleri mutlaka kıza aktar. Böylece kız da seni yavaş yavaş tanımaya başlasın. Ancak senle ilgili her şeyi bir anda ortaya dökme, kızın sorularına kafa karıştırıcı cevaplar ver, bu kızın gözünde hala gizemli kalmanı sağlayacaktır.

Bu  eğitim  seti yüzlerce  erkeğin  hayatını  değiştirdi,  şimdi  sıra  sende!  :

Bu eğitim seti erkekleri kız tavlama ve kızlarla ilişkiler konusunda birer uzman haline getiriyor. Düşünsene, bir kızla konuşurken hiç cümlelerim bitecek kaygısı yaşamasaydın ya da ne söyleyeceğim diye düşünmek zorunda kalmasaydın. Nasıl hissederdin ? Bu eğitim seti erkeklerin kadınlar konusundaki problemlerini en derinine kadar çözmeleri için tasarlandı. Kızlarla nasıl tanışacağını öğrenmek, onları kolayca etkilemek ve sen ne söylersen söyle karşındaki kızın seni büyük bir dikkatle dinlemesini istiyorsan büyük bir emekle hazırlanmış bu kitap setini incele : ÇEKİCİ ERKEK KİTAP SETİ

BENZER YAZILAR:


Bir Cevap Yaz

Mail adresin yayınlanmayacak.