ilk tanışma mesaj örnekleri

Bir kıza internet, sosyal medya üzerinden günde neredeyse yüzlerce mesaj gelir. Erkeklerin yüzde 90’ının yaptığı gibi klasik ilk tanışma mesajları atarsan bir kızın dikkatini çekmen çok zordur. Bu yüzden kıza ilk mesaj atarken kendini farklılaştırmalı ve diğer erkeklerin arasından kızın dikkatini çekmelisin.

İlk tanışma mesajları konusunda dikkat etmen gerekenler

Kalıpların dışına çık

Ortalama güzellikteki bir kızın mesaj kutusunu incelersen erkeklerin bir çoğunun sadece “selam, naber, nasılsın” gibi gibi standart ve sıkıcı mesajlar attığını görürsün. Bu tarz soruları bir kıza yüz yüzeyken bile sormak sıkıcıyken neredeyse tek silahınızın cümleler olduğu bir platformda cümlelerinizi bu şekilde sarf etmemelisiniz. Şimdi kıza ilk mesaj konusunda kalıpların dışına nasıl çıkacağına örnekler verelim.

Kıza ilk mesaj eğlenceli olmalı ve kıza takılma içermeli

Attığın mesajlar kızın dikkatini çekecek, onu güldürecek cool ve karizmatik bir erkek izlenimi yaratacak mesajlar olmalıdır. Bu mesajlar kızın ilk tanışma mesajlarına cevap vermesini ve sonrasında seninle konuşmaya devam etmesini sağlar. Sana bir kaç adet kıza ilk mesaj örneği yazdım:

 • (Sen) İyi araba kullanır mısın ?
  (Kız) Evet/Hayır neden?
  (Sen) Banka soyacağız da ! Şöförümüz eksik ! Sen de kabul edersen ekip tamamlanıyor. O yüzden sordum 🙂
  (Merak uyandırıcı, eğlenceli bir ilk mesaj)
 • Güzel gözlük. Pazardan mı aldın?
 • Selam ben Ahmet, kendini bana tanıt ki arkadaş olabilir miyiz bir bakalım!
  (karizmatik, cool, iddialı bir kıza ilk mesaj örneği)
 • Bu ne ya!? Zengin iş adamının nafakayla geçinen eski eşi profili gibi 🙂
  (Kızın profilinde lüks şeyler varsa, bu mesaj kıza takılmanı, eğlenceli bir muhabbet başlatmanı sağlar)
 • 7/24 tatildesin anlaşılan! Ölürken gözünün önünden kumsaldan başka bir şey geçmeyecek sanırım ! 🙂
  (Kız sürekli tatil fotoğrafları paylaşıyorsa, eğlenceli takılmalı bir ilk mesaj örneği)
 • Sana bir soru:  Kadınlar mı daha çok yalan söyler erkekler mi?
  (Kızın dikkatini çeken, farklı bir muhabbet açma mesajı olduğu için kızın cevap vermesini kolaylaştıran baskın bir mesajdır)
 • Sana bir soru: Seçme şansın olsaydı hangi yılda yaşamak isterdin?
  (İlginç, kendini farklılaştırabildiğin, kızı düşündüren bir mesaj)
 • Dur tahmin edeyim! Sen koç burcusun değil mi ? Koç burcunun bencilliğini gördüm yüzünde! Ne olur beni yanılt! 😉
  (Kıza takılan, onu güldürebilecek bir giriş mesajı. Aynı zamanda kriterlerin olduğundan ve farklı bir burç söylerse onu eleyebileceğini de ifade etmiş oluyorsun)
 • Bir Çin atasözü der ki : “En büyük yolculuklar hep o ilk adımla başlar !” Gerçi sen daha çok evden biraz uzaklaşınca annesinin hemen polise başvurduğu tarzda bir insana benziyorsun ! Gözlerinden anladım 🙂 !
  (Kıza takılan, kızı manipüle etmek konusunda oldukça başarılı bir sohbet açma cümlesi)
 • Sen bir günde kaç fotoğraf çekiliyorsun ya ? Eminim fotoğraflarını çekmesi için adamın birini maaşa bağlamışsındır ! 🙂
  (Kıza takılan tarzda, eğlenceli bir ilk tanışma mesaj örneği)
 • Dur tahmin edeyim ! İyi yemek yapıyorsun değil mi ? Nereden anladın diye sorarsan, ellerine baktım ve seni bir an hamur açarken hayal ettim 🙂 O ellere oklava çok yakışır ! 🙂
  (Burada ilk başta kız iyi bir şey söyleyeceğini düşünür ama sonra onu ters köşe yapıyorsun. Kıza yazılacak mesajlar konusuna iyi bir örnektir)
 • Sen inşaatta mı çalışıyorsun ya ? Ten rengin Michael Jackson’ın tam tersi şekilde git gide kararmış ! 🙂
  (Biraz ağır bir mesaj olabilir ama kıza gelen iltifat mesajlarının arasından bu ilk mesaj örneğinin çok göze çarpacağına emin olabilirsin)
 • Fiziğin amatör maratoncu kızlara benziyor ! Eski sevgilin estetik cerrah mıydı yoksa spor ve alın teri mi ? 🙂
  (Bu tanışma mesajında minik bir iltifat var ama gene de kızı cevap vermesi için manipüle ediyoruz)
 • Issız bir adaya düşşen yanına alacağın 3 şey !? Dur tahmin edeyim, starbucks kahvesi, telefonun ve sanırım ojelerindir 🙂 ! (Kızla dalga geçmiş oluyoruz, böylece cevap verme olasılığı yükseliyor. Unutma her erkek gibi ona güzel şeyler söyleyip iltifat edersen kızdan cevap almayı unutabilirsin)
 • Seninle yolda karşılaşsam korkup yolumu değiştirirdim biliyor musun ? Eski fotoğraflarına bakma gafletinde bulundum da, Benjamin Button bile bu kadar hızlı gençleşmedi, kesin bir şeyler var sende ! 🙂
  (Kıza gene sert bir şekilde takılıyoruz, eğer Benjamin Button filmini izlediyse buradaki espriyi anlayıp cevap verecektir)
 • Vay, profilini beğendim. Güzel bir enerjin var. Zengin bir Arap şeyhi olsaydım 4.karım olmana izin verirdim biliyor musun ? 🙂 Ama sen kesin kıskançsındır, diğerleriyle çok kavga ederdin !
  (İlk mesajda kıza iyi bir şey söyleyecek gibi yaptık ancak ters köşe yaparak kızı ancak 4.eş olmaya layık gördüğümüzü söyledik. Kız şoka girecektir. Kıza ilk mesaj konusunda oldukça iyi örnek sayılabilir)
 • Enerjin güzelmiş ama emin olamadım ! Biliyorsun, kızlar kendilerini sosyal medyada çok farklı gösterebiliyorlar. Seni sıradan kızlardan ayıran bir özelliğini söyleyebilir misin ?
  (Burada seçen tarafın kendin olduğunu belirtmiş oluyorsun, böylece yüksek değerli bir erkek olarak algılanıyorsun. Kıza mesaj atan diğer erkekler arasından sıyrılıyorsun)
 • Genel tarzın dikkatimi çekti ancak muhabbetin güzel mi emin olamadım ? Sana küçük bir genel kültür testi yapayım o halde 🙂 Ofsayt nedir bana anlatırsan testi geçtin !? 😀
  (Seçen tarafın sen olduğunu ima ettiğin, eğlenceli bir kıza ilk mesaj örneği)
 • Bu fotoğrafta okul balosuna son saniyede yetişmiş ama aceleden makyajını çok yanlış şekilde yapmış kızara benzemişsin ha-ha 🙂 Ama kıyafet olayı kurtarmış, gene de güzel !
  (Kızı iltifat etmekle yerin dibine sokmak arasında bırakacağın bir etkileyici ilk mesaj)

Gördüğün gibi tüm bu ilk tanışma mesajları örnekleri kızın ilgisini çekip, onu eğlendirebilecek ve seni karizmatik bir erkek olarak gösterecek ikna edici mesajlardır.kızlarla tanışma eğitim seti

İltifatla başlamak kötü bir fikirdir

Zaten yukarıda vermiş olduğum ilk tanışma mesaj örneklerinin seni iltifatın neden kötü bir fikir olduğu konusunda aydınlattığını düşünüyorum. Ancak tekrar söylemekte fayda var. Zaten kıza herkes güzelsin, harikasın, mükemmelsin tarzında şeyler yazıyor. Attığın ilk tanışma mesajı onun güzelliğine ithafen olmamalı. Kız sana hiç ilgi vermeden senin bu kadar büyük bir ilgi işaretiyle başlaman kızı senden üstün bir yere konumlandırıyor ve kendi değerini düşürmene neden oluyor

Ona özel mesaj üret

kıza nasıl mesaj atılır
Kıza ilk mesaj kızın özelliklerine göre yazılmalı

Bir kıza internetten ilk tanışma mesajları atan bir çok erkek kopyala yapıştır metoduyla her kıza seri bir şekilde aynı mesajı gönderiyor. Ancak bu ne kadar sürümden kazanmaya yönelik zaman tasarrufu sağlayan bir yöntem gibi görünse de aslında mesajınıza cevap oranını çok düşüren bir durumdur. Bunun yerine kızın profiline bakın ve orada yazan bilgilere, kızın ilgilerine göre bir çıkarım üreterek ona özel bir espri, yorum içeren bir kıza ilk mesaj üretin. Bu şekilde belki çok daha az kıza mesaj atabileceksiniz ama bu kızdan cevap alma oranlarınızı en az 5 kat arttıracaktır. Zaten kızlar da kopyala yapıştır tarzı atılan mesajları direk anlayarak genelde bir saniyeden daha fazla vakit ayırmamaya çalışırlar.

Gülen yüzleri (smile) kontrollü kullan

Kıza atacağınız ilk tanışma mesajları gülen yüz ifadeleri konusunda fakir olmalı. Bunun sebebi kıza bir anda fazla ilgi yüklemesi yapıyor gibi görünmenizdir. Aksi halde onun dikkatini çekmek için biraz fazla kasıyor gibi görünmenize neden olur. Gülen yüzleri ve komik surat ifadelerini eğer gerekiyorsa yerinde bir şekilde ya da konuşmanın ilerleyen aşamalarında kullanmanızı tavsiye ederim.

Kıza ilk mesaj seni diğer erkeklerden farklı yapar

Kıza ilk mesaj atarken artık nelere dikkat etmen gerektiğini daha iyi biliyorsun. Kısacası sıradan, iltifat ağırlık, kopyala-yapıştır tarzı mesajlar atan erkeklerin arasından kıza takılan, iltifat içerse bile ona takılmayla bunu dengeleyen, yaratıcı, eğlenceli mesajlar atarak kolayca sıyrılabilirsin. Ve konuşmaya 1-0 önde başlayarak kızdan cevap alma olasılığını yüksek oranlara çıkartabilirsin. Ancak şunu da unutmamalısın ki kıza ilk mesaj örneği her tarz kızda işe yarayacak diye bir şey yok. Hangi kızlara hangi sohbet başlatma mesajları uyacağı konusunu test ederek öğrenmelisin. Bu süreçte işe yaraya cümleleri bir kenara yaz ve işe yaramayanları artık kullanma.

KIZLARLA  İLETİŞİM  GÜCÜNÜ  1 AYLIK  PROGRAMLA  ZİRVEYE  TAŞIMAK  İSTER  MİSİN  ?

Güzel bir kadınla tanıştıktan dakikalar sonra bilinçaltı etki yöntemlerini kullanarak onu nasıl etkileyebileceğini tam olarak bilmek ister miydin ? Kadınları hızlı bir şekilde etkilemeyi ancak kadın doğasına özgü etkileme oyunlarını ve çekicilik kurallarını uygulayarak sağlayabilirsin. Bu yöntemleri kullanman kızların kısa bir süre içinde seni “ideal erkek” olarak görmelerini sağlayacak. 10 senelik kız tavlama sanatı tecrübesinin eseri olarak yazılmış bu devasa eğitim seti, seni kızların peşinden koşan değil, kızları peşinden koşturan erkeğe dönüşmen için tasarlandı! İncelemek için tıkla: ÇEKİCİ ERKEK KİTAP SETİ

BENZER KONULAR:


Secret
Secret

Sitenin tek yazarı olarak Secret nickini kullanıyorum. Okuduğunuz yazılara yorum yaparak makaleyle alakalı fikirlerinizi belirtebilir, benimle iletişime geçebilirsiniz.

Subscribe
Bildir
guest
1 Yorum
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
em
em
3 yıl önce

çok değerli bilgiler