bir kızın sizden hoşlandığını nasıl anlarsınız

Bir kızın senden hoşlandığını anlaman için illaki bunu gelip sana söylemesi gerekmez! Kızın sana karşı isteyerek ya da istemeden göndermiş olduğu sözsüz hoşlanma sinyallerin neler olduğunu bilirsen senden hoşlanıp hoşlanmadığını tespit etmen çok kolay olacaktır. Bir kızın benden hoşlandığını nasıl anlarım diye düşünüyorsan bu hoşlanma sinyalleri takip et!

Gözlerinin içine bakarak gülümsüyorsa

Kızların bir erkekten hoşlandıklarında kendilerini en açık bir şekilde ele verdikleri noktalardan biri budur. Kızlar hoşlandıkları erkeği gözünün içine baktıklarında bu hoşlarına gittikleri için ister istemez gülümserler. Ancak her gözünüzün içine bakıp gülümseyen kadın sizden hoşlanıyor demek değildir. Çünkü sosyal iletişim gereği insanlar bunu gerek çevreleriyle iyi ilişkiler yürütmek adına gerekse de profesyonel iş hayatında çevre edinmek amacıyla sık sık yapabilirler. Bir kızın sizden hoşlandığına emin olmak en azından birkaç ilgi sinyaline daha ihtiyacınız var. Şimdi diğer sinyalleri incelemeye devam edelim.

Seninle konuşmak için fırsat yaratıyorsakızlarla tanışma eğitim seti

Bir kızın senden hoşlandığını anlamanın yollarından biri de seninle konuşmak için ortam yaratma girişiminde bulunmasıdır. Mesela molalarda, teneffüslerde gelip sana yakın bir yere oturuyor mu? Sana kantinden vs. bir şey ister misin diye soruyor mu? Bulunduğunuz ortamda konuyla alakalı sana bir şey danışıyor mu? Bunun örnekleri çoğaltılabilir.

Sana sorular sorup ilgiyle dinliyorsa

Kızlar hoşlandığı kişiyle yüz yüze iletişime girmek isterler çünkü kızların hoşlandığı erkeği daha yakından tanımak istediği vardır. Bir kızın benden hoşlandığını nasıl anlarım diye kafa yoruyorsan bu senden hoşlandığı konusunda oldukça üzerine alabileceğin bir kız hareketi olacaktır. Buradaki asıl amaç aslında o soruların cevabını merak etmek değil, seninle olan muhabbeti ilerlemektir.

Sana dokunuyorsa

İnsanlar arasında bağ kurmanın önemli noktalarından biri temastır. Birbirilerine temas eden insanlar arasında bilinçaltında otomatik olarak daha güçlü birer bağ kurulur. Senden hoşlanan bir kızın sana temas etmesi beyninde mutluluk hormonu olan dopamin hormonunun salgılanmasını arttırarak onu mutlu eder.

Seninle beraber zaman geçirmek istediğini belli ediyorsa

Bir kızın senden hoşlandığını anlamanın önemli ipuçlarından biri de seninle birebir zaman geçirmek istemesidir. Bu çoğu zaman seni doğrudan bir yere davet etmekle olmaz ancak bir aktivite ya da güzel mekandan konu açıldığında. “Beraber gitsek ya”, “Bende severim sen gelmiyor musun oraya” gibi yorum yapar. Ve senin onu davet etmen için laf açar.

Seni diğer erkeklerden ön plana koyuyorsa

bir kızın sizden hoşlandığını nasıl anlarsınız
Bir kadın büyük bir ilgi ve gülümsemeyle yazışıyorsa telefonun ucundaki erkekten hoşlanıyordur

Bir kız seni çevresindeki diğer erkeklere göre önceliği haline getiriyorsa kendini bir kızın benden hoşlandığını nasıl anlarım soruna iyi bir cevap bulmuş sayabilirsin. Mesela çevrede farklı erkekler de varken senin yanına geliyorsa, kız bir kişiyle konuşuyorken sen bir soru sorduğunda diğer erkeğe olan ilgisini keserek tamamen seninle ilgilenmeye başlıyorsa, seninle olan yazışmalarında seni fazla bekletmeden ilgiyle senle yazışmaya devam ediyorsa.

Tüm bunlar bir kızın benden hoşlandığını nasıl anlarım soruna cevap olacak nitelikte ipuçlarıdır. Ancak emin olmadan önce bu saydıklarımdan birkaç tanesini aynı anda görmeye dikkat etmelisin.

Kadınlarla olan iletişimini geliştirmen için bir eğitim seti tavsiyesi:

Kadınların gözündeki çekicilik seviyeni ve çevrendeki kadınların sana olan bakışlarını kökten bir şekilde değiştirmek ister miydin ? O halde sana bir erkek olarak çekicilik seviyeni arttırmanı sağlayacak bu eğitim setini tavsiye ediyorum. Bu eğitim setindeki yöntemleri öğrenip uygulayarak bir daha asla kadın tavlama ve ilişkiler konusunda kendini yetersiz hissetmeyeceksin. Kızlarla başarı seviyeni 10’a katlamak için seti hemen incele :ÇEKİCİ ERKEK EĞİTİM SETİ

BENZER KONULAR:


Secret
Secret

Sitenin tek yazarı olarak Secret nickini kullanıyorum. Okuduğunuz yazılara yorum yaparak makaleyle alakalı fikirlerinizi belirtebilir, benimle iletişime geçebilirsiniz.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments