kızı tavlama konuşmaları

Kız tavlama teknikleri deyince insanların aklına ona çiçek al, iltifat et, onu özel hissettir gibi şeyler gelir. Bu kız tavlama teknikleri artık demode oldu ve işe yaramıyor dersem eksik bir bilgi vermiş olurum. Çünkü aslında hiçbir zaman işe yaradıkları olmamıştı 🙂

Çiçek almak, hediye almak, iltifat gibi şeyler kızları etkilemek bir yana dursun, kızın gözündeki değerinin daha da azalmasına yola açar. Tüm bunlar ancak karşılıklı sevgi ve saygının oturmuş olduğu bir ilişki içinde sevgiline ya da eşine jest yapma yöntemleridir. Ancak hiç bir zaman sizden henüz etkilenmemiş ve size yatırım yapmamış bir kızın ilgisini elde etmenizi sağlamaz.

Şimdi gelelim işe yarayan kız tavlama teknikleri nelerdir sorusunun cevabınakızlarla tanışma eğitim seti

Kızların istedikleri gibi değil, kendi istediğin gibi davran

Filmlerde, dizilerde, şarkılarda kızların istedikleri gibi davranmanızın kızları etkileme teknikleri bakımından etkili olduğu iddia edilir. Ancak gerçekten durum tam tersidir.  Kadınlar evrimsel olarak ve günümüzde alfa erkeği beta erkekten ayırt etme tekniği olarak bu duruma istemsiz bir şekilde dikkat ediyorlar. Bir erkek kızların istediği gibi davranıyorsa onlara yaranmaya çalışan beta bir ezik olarak görülüyor. Kızların ne istediğini umursamayarak kendi istediği gibi davranan erkekse güçlü bir alfa olarak algılanıyor. Bu yüzden bir kızlayken kendi isteklerinize öncelik vermelisiniz.

Kızları görmezden gelkız tavlama teknikleri

Tecrübeyle sabit ki aslında kızların dikkatini çekmenin en iyi yolu onları görmezden gelmektir. Böyle yaptığında kızların dikkatini çekmek için etraflarında dört dönen muhtaç erkek sürüsünün arasından sıyrılmış olacaksın. Kızların içine düşmediğin ve kendi işinle meşgul olduğun sürece kızlar seni daha değerli olarak algılayacaklar. Sana karşı merakları uyanacak ve dikkatini çekmek isteyecekler.

Kızlara takıl

Kızlara takılmak kız tavlama teknikleri deyince olmazsa olmaz şeylerden biridir. Yazımın başında da söylediğim gibi bir kızı etkilemek için iltifat kötü bir seçenektir. Bunun yerine kızla aranda tatlı sert bir bağ oluşturacak takılmaları kullanmalısın. Onu şaka yollu kızdıracak takılmalar kızları tavlama teknikleri içinde en değerlilerindedir. Etkili takılma sözlerinden bazılarına ulaşmak için daha önce yazmış olduğum kız tavlama sözleri yazıma bakabilirsin.

Baskın ol

dominant erkek

Kız tavlama teknikleri içinde bu çok büyük bir faktördür. Kadınlar içgüdüleri gereği baskın, dominant karakterde bir erkeğin onları daha iyi koruyabileceğini inanırlar. Zaten kadınlar yapıları gereği, doğada hayatta kalma kapasiteleri erkeklerden oldukça düşük olduğu için ne yaptığını bilen baskın bir erkeğin yanlarında bulunması onları güvende ve iyi hissettirir. Baskın erkek olman için birkaç ipucu verecek olursam.

Ona karşı kendini açıklamaya girme

Zaman geçirdiğin kızlar sana bazı konularda şüpheci yaklaşarak, seni sorguya çekmek ve kendini açıklatmak isteyeceklerdir. Baskın bir erkek mümkün olduğunca kendini bir kıza karşı açıklama davranışları içine girmez. Kendini ona inandırmak ve ikna etmeye çalışmaya çabalamak kadının onayını kazanma çabası olarak görülür. Bunun yerine kızı baskın bir şekilde yönlendir, dalgaya al ve konuyu değiştir.

Ne yapacağınız, nereye gideceğiniz, ne yiyeceğiniz gibi konularda karar verici sen ol

Kadınlar “nereye gidelim?” diye sorduklarında “bilmem sence nereye gidelim?” diye cevap veren bir erkekten etkilenmezler. Çünkü bu erkek kendi baskın rolüne kavuşamamış bir erkek çocuğu görünümündedir. Bunun yerine tüm bu konularda bir planın olsun ve kadınının seni izlemesine izin ver. Bu bencillik ya da karşı tarafı düşünmeme değildir. Çünkü kadınlar ne yapacaklarını düşünmeyi sevmezler ve bu konuda tembeldirler. Bunun yerine birinin onları çekip çevirmesini, nereye gidileceğini söylemesine ihtiyaç duyarlar. Tıpkı güçlü, çekici bir erkeğin yapacağı gibi.

Kız tavlama teknikleri konusunda oldukça etkili bilgiler edinmiş oldun. Tüm bunları deneme yanılma yoluyla hayatında uygulamayı unutma.

BİR EĞİTİM SETİ TAVSİYESİ:

Hayalindeki kızları hızlı ve etkili bir şekilde tavlamayı, kendine bağlamayı ve kızların gözünde unutulmaz bir erkek olmayı öğrenmek ister misin? Bu eğitim seti en gelişmiş kazanova tekniklerinin bir araya getirilerek 10 senelik bir tecrübenin eseri olarak yazıldı. Çekici bir erkek olmaya giden bu yola hemen çıkmak için eğitim setini incele: ÇEKİCİ ERKEK EĞİTİM SETİ

BENZER KONULAR:


Bir Cevap Yaz

Mail adresin yayınlanmayacak.