Bir kızla tanışmak istediğinde giriş kısmında kullandığın kızla tanışma cümleleri konuşmanın devam edip etmeyeceğini belirleyeceği için çok önemlidir. Sana öğreteceğim teknik ile kızlarla tanışırken güzel ve yaratıcı tanışma cümleleri bulman artık çok kolay olacak. Şimdi gelelim bu cümlelerin nasıl olması gerektiğine ve nelere dikkat etmen gerektiğine.

Kızla tanışma cümleleri içinde bulunduğunuz durumla uyumlu olmalıdır

Giriş cümlesi olarak her ne kullanıyorsan sen ve kızın içinde bulunduğunuz durumla uyumlu olmalıdır. Mesela daha önce muhabbetinin olmadığı bir kızla kantin sırasındasın ve onunla tanışmak istiyorsun. Bu durumda direk olarak evcil hayvanlardan konu açman oldukça alakasız olurdu. Bunun yerine o an okulda ve bir kantin sırasında olduğunuzu düşünerek şu tanışma cümlelerini kullanabilirsin.

  • Kaç dakikadır sıra bekliyoruz, otobüs beklesek gelirdi şimdiye kadar 🙂
  • İki teneffüste bir mutlaka acıkırım 🙂 Ama irademe hakim biriyimdir 🙂
  • Okul kantinlerinde artık zararlı içecekler yasaklandı ya, bizim kantinde hala satıyorlar galiba, sebebini biliyor musun ?
  • İçimden bir ses senin güzel yemek yaptığını söylüyor, şuraya bir cafe açıp kantine rakip olmaya ne dersin ? 🙂

Görmüş olduğunuz üzere kantin ve okul ortamı göz önüne alındığında bu tarz tanışma cümleleri ortamla ve o an meşgul olduğunuz şeyle alakalı durumdadır ve sırıtmaz. Bu size doğal bir şekilde kızla tanışmanız fırsat verir.

kızla tanışma cümleleri
Durumla alakalı yaratıcı bir cümle bulun

Şimdi başka bir örnek verelim. Diyelim ki spor salonundasın ve senin gibi spor yapan hoş bir kız gördün. Bir tane fitness aletinde oturmuş ve sporunu yapıyor. Bu kızla tanışma cümleleri olarak şehrin hava kirliliği ya da Antartika’daki penguenler başlıklarını seçersen çok alakasız bir konu başlığı seçmiş olursun. Spor salonu ve spor konularını göz önüne getirip düşünürsek kızla şu şekilde tanışman oldukça doğal görünecektir.

 

  • İlk başta spora başlaması zor oluyor ama insan alışınca bırakamıyor. Sende yeni başladın galiba ?
  • O yaptığın hareketi biraz daha yavaş yaparsan kasların daha iyi çalışır. Bana da geçen gün hoca söylemişti, uyguladım ve bayağı fark ediyor. Sana da tavsiye ederim
  • Klimalar sence de biraz az mı çalışıyor ? Yoksa ben mi aşırı terliyorum 🙂 Hangisi bilemedim ?
  • Yakında benden bile kaslı olacaksın. Erkeklerin işini elinden almaya mı çalışıyorsun ? 🙂
  • Seni sürekli spor salonunda görüyorum. Azimlisin. Yeni bir fitness modeli mi doğuyor yoksa ? 🙂

kızlarla tanışma eğitim setiRahat ol ve tanış gitsin

Örneklerde gördüğün gibi tanışma cümlelerimiz hiçbir şekilde sırıtmadı. Bu yöntem ile hangi ortamda olursan olun biraz rahat olabiliyorsan (rahatlık konusunu bir kızla nasıl konuşulur adlı yazımda işlemiştim) bir kıza yaklaşarak tanışmak çok kolaydır. Yöntemi kısaca tekrar özetleyeyim: Öncelikle içinde bulunduğunuz ortamı analiz et, o an ortamda ne yapmak için bulunduğunu analiz et ve hemen aklından uygun birkaç kızla tanışma cümleleri yaratarak aralarından en eğlencelisini seç. Günlük hayatında bunun pratiğini yap. Eğer yaratmakta zorlanıyorsan bu makalenin yorum kısmına yazarak bana danışabilirsin.

ETKİLEYİCİ ERKEK KİTAP SETİ:

Her erkek kızları etkilemenin adımlarını iyice öğrenip sindirene kadar çeşitli acılar çeker. İşin kötü tarafı da erkeklerin büyük çoğunluğu bu yöntemleri asla öğrenemez. Bu yüzden sorunu para, tipte, sosyal statülerinde arayarak asıl önemli şeyleri gözden kaçırırlar. Kadın psikolojinin %90 oranında olumlu yanıt tepkisi verdiği ikna ve tavlama tekniklerini bu eğitim setinde senin için bir araya getirdim. Artık paran, tipin, sosyal statün yok diye üzülmene gerek kalmadan hoşlandığın kadınlarla rahatça tanışıp, onları etkileyebileceksin. Sen de bir kadın tavlama sanatı uzmanı olmak istiyor ve hayatının geri kalanında artık bir kızı etkilerken sorun yaşamak istemiyorsan bu eğitim setini incele: ÇEKİCİ ERKEK EĞİTİM SETİ

BENZER YAZILAR:


Secret
Secret

Sitenin tek yazarı olarak Secret nickini kullanıyorum. Okuduğunuz yazılara yorum yaparak makaleyle alakalı fikirlerinizi belirtebilir, benimle iletişime geçebilirsiniz.

Subscribe
Bildir
guest
8 Yorum
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Mete
Mete
2 yıl önce

Abi serviste bir kızla nasıl tanışabilirim ? Ve bunu ilerletebilirim. Bu arada mail ablamın.

Ökkeşcan
Ökkeşcan
2 yıl önce

Ben her sabah otobüste ve dersane çıkışında aynı otobüse biniyoruz bir kaç kere göz teması kurdum 1kaç saniyelik aynı dersanedeyiz ama aynı sınıfta deyiliz nasıl başlamalıyım konuşmaya yardımcı olursan sevinirim

Mert
Mert
1 yıl önce

Merhaba tanışma cümlesi kısmında o anı gözlemleyerek eğlenceli bir giriş yapamıyorum standart aynı cümleleri söylüyorum nasıl geliştirebilirim bu durumda kendimi

Oktay
Oktay
1 yıl önce

Abi ben başka sınıftaki kızla tanışmak ve konuşmak istiyotum ama onun en yakın arkadaşıyla aram çok kötü

Turgay
Turgay
1 yıl önce
Reply to  Oktay

Bence tavlamasan önce arkadaşıyla aranı daha zeltmelisin yoksa tercih yapmak zorunda bırakırsın. Bence arkadaşının yanına git seçe parmagını göster ve barışmak istiyorum nede olsa insan sevdiği kızın arkadasıyla küs kalmamalı yakın da x kişiye açılmayı düşünüyorum de ve önce barış.

Mehmet
Mehmet
2 ay önce

Sosyal medyada nasıl yapicaz usta onunda orneklerini versen