kızlarla mesajlaşma örnekleri

Kızlarla gerek telefondan gerek whatsapptan gerekse de sosyal medya uygulamaları üzerinden iyi bir şekilde mesajlaşmak kızla arandaki çekimi hızlı bir şekilde arttırmanı sağlar. Ya da mesajlaşmada yapacağın ufak ancak önemli hatalar bu çekimi hızla dibe çekebilir. Senin için bir araya getirdiğim test edilip onaylanmış kızlarla mesajlaşma taktikleri mesajlaşma başarını en üst düzeye çıkaracak.

Kızlarla mesajlaşma taktikleri nelerdir ?

kızlarla tanışma eğitim setiZamanlamaya dikkat edin

Bir kızla daha önce muhabbetin olsa da ilk atacağın mesajının görmezden gelinme ve cevap alamama durumun her zaman vardır. Bu yüzden mesajlaşmaya başlama zamanlamasına dikkat edilmelidir. Kötü bir zamanlamayla başlatacağın mesajlaşma konuşmayı başlamadan bitirebilir. Kızlarla mesajlaşma başlatmak için en uygun zaman herkesin yavaş yavaş işlerini bitirdiği akşamüstü vakitleri ya da kızın en müsait olduğunu düşündüğünüz bir zaman olabilir. Gece geç saatlerde ya da erken saatlerde mesaj atmamaya dikkat et.

İlk mesajını etkili bir şekilde oluştur

Kıza atılacak ilk mesaj kızın sana cevap vererek konuşmaya başlayabilmeniz için çok önemlidir. Sıkıcı bir “selam naber?” tarzında bir mesaj atmaktansa beraber tanışmanızın, muhabbetinizin doğrultusunda yaratıcı, eğlenceli bir mesaj yazarak başla.

Kızlarla mesajlaşma örnekleri vermem gerekirse:kızlarla mesajlaşma örnekleri

Bir şeyin size onu hatırlattığını ifade ederek doğal bir ilk mesaj oluşturabilirsiniz:
 • “Biliyor musun ne oldu? Seni rüyamda gördüm … Sonra … Uyandım… Ne kabustu be ! :)”
 • “Bugün seni gördüm galiba, saçlarımı kırmızıya boyattım deme!? :)”
Ona bir lakap takarak ilk mesajı atmakta güzel bir fikirdir:
 • Bayan akşamdan kalma naber ? 🙂
 • Ego kraliçesi bugün kendini nasıl hissediyor ? 🙂
Onu en son gördüğünüzde ne yapıyorsa oradan bağlantılı, komik bir konu açabilirsiniz:
 • (Alışveriş yapıyorsa) Dur tahmin edeyim üzerine göre hiçbir şey bulamadın değil mi ?
 • En son gözlerinde gördüğüm o alışveriş ateşi bana hiçte iyi şeyler söylemedi. Tüm avm yi aldım deme ? 🙂

Mesaja cvp verme sürene dikkat et

Kızın cevaplarına saniyesinde cevap yazan bir erkek psikolojik olarak kızın gözünde değerini düşürür. Saçma da olsa bu psikolojik olarak bu şekilde işlemektedir. Mesajlara cevap yazma süresini ne çok uzun ne de çok kısa tutmalısınız. Genel olarak kızın mesaj yazma hızıyla benzer olarak bir süre belirle ve bu süre içinde yaz.

Üzerinde çok düşünülerek yazılmış izlenimi veren mesajlar atma

kızlarla mesajlaşma taktikleriKızlarla mesajlaşma konusunda bir çok erkeğin içine düştüğü ve hatalarını fark edemedikleri yaygın bir durum ise mesajlarının çok düşünülerek yazıldığının belli olmasıdır. Şöyle dile getirsem daha iyi anlayabilirsin: yazdığın mesajlar sanki Cv ne koyacağın ve orada ömür boyu kalarak tüm işverenlerinin senin hakkında fikir sahibi olacağı özene bezene yazılmış bir paragraf gibi olmamalı! Buna örnek vermem gerekirse: Merhaba Ayşe, ben Tarık. En son konuşmamızın üzerinden bayağı zaman geçti. Bugün aklıma geldin ve merak ederek sana mesaj yazayım dedim. Okul nasıl gidiyor ? En son gördüğümde biraz hastaydın sanki…vb… Gördüğün gibi mesajda çok fazla farklı konu var ve düşünülerek upuzun yazılmış bir mesaj. Bu yanlış bir örnektir. Kızlarla mesajlaşma örnekleri vermeye devam edersem, mesajı şu şekilde düzeltmek doğru olacaktır:

 • “Nasıl gidiyor Ayşe, en son gördüğümdeki hastalık virüsleriyle mücadelenden başarıyla çıktığını umuyorum 🙂 Anlat bakalım?”

Görüldüğü gibi üzerinde çok düşünülmemiş gibi duran, eğlenceli bir mesaj. Tüm bu kızlarla mesajlaşma taktikleri kızlarla çekici, eğlenceli bir konuşma geçirmene yardımcı olacaktır.

BİR KİTAP SETİ TAVSİYESİ:

Kadın psikolojisini çözmek ve kadınların ne istediğini tam olarak anlayabilmeyi ister miydin ? Tüm bunları öğrenmek seni diğer erkeklerden 10 adım ileri taşır. Tam da tüm bu bilgileri en ince ayrıntısına kadar öğrenip, bir erkek olarak çekicilik, cazibe oyununu başarılı bir şekilde oynamanı ve güzel kadınları elde etmeni sağlayacak sistemi bu eğitim setinde anlattım. Senin için 4 senelik bir emeğin sonucu olarak hazırlanmış A’dan Z’ye kadınları etkileme eğitim setini incelemeni tavsiye ederim : ÇEKİCİ ERKEK EĞİTİM SETİ

BENZER KONULAR:


  2 replies to "Kızlarla mesajlaşma taktikleri"

  • Mehmet

   Ne yaza bilirim ki

   • Yasin

    Sen ilk önce yazmayı öğren sonra konusursun

Bir Cevap Yaz

Mail adresin yayınlanmayacak.