sevgiliye kendini affettirme

İlişkiler oldukça inişli çıkışlı olabilir. Bazen çok ufak bir bahane ilişkilerin bitmesine neden olabilirken, bazen de ortada yapılmış çok büyük bir hata olsa dahi ilişkiler yaralansa da devam eder. Eğer ortada bir anlaşmazlık ya da hata olduysa şimdi sevgiliye kendini affettirme ve sevgiliyle barışma yolları konusunda sana önemli tavsiyeler vereceğim.

Sevgiliyle barışma yolları nelerdir ?

Biraz zaman tanıSevgiliyle barışma yolları

Eğer ciddi bir hata yaptıysan ve ayrıldıysanız sıcağı sıcağına bir sürü mesaj atıp, aramalar yapman durumun ters tepmesine neden olabilir. İlk baştan sadece gereken açıklamayı gerektiği kadar yapmalısın. Bu durumun seni üzdüğünü, toparlamak için çaba göstereceğini ifade etmelisin.  Mesela birkaç gün aralıklarla nasıl olduğunu sor. Tabi ki sevgilin kızgınlıkla sana karşı sert laflar söyleyecek ve olumsuz konuşacaktır. Ancak içeriğin ne olduğu önemli değildir. Cevap alıyorsan iyi yoldasın demektir.

Beklenmedik anda hediye gönder

Sevgiliyle barışma yolları konusunda vereceğim diğer tavsiye onu şaşırtmaktır. Hiç beklemediği bir anda senden gelen bir hediye alması hediyenin olumlu etkisini iki kat arttıracaktır. Ancak abartma. Bunu sadece çok zorda kaldığın zamanlarda kullan. Bir çiçek ya da şekerleme gönderebilirsin. Aranızdaki bir yaşanmışlığı göre sadece ikinizin anlayabileceği bir not hazırladıktan sonra, bu notu da hediyeye eklemelisin. Sevgilin ya da eski sevgilin hediyeyi aldıktan sonra kendini sana mesaj atmak zorunda hissedecektir. Eğer atmazsa bir gün bekle ve sen ona ulaş. Hediyeyi gönderdikten sonra ona ulaşmak konusunda asla acele etme.

Onu güldürkızlarla tanışma eğitim seti

Aranızdaki anlaşmazlık ne kadar tatsız görünürse görünsün unutma ki bu hayattaki ölüm, hastalık gibi diğer ciddi şeylerin yanında hiçbir şey aslında o kadar da tatsız değildir. Aranızdaki durum biraz da sevgilinin duygusal olarak fazla tepki vermesinden dolayı olduğundan kötü görünür. Eğer sevgilin ya da eski sevgilinin içinde sana karşı bir şeyler varsa aranızdaki sorun ne kadar kötü olursa olsun çözülecektir. İçindeki sevgi bitmişse de sorun eften püften olsa da ilişkiniz bitecektir. Bu mantıkla düşünürsen sevgiliyle barışma yolları içinde etkili olanlarından biri de durumu çok büyütmeden birkaç esprili mesaj atmandır. Eğer sinirinin soğuması için ona biraz zaman tanıdıysan bu esprili mesajlara ya da sözlerine olumlu yanıt alma şansın yüksek olacaktır.

Sevgiliye kendini affettirme yolları

Onu yönlendir

sevgiliyle barışmak

Şuana kadar kendinizi ona güzelce bir şekilde açıkladınız ve gerekli sorumluluğu alarak mantıklı, yapıcı bir şekilde davrandınız. Eğer karşı taraf hala mızmızlanmaya devam ediyorsa, onu yönlendirici şekilde konuşarak hizaya sokmalısınız. Ona karşı fazladan empati yapmayı artık bir kenara bırakın. Onunla şu şekilde konuşun “ee olduysa oldu ne olacak, çocuk gibi küsmeyi bırak, yarın şurada saat 6 da yer ayırttım, geliyorsun” gibi. Zorluklar ve tüm geri püskürtmeler karşısında yılmaman ve kararlı olman karşı tarafın hoşuna gidecek. Kendine değer verildiğini hissedecek ve içinde bir sevgi kırıntısı bile seni affetmeyi düşünecektir. Sevgiliye kendini affettirme yolları arasında bu oldukça etkili bir seçenektir.

Özel günleri kullan

Eğer hala istediğin sonucu alamadıysan özel günleri kendini hatırlatmak için kullanmalısın. Doğum günleri, bayramlar, yılbaşı günü gibi günler onunla iletişime geçmek için uygun bahaneleri yaratır. Ve yanıt alma şansınız diğer günlere nazaran daha yüksektir.

Sevgiliyle barışma yolları konusunda dikkat etmen gereken son şey tüm bu süreçte kendinizi çok fazla yıpratmaman ve deyim yerindeyse “kapısında yatmak” gibi işlere girişmemendir. Bu kişiliğine ve onun gözündeki ağırlığına zarar verir. Bunun yerine yukarıda saydığım maddelere bağlı kalarak eski sevgiliyle barışma yolları üzerinde çaba harca.

EĞİTİM SETİ TAVSİYESİ:

Kızların psikolojisini çözerek, onları istediğin gibi yönlendirebilme gücüne sahip olmak ister miydin ? Doğru zamanda doğru sözleri söyleyip, doğru hamleleri yaparak basit bir şekilde kızların senden hoşlanmalarını sağlayabilirsin. 10 yıllık bir tecrübenin eseri olarak hazırlanmış bu eser seni kızların gözünde karşı koyulamaz bir erkek haline getirecek. Hemen incele: ÇEKİCİ ERKEK KİTAP SETİ

BENZER KONULAR:


Secret
Secret

Sitenin tek yazarı olarak Secret nickini kullanıyorum. Okuduğunuz yazılara yorum yaparak makaleyle alakalı fikirlerinizi belirtebilir, benimle iletişime geçebilirsiniz.

Subscribe
Bildir
guest
4 Yorum
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Alper
Alper
1 yıl önce

Kız arkadaşımla 4 ay önce ayrildik. Ayrıldıktan 1 ay sonra hayatına yeni birini aldı sözde beni kıskandırmak icinmis. Öyle diyor hanfendi. Şimdi o düdük makarnasiyla da ayrılmışlar. Bana geri dönmek istiyor. Asla ama asla geri donesim yok ama elime geçen bu fırsatı intikam olarak kullansam mi ya da sen olsan ne yaparsın fikrini merak etmiştim 🙂

Selda
Selda
1 yıl önce
Reply to  Alper

Asla Sakın! Seni kıskandırmak için başkasıyla olması kadar aptalca birşey yok!

Güneş
Güneş
6 ay önce
Reply to  Alper

Asla yapma kıskandırmak için başkasıyla çıkıyormuş bu ne be eğer o kızı terk etmeseydi sana dönmeyecektiiii

Kalender
Kalender
2 ay önce
Reply to  Alper

Affet kardeş canından gitmez zamanla belki sende inanırsın Affet.