kızlarla mesajlaşma örnekleri

Kızlarla gerek telefondan gerek whatsapptan gerekse de sosyal medya uygulamaları üzerinden iyi bir şekilde mesajlaşmak kızla arandaki çekimi hızlı bir şekilde arttırmanı sağlar. Ya da mesajlaşmada yapacağın ufak ancak önemli hatalar bu çekimi hızla dibe çekebilir. İster tanışıklığın olan bir kızla ister tanımadığın kıza ilk mesaj konusunda doğru mesajı seçmek hayati derecede önemlidir. Senin için bir araya getirdiğim test edilip onaylanmış kızlarla mesajlaşma taktikleri kızla mesajlaşma başarını en üst düzeye çıkaracak.

Kızlarla mesajlaşma taktikleri nelerdir ?

Öncelikle tanışma sözleri, tanışma mesajları gibi şeyler üzerine pek de kafa yormana gerek olmadığını açık açık söyleyeyim. Çünkü kıza yazacağın mesajların mantığını bir kere kavradığın zaman artık kendi kendine etkileyici ilk tanışma mesajları yaratabileceksin ! Şimdi gelelim bir kıza ilk mesaj nasıl atılır konusunda dikkat etmen gerekenlere :

kızlarla tanışma eğitim setiZamanlamaya dikkat et

Bir kızla daha önce muhabbetin olsa da ilk atacağın mesajının görmezden gelinmesi ve mesajına cevap alamama durumun her zaman vardır. Bu yüzden mesajlaşmaya başlama zamanlamasına dikkat edilmelidir. Kötü bir zamanlamayla başlatacağın mesajlaşma konuşmayı başlamadan bitirebilir. Kızlarla mesajlaşma başlatmak için en uygun zaman herkesin yavaş yavaş işlerini bitirdiği akşamüstü vakitleri ya da kızın en müsait olduğunu düşündüğünüz bir zaman olabilir. Gece geç saatlerde ya da erken saatlerde mesaj atmamaya dikkat et.

İlk mesajını etkili bir şekilde oluştur

Kıza atılacak ilk mesaj kızın sana cevap vererek konuşmaya başlayabilmeniz için çok önemlidir. Sıkıcı bir “selam naber?” tarzında bir mesaj atmaktansa beraber tanışmanızın, muhabbetinizin doğrultusunda yaratıcı, eğlenceli bir mesaj yazarak başla.

Kızlarla mesajlaşma örnekleri vermem gerekirse:

kızlarla mesajlaşma örnekleri
Kıza ilk mesaj mümkün olduğunca doğal bir şekilde yazılmalı !
Bir şeyin size onu hatırlattığını ifade ederek doğal bir ilk mesaj oluşturabilirsiniz:
 • “Biliyor musun ne oldu? Seni rüyamda gördüm … Sonra … Uyandım… Ne kabustu be ! :)”
 • “Bugün seni gördüm galiba, saçlarımı kırmızıya boyattım deme!? :)”
 • Bugün Taksim’de miydin sen ? Senin yıllar önce kaybolan ikiz kardeşini görmüş olabilirim biliyor musun ? :)”
Ona bir lakap takarak ilk mesajı atmak da güzel bir fikirdir:
 • Bayan akşamdan kalma naber ? 🙂
 • Ego kraliçesi bugün kendini nasıl hissediyor ? 🙂
 • Dişi Sherlock Holmes napıyorsun ? 🙂
 • Uluslararası kızlar gıybet grubu başkanı naber ? 🙂
 • Süpürgesiz cadı nasılsın 🙂 ?
Onu en son gördüğünüzde ne yapıyorsa oradan bağlantılı, komik bir konu açabilirsiniz:
 • (Alışveriş yapıyorsa) Dur tahmin edeyim üzerine göre hiçbir şey bulamadın değil mi ? 🙂
 • En son gözlerinde gördüğüm o alışveriş ateşi bana hiç de iyi şeyler söylemedi. Tüm avm yi aldım deme ? 🙂
 • Seni en son bıraktığımda açlıktan gözlerin dönmüştü, kaç tane 4 ve 2 ayaklı canlıya kıydın bu süreçte ? 🙂 Sen açken, seninle aynı odada kalmak istemezdim ! 🙂
 • Son gördüğümde çok bıkkındın, hayata yeniden döndün mü bakalım ? 🙂

Mesaja cevap verme sürene dikkat et

Kızın cevaplarına saniyesinde cevap yazan bir erkek psikolojik olarak kızın gözündeki değerini düşürür. Saçma da olsa bu psikolojik olarak bu şekilde işlemektedir. Mesajlara cevap yazma süresini ne çok uzun ne de çok kısa tutmalısınız. Genel olarak kızın mesaj yazma hızıyla benzer olarak bir süre belirle ve bu süre içinde yaz. Mesela kız senin mesajına 1 saat sonra döndüyse, sen 5 dakika sonra mesaj yazarsan kıza muhtaç bir erkek izlenimi verirsin. Kız sana hızlı hızlı yazıyorsa, sen de hızlı cevap yaz. Ancak geç cevap veriyorsa, kıza dönüş süreni buna göre ayarla.

Üzerinde çok düşünülerek yazılmış izlenimi veren mesajlar atma

kızlarla mesajlaşma taktikleri
Tanımadığın kıza ilk mesaj üzerinde çok düşünülmüş gibi durmamalı !

Kızlarla mesajlaşma konusunda bir çok erkeğin içine düştüğü ve hatalarını fark edemedikleri yaygın bir durum ise mesajlarının çok düşünülerek yazıldığının belli olmasıdır. Şöyle dile getirsem daha iyi anlayabilirsin: yazdığın mesajlar sanki Cv ne koyacağın ve orada ömür boyu kalarak tüm işverenlerinin senin hakkında fikir sahibi olacağı özene bezene yazılmış bir paragraf gibi olmamalı! Buna örnek vermem gerekirse: Merhaba Ayşe, ben Tarık. En son konuşmamızın üzerinden bayağı zaman geçti. Bugün aklıma geldin ve merak ederek sana mesaj yazayım dedim. Okul nasıl gidiyor ? En son gördüğümde biraz hastaydın sanki…vb… Gördüğün gibi mesajda çok fazla farklı konu var ve düşünülerek upuzun yazılmış bir mesaj. Bu yanlış bir örnektir. Kızlarla mesajlaşma örnekleri vermeye devam edersem, mesajı şu şekilde düzeltmek doğru olacaktır:

 • “Nasıl gidiyor Ayşe, en son gördüğümdeki hastalık virüsleriyle mücadelenden başarıyla çıktığını umuyorum 🙂 Anlat bakalım?”
 • Selam Büşra, hayat enerjini toplayabildin mi, son gördüğümde biraz canın sıkkın gibiydi ? 🙂
 • Elif naber ? Çılgın cumartesi nasıl gidiyor ? 😀

Görüldüğü gibi üzerinde çok düşünülmemiş gibi duran, eğlenceli bir mesaj. Tüm bu kızlarla mesajlaşma taktikleri kızlarla çekici, eğlenceli bir konuşma geçirmene yardımcı olacaktır.

Tanımadığın kıza ilk mesaj

Tanımadığın kıza ilk mesaj konusuna da ayrıca değinmek istedim. Çünkü tanıdığın bir kızla nasıl konuşulur sorusu ile tanışma mesajları birbirinden ayrı şeylerdir. Kızlara mesaj atan erkeklerin çoğu sıradan mesajlar yazarlar. Ancak sen atacağın yaratıcı mesajlarla bu erkek sürüsünün arasından kolayca göze çarpabilirsin. Seçeceğin tanışma mesajları kıza özel olmalı. Kızın profilini kısaca incele ve kıza özel tanışma sözleri yarat. Şimdi sana 10 adet tanımadığın kıza ilk mesaj örnekleri sunuyorum :

 1. Biliyor musun, bu kıyafetin aynısını bu hafta 5 kişide gördüm 🙂 Yakınlarda bir mağaza zararına satış falan mı yaptı yoksa ! 🙂
 2. Sen kadar gezmişsin ya, herhalde Türk Hava Yolları sana sponsor oldu ?
 3. Bu mükemmel selfieyi yakalamak için telefonunun bataryasını kaç kere bitirdin sen bakayım ? 🙂
 4. Bu fotoğrafın öncesini de görmek isterdim 🙂 Biliyorsun teknolojinin erkekleri çok yanılttığı bir çağdayız ! 🙂
 5. İyi yemek yapan birine benziyorsun ? Parmakların dolma sarmaya çok uygun ! 🙂
 6. Güzel bir enerjin var ancak aynı zamanda adına koyamadığım bir sinsiliğe sahip olduğunu da söylemem gerek ! 🙂 Bu ikisi birbirini sıfırladı şuan da ! 🙂
 7. Demek sporla aran iyi, zaten güçlü kuvvetli bir kıza benziyorsun ! Seni halı saha kadrosuna yazabilir miyim ? 🙂 Defansta adam geçirmezsin ! 🙂
 8. Biliyor musun ? Seni eski lise sıra arkadaşıma benzettim. Kız orta 2 de sınıfı haraca bağlamıştı. Sonra ne oldu bilmiyorum. Cidden sen o musun yoksa ? 🙂
 9. Sen de tam amansız bir mangalcı tipi var biliyor musun ? Salatayı görse bomba sanıp kaçanlardan ! 🙂
 10. Sanırım bu fotoğraf kız kankalarınla büyük bir dedikodu seansı ortasında çekildi ! 🙂 Nereden anladın dersen, yüzünüzde dedikoduya 2 saniye ara vermenin acısını görüyorum 🙂 !

Gördüğün gibi kalıplaşmış tanışma sözleri yerine tanımadığın kıza ilk mesaj konusunda biraz yaratıcı olman, kızı gülümsetecektir ve mesajına geri dönmesini oldukça kolaylaştıracaktır.

BU  EĞİTİM  SETİ  AŞK HAYATINI BAŞTAN  YARATMANI  SAĞLAYACAK  !

Kadın psikolojisini çözmek ve kadınların ne istediğini tam olarak anlayabilmeyi ister miydin ? Tüm bunları öğrenmek seni diğer erkeklerden 10 adım ileri taşır. Tam da tüm bu bilgileri en ince ayrıntısına kadar öğrenip, bir erkek olarak çekicilik, cazibe oyununu başarılı bir şekilde oynamanı ve güzel kadınları elde etmeni sağlayacak sistemi bu eğitim setinde anlattım. Senin için 4 senelik bir emeğin sonucu olarak hazırlanmış A’dan Z’ye kadınları etkileme eğitim setini incelemeni tavsiye ederim : ÇEKİCİ ERKEK EĞİTİM SETİ

BENZER KONULAR:


Secret
Secret

Sitenin tek yazarı olarak Secret nickini kullanıyorum. Okuduğunuz yazılara yorum yaparak makaleyle alakalı fikirlerinizi belirtebilir, benimle iletişime geçebilirsiniz.

Subscribe
Bildir
guest
11 Yorum
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Mehmet
Mehmet
2 yıl önce

Ne yaza bilirim ki

Yasin
Yasin
2 yıl önce
Reply to  Mehmet

Sen ilk önce yazmayı öğren sonra konusursun

Babajan
Babajan
1 yıl önce

Yazılarınızı çok beğendim

Mert
Mert
1 yıl önce

Vereceğiniz taktiğin amk az daha engel yiyordum

Bahri
Bahri
1 yıl önce
Reply to  Mert

Ben de merak ettim, diyaloğu gönder de yeterince anlamışmısın bir görelim.

Talha
Talha
1 yıl önce

Abi şimdi ben bu kizi bayadir tanıyorum birlikte alkol bile yaptık s amimiydik baya ama ben bu kıza nasıl aşığım bi türlü cesaret bulamıyordum en son 2 gün önce yazdım konuştuk baya sonradan acildim dedim seni seviyorum diye konuştuk bana ışte fena değilsin bende senden biraz hoşlanıyorum fakat herşey zamanla diye bir msj attı zamanla kendimi sevdiricem sana diye konustuk iste sevdigi seyleri sevdigim seyleri falanertesi gün oldu sabah 12 civarı günaydın yazdım bana cevap vermesi tam 5 saat sürdü akşam cevap verdi gün icinde de bakıyordum ışte aktif mi değil mi diye arada aktif olduğunu görüyordum ama cevap vermiyordu cevap aldığımda akşam oldu ne yapiyordun diye sordum uyuyordum dedi falan ama konuşma hep kısa kalıyordu yani konuşmayı başlatan taraf ben oluyordum ben birşey soruyorum 5 dakika sonra cevap alıyorum alır almaz cevap veriyorum nasıl yapi cam hiçbir fikrim yok yardım edin çünkü cidden çok seviyorum ya nasıl konuşmam lazım ne demem lazım bilmiyorum off düşünmekten kafam allak bullak oldu en sonunda dedim benimle zorla mi konusuyorsun eski samimiyet yok dedim bana dedi ki o zaman arkadaşlık simdi çok farklı buna istememek değil mesafeli olmak deniyor yazdı birden çok yakın olamayız yazdı bende peki nasıl daha yakın olabilirim anlat ki ona göre davranayim yazdım bana ne dedi sanırsınız ZAMANLA herşey olması gerektiği gibi yanlış birşey yapmıyorsun bende ne diyim anladım yazdım bitirdim konuşmayı
Anlicaniz böyle arkadaşlar çok ayar olmaya başladım bir akıl hocalığı yapın lütfen ne yapmam lazım .
(Bu arada yaslarimiz aynı oda 17 bende)

Venom
Venom
10 ay önce
Reply to  Talha

Aga aynı durum benim içinde geçerli hatta benimkisi engelledi Amerikan no aldım şuan zar zor konuşuyorum kız seni arkadaş olarak görüyor ve sen ceptesin yani zamanla diyor ya zamanla biri olursa olur olmazsa sen ceptesin demek istemiş.

Venom
Venom
10 ay önce

Admin sana nasıl ulaşabilirim? Bak yukarıda wp ss’i var biri ulaşmış teşekkür etmiş tabi doğruysa. Kısacası size ulaşmak istiyorum.