kızı tavlama konuşmaları

Kız tavlama teknikleri deyince insanların aklına ona çiçek al, iltifat et, onu özel hissettir gibi şeyler gelir. Bu kız tavlama teknikleri artık demode oldu ve işe yaramıyor dersem eksik bir bilgi vermiş olurum. Çünkü aslında hiçbir zaman işe yaradıkları olmamıştı 🙂 !

Çiçek almak, hediye almak, iltifat gibi şeyler kızları etkilemek bir yana dursun, kızın gözündeki değerinin daha da azalmasına yola açar. Tüm bunlar ancak karşılıklı sevgi ve saygının oturmuş olduğu bir ilişki içinde sevgiline ya da eşine jest yapma yöntemleridir. Ancak hiç bir zaman sizden henüz etkilenmemiş ve size yatırım yapmamış bir kızın ilgisini elde etmenizi sağlamaz. Ve kız tavlama sanatı açısından son derece zararlıdır.

Kız tavlama taktikleri konusunda bu tavsiyeler işe yaramaz ! :

  • Kıza çiçek al !
  • Kıza hediye al !
  • Kıza iltifat et !
  • Kıza bol bol ilgi göster !
  • Kızı eğlendirmek için çaba harca !
  • Diğer erkekler gibi öküz olmadığını, iyi ve düşünceli bir erkek olduğunu kızın anlamasını sağla !

Bunları kız tavlama taktikleri olarak uygulamaya kalkarsan büyük bir hata yaparsın, üstelik kızın senden uzaklaşmasına neden olursun ! Ne yapmaman gerektiği konusunda buraya kadar bilgilenmiş oldun. Sıra geldi kız tavlama sanatı doğrularını uygulayarak herhangi bir kızı nasıl etkileyebileceğine.

Kız tavlama sanatı üzerine altın değerinde bilgiler

Kız tavlama sanatı birkaç tavlama sözü, davranış kalıbı ezberleyip başarılı olabileceğin bir süreç değildir. Bundan çok daha fazlasını gerektirir. Kız tavlama sanatı üzerine kendini iyi bir şekilde eğitmek istiyorsan insan davranışları bilimi, kız psikolojisi, iletişim sanatının incelikleri, özgüven çalışmaları, kendi kişisel gelişimin gibi pek çok alanda elini taşın altına koyman gerekir. Tüm bunları diğer makalelerde zaten geniş çaplı olarak işledim. Şuan ise hemen her kızda işe yarayacak kızın psikolojik olarak senden etkilenmesini sağlayacak kız tavlama taktikleri üzerine bilgiler sunacağım.

Şimdi gelelim işe yarayan kız tavlama teknikleri nelerdir sorusunun cevabınakızlarla tanışma eğitim seti

Kızların istedikleri gibi değil, kendi istediğin gibi davran

Filmlerde, dizilerde, şarkılarda kızların istedikleri gibi davranmanın kızları etkileme teknikleri bakımından etkili olduğu iddia edilir. Ancak gerçekten durum tam tersidir.  Kadınlar evrimsel olarak ve günümüzde alfa erkeği beta erkekten ayırt etme tekniği olarak bu duruma istemsiz bir şekilde dikkat ediyorlar. Bir erkek kızların istediği gibi davranıyorsa onlara yaranmaya çalışan beta bir ezik olarak görülüyor. Kızların ne istediğini umursamayarak kendi istediği gibi davranan erkekse güçlü bir alfa olarak algılanıyor. Bu yüzden bir kızlayken kendi isteklerine öncelik vermelisin.

Mesela kızla konuşurken dilinin ucuna bir şey geldi ve “acaba kız bu söylediğimi beğenmez mi ?” diye düşündün. Eğer kızı zihninin merkezine alarak sırf kızın beğenisine göre kendi söyleyeceğini söylemekten vazgeçersen içsel olarak erkek kimliğine zarar vermiş olursun. Söyleyeceği şeyi iki kere düşünen bir beta olduğun hissiyatı yüzünden, ifadelerinden kıza yansıyacaktır. Ya da o an kızdan daha farklı bir önceliğin var diyelim. Bir işle meşgulsün ve kızın mesajına cevap veremedin. Sırf “kız alınır” düşüncesiyle kıza cevap yazıp düşünceli erkek olmaya çalışmamalısın. Zaten kızlar ne kadar tersini söyleseler de bir erkeğin hayatının merkezi olmayı istemezler, erkeklerine hedeflerine ulaşma çabalarında yardım etmeyi, ona eşlik etmeyi isterler. Bir kız erkeğin hayatının merkezi olmuşsa ve erkek ona karşı çok düşünceli davranıyorsa kız o erkeği yakında terk edecek demektir.

Kızları görmezden gel

kız tavlama teknikleri
Kız tavlama sanatı der ki “bir kızın ilgisini çekmenin en iyi yolu onu görmezden gelmektir”

Kız tavlama taktikleri üzerine ikinci maddeye geldik. Tecrübeyle sabit ki aslında kızların dikkatini çekmenin en iyi yolu onları görmezden gelmektir. Böyle yaptığında kızların dikkatini çekmek için etraflarında dört dönen muhtaç erkek sürüsünün arasından sıyrılmış olacaksın. Kızların içine düşmediğin ve kendi işinle meşgul olduğun sürece kızlar seni daha değerli olarak algılayacaklar. Sana karşı merakları uyanacak ve dikkatini çekmek isteyecekler. Bu davranışı doğal olarak sergileyebilirsen kız tavlama sanatı konusunda oldukça büyük bir adım atmış olursun. Yapay olarak, kendini zorlayarak kızı görmezden gelmeye çalışmak bir yerden sonra seni yoracaktır ve kendini ele vermeye başlayacaksındır. Peki doğal yollardan kızı daha az umursamayı nasıl sağlayabilirsin ? Cevap basit: hayatını değerli şeylerle doldurarak. Sabah yataktan kalktığında seni ayakta tutan bir hedefin varsa, kendi kişisel dünyada önemli işler peşinde koşuyor ve ideallerin için çabalıyorsan sana garanti verebilirim ki artık bir ortama girdiğinde kızları daha az umursayacaksın ve bu da kızların ilgisinde büyük bir artış olarak sana geri dönecek.

Kızlara takıl

Kızlara takılmak kız tavlama teknikleri deyince olmazsa olmaz şeylerden biridir. Yazımın başında da söylediğim gibi bir kızı etkilemek için iltifat kötü bir seçenektir. Bunun yerine kızla aranda tatlı sert bir bağ oluşturacak takılmaları kullanmalısın. Onu şaka yollu kızdıracak takılmalar kızları tavlama teknikleri içinde en değerlilerindedir. Etkili takılma sözlerinden bazılarına ulaşmak için daha önce yazmış olduğum kız tavlama sözleri yazıma bakabilirsin. Kızlara yeri geldiğinde şakalar yapma, onlara takılarak dalga geçme davranışların kız tavlama sanatı konusunda büyük bir adım daha atmanı sağlayacaktır.

Baskın ol

dominant erkek
Dominant olmak kız tavlama taktikleri açısından olmazsa olmazdır

Kız tavlama teknikleri içinde bu çok büyük bir faktördür. Kadınlar içgüdüleri gereği baskın, dominant karakterde bir erkeğin onları daha iyi koruyabileceğini inanırlar. Zaten kadınlar yapıları gereği, doğada hayatta kalma kapasiteleri erkeklerden oldukça düşük olduğu için ne yaptığını bilen baskın bir erkeğin yanlarında bulunması onları güvende ve iyi hissettirir. Baskın erkek olman için birkaç ipucu verecek olursam:

Ona karşı kendini açıklamaya girme

Zaman geçirdiğin kızlar sana bazı konularda şüpheci yaklaşarak, seni sorguya çekmek ve kendini açıklatmak isteyeceklerdir. Baskın bir erkek mümkün olduğunca kendini bir kıza karşı açıklama davranışları içine girmez. Kendini ona inandırmak ve ikna etmeye çalışmaya çabalamak kadının onayını kazanma çabası olarak görülür. Bunun yerine kızı baskın bir şekilde yönlendir, dalgaya al ve konuyu değiştir.

Ne yapacağınız, nereye gideceğiniz, ne yiyeceğiniz gibi konularda karar verici sen ol

Kadınlar “nereye gidelim?” diye sorduklarında “bilmem, sence nereye gidelim?” diye cevap veren bir erkekten etkilenmezler. Çünkü bu erkek kendi baskın rolüne kavuşamamış bir erkek çocuğu görünümündedir. Bunun yerine tüm bu konularda bir planın olsun ve kadınının seni izlemesine izin ver. Bu bencillik ya da karşı tarafı düşünmeme değildir. Çünkü kadınlar ne yapacaklarını düşünmeyi sevmezler ve bu konuda tembeldirler. Bunun yerine birinin onları çekip çevirmesini, nereye gidileceğini söylemesine ihtiyaç duyarlar. Tıpkı güçlü, çekici bir erkeğin yapacağı gibi.

Dominant rol model olabilecek arkadaşlar edin

İnsanoğlu davranış tarzlarını görerek öğrenen bir canlıdır. Okuyarak değil, duyarak değil, görerek öğrenir ! Baskın bir erkeğin olaylara nasıl tepki verdiğini, nasıl davrandığını gözlemlemelisin ki benzer durumlarda sen de o baskın erkeklerin davranışlarını bilinçaltında kopyalayabilesin. Neden babaları beta, silik, pasif olan erkekler de beta olurlar düşündün mü ? Çünkü rol model olarak beraber en çok zaman geçirdikleri babalarını kopyalamışlardır. Bu kopyalama işi bilinçli olmaz, bilinçaltında sen farkına varmadan gerçekleşir. Bu yüzden zamanının bir bölümünü baskın, dominant, duygusal olarak güçlü erkeklerle geçirebilirsen sen de baskın bir erkek olabilir ve kız tavlama sanatı konusunda önemli bir meseleyi halletmiş olabilirsin.

Kız tavlama teknikleri konusunda oldukça etkili bilgiler edinmiş oldun. Tüm bunları deneme yanılma yoluyla hayatında uygulamayı unutma.

KIZLARLA BAŞARINI RADİKAL BİR ŞEKİLDE DEĞİŞTİREBİLECEĞİN BİR EĞİTİM SETİ TAVSİYESİ:

Hayalindeki kızları hızlı ve etkili bir şekilde tavlamayı, kendine bağlamayı ve kızların gözünde unutulmaz bir erkek olmayı öğrenmek ister misin? Bu eğitim seti en gelişmiş kazanova tekniklerinin bir araya getirilerek kız tavlama sanatı konusunda 10 senelik bir tecrübenin eseri olarak yazıldı. Çekici bir erkek olmaya giden bu yola hemen çıkmak için eğitim setini incele: ÇEKİCİ ERKEK EĞİTİM SETİ

BENZER KONULAR:


Secret
Secret

Sitenin tek yazarı olarak Secret nickini kullanıyorum. Okuduğunuz yazılara yorum yaparak makaleyle alakalı fikirlerinizi belirtebilir, benimle iletişime geçebilirsiniz.

Subscribe
Bildir
guest
11 Yorum
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Kerim
Kerim
1 yıl önce

Abi burda yazarmısınız .Sokakta kızla tanışma yöntemini.Bir sayfa özel olsun.Rica etsem

Ümit
Ümit
1 yıl önce

Dediginiz gibi bir insandım.eger köşedeyseniz ve ergenleri tavlamak istiyorsanız.kesinlikle doğru bir yazı.+19 yas için önerilmez.gereksiz.

Veysel
1 yıl önce

tamam da ben kız tavlamak falan istemiyorumki neden bunları okuyorum hiç anlamadım 🙂

alisan
alisan
8 ay önce
Reply to  Secret

artik ben sana ustadim demek istiyorum
bana numarani ver seninle whatsap uzerinden konusmak istiyorum
ustadim numarani bekliyorumm

alper
alper
1 yıl önce

Bir youtube kanalı var adam orda canlı canlı gösteriyor nasıl kız tavlanılacağını 😀

alisan
alisan
8 ay önce
Reply to  alper

hangi kanal ismini soylermisin bro

Hamdi
Hamdi
1 yıl önce

Selamun aleyküm abicim bir kızı seviyorum ama kıza kaç kere sevdiğimi söyledim kız hiç birșey söylemeden koșarak gitti ve sonra kıza çıkma teklifi ettim kız benim sevdiğim var dedi ne yapabilirim

alisan
alisan
8 ay önce
Reply to  Hamdi

kendi deyerini bil kardesim

alisan
alisan
8 ay önce

abie yeminle helal olsun en dogru kurallari sen yazmissin artik ben
sana ustadim demek isdiyorum bana numarani ver
seninle whatsapdan iletisim kurmak istiyorum

Sultan
Sultan
6 ay önce

bu yazdigin kiz tavlama teknikleri çok guzelmış