ilk tanışma mesaj örnekleri

Bir kıza internet, sosyal medya üzerinden günde neredeyse yüzlerce mesaj gelir. Erkeklerin yüzde 90’ının attığı klasik ilk tanışma mesajları nı atarsan bir kızın dikkatini çekmen çok zordur. Bu yüzden attığın mesajları farklılaştırmalı ve diğer erkeklerin arasından kızın dikkatini çekmelisin.

İlk tanışma mesajları konusunda dikkat etmen gerekenler

Kalıpların dışına çık

Ortalama güzellikteki bir kızın mesaj kutusunu incelersen erkeklerin bir çoğunun sadece “selam, naber, nasılsın” gibi gibi standart ve sıkıcı mesajlar attığını görürsün. Bu tarz soruları bir kıza yüz yüzeyken bile sormak sıkıcıyken neredeyse tek silahınızın cümleler olduğu bir platformda cümlelerinizi bu şekilde sarf etmemelisiniz. Şimdi kalıpların dışına nasıl çıkacağına örnekler verelim.

Eğlenceli, düşündüren mesajlar at

ilginç tanışma mesajları
Mesajlarınız dikkat çekici olmalı

Attığın mesajlar kızın dikkatini çekecek, onu güldürecek ve cool, karizmatik bir erkek izlenimi yaratacak mesajlar olmalı. Bu mesajlar kızın ilk tanışma mesajlarına cevap vermesini ve sonrasında seninle konuşmaya devam etmesini sağlar. Sana aşağıda birkaç örnek yazdım.

 • (Sen) İyi araba kullanır mısın ?
  (Kız) Evet/Hayır neden?
  (Sen) Banka soyacağızda şöförümüz eksik. Sen de kabul edersen ekip tamamlanıyor. O yüzden sordum 🙂 (Merak uyandırıcı, eğlenceli bir giriş)
 • Güzel gözlük. Pazardan mı aldın?
 • Selam ben Ahmet, kendini bana tanıt ki arkadaş olabilir miyiz bir bakalım! (karizmatik, cool, iddialı bir giriş)
 • Bu ne ya!? Zengin iş adamın nafakayla geçinen eski eşi profili gibi 🙂 (Kızın profilinde lükse şeyler varsa, eğlenceli kıza takılan bir giriş yapmanı sağlar)
 • 7/24 tatildesin anlaşılan! Ölürken gözünün önünden kumsaldan başka bir şey geçmeyecek 🙂 (Kız sürekli tatil fotoğrafları paylaşıyorsa, eğlenceli takılmalı bir giriş yapmanı sağlar)
 • Sana bir soru:  Kadınlar mı daha çok yalan söyler erkekler mi?  (Kızın dikkatini çeken, farklı cevap vermesini kolaylaştıran baskın bir giriş)
 • Sana bir soru: Seçme şansın olaydı hangi yılda yaşamak isterdin? (İlginç, kendini farklılaştırabildiğin, kızı düşündüren bir mesaj)
 • Dur tahmin edeyim! Sen koç burcusun di mi ? Koç burcunun bencilliğini gördüm yüzünde! Ne olur beni yanılt! 😉  (Kıza takılan, onu güldürebilecek bir giriş mesajı)

Gördüğün gibi tüm bu ilk tanışma mesajları örnekleri kızın ilgisini çekip, onu eğlendirebilecek ve seni karizmatik bir erkek olarak gösterecek ikna edici mesajlardır.kızlarla tanışma eğitim seti

İltifatla başlamak kötü bir fikirdir

Zaten yukarıda vermiş olduğum ilk tanışma mesaj örnekleri seni iltifatın neden kötü bir fikir olduğu konusunda aydınlattığını düşünüyorum. Ancak tekrar söylemekte fayda var. Zaten kıza herkes güzelsin, harikasın, mükemmelsin tarzında şeyler yazıyor. Attığın ilk tanışma mesajı onun güzelliğine ithafen olmamalı. Kız sana hiç ilgi vermeden senin bu kadar büyük bir ilgi işaretiyle başlaman kızı senden üstün bir yere konumlandırıyor ve kendi değerini düşürmene neden oluyor

Ona özel mesaj üret

kıza nasıl mesaj atılır
Mesajlar kızın özelliklerine göre yazılmalı

Bir kıza internetten ilk tanışma mesajları atan bir çok erkek kopyala yapıştır metoduyla her kıza seri bir şekilde aynı mesajı gönderiyor. Ancak bu ne kadar sürümden kazanmaya yönelik zaman tasarrufu sağlayan bir yöntem gibi görünse de aslında mesajınıza cevap oranını çok düşüren bir durumdur. Bunun yerine kızın profiline bakın ve orada yazan bilgilere, kızın ilgilerine göre bir çıkarım üreterek kıza özel bir espri, yorum üretin. Bu şekilde belki çok daha az kıza mesaj atabileceksiniz ama bu kızdan cevap alma oranlarınızı en az 5 kat arttıracaktır. Zaten kızlar da kopyala yapıştır tarzı atılan mesajları direk anlayarak genelde bir saniyeden daha fazla vakit ayırmamaya çalışırlar.

Gülen yüzleri (smile) kontrollü kullan

Kıza atacağınız ilk tanışma mesajları gülen yüz ifadeleri konusunda fakir olmalı. Bunun sebebi kıza bir anda fazla ilgi yüklemesi yapıyor gibi görünmenizdir. Onun dikkatini çekmek için biraz fazla kasıyor gibi görünmenize neden olur. Gülen yüzleri ve komik surat ifadelerini eğer gerekiyorsa yerinde bir şekilde ya da konuşmanın ilerleyen aşamalarında kullanmanızı tavsiye ederim.

BİR KİTAP TAVSİYESİ:

Güzel bir kadınla tanıştıktan dakikalar sonra bilinçaltı etki yöntemlerini kullanarak onu nasıl etkileyebileceğini bilmek ister miydin ? Kadınları hızlı bir şekilde etkilemeyi, kadın doğasına özgü etkileme oyunlarını ve çekicilik kurallarını uygulayarak sağlayabilirsin. Bu yöntemleri kullanman kısa bir süre içinde seni “ideal erkek” olarak görmelerini sağlayacak. 10 senelik bir tecrübenin eseri olarak, kızların peşinden koşan değil, kızları peşinden koşturan erkeğe dönüşmen için tüm bildiklerimi bu devasa eğitim setinde anlattım. İncelemek için : ÇEKİCİ ERKEK KİTAP SETİ

BENZER KONULAR:


  1 Response to "İlk tanışma mesajları nasıl olmalı ?"

  • em

   çok değerli bilgiler

Bir Cevap Yaz

Mail adresin yayınlanmayacak.