nasıl cool olunur

Bir film izlersin ya da bulunduğun çevrende kızların ilgi odağı olan bir erkek görürsün. O erkekte adını koyamadığın gizli bir çekicilik vardır. İşte bu gizli çekiciliğe karizma diyoruz. Bu gizemli çekicilik aslında oldukça basit nedenlere dayanır. Şimdi sana nasıl karizmatik olunur, nasıl cool olunur sorusunun cevabını vereceğim.

Nasıl karizmatik olunur merak ediyor musun ?

Şimdi sana bir erkeğin havasını değiştirerek, girdiği her ortamda yürüyen bir karizma haline getirecek nasıl karizma olunur sorusunun cevabını veriyorum. Bu karizma kurallarını aklından çıkarma.

Kendinden emin olmak karizmatik olmanın ilk kuralıdır

nasıl karizmatik erkek olunur

Kendi hakkında özgüven sorunu olan karizmatik bir erkek düşünemeyiz. Çünkü bir erkeğin karizmasının altyapısı kendine duyduğu güvenden oluşur. Dolayısıyla özünden gelen temel özgüven ne kadar yüksek olursa bunun üzerine güçlü bir karizma kurmak senin için çok daha kolay olacaktır. Özgüven problemi yaşıyorsan daha önce yazmış olduğum özgüven kazanma yolları yazıma bakabilirsin. Özgüven kazanmak için kısaca hayatta önemli bir şeyler başarman ve aktif olarak liderlik pozisyonu üstlenebileceğin ortamlarda bulunman gerekir.

Kararlı davran

Nasıl karizmatik olunur, nasıl cool olunur sorusuna verilecek en etkili yanıtlardan biri de budur. Hayatta hareketleri, amaçları ve insan içindeki söylemlerinde kararlı ve net olmak bir erkeğe adı konuşmaz bir çekicilik yani karizma katar. İnsanları etkileyen şey sizin bir şeyi söylerken, yaparken takındığınız kararlı ve şüphe götürmez tavırdır. İnsanları yönlendirmek ya da yönetmek için bir konuşma yaptığınızı düşünün, eğer konuşmalarınız sırasında söylediklerinizden emin olmadığınız bir tavır yansıtırsanız insanlar size katılmazlar ve arkanızdan yürümezler. Ancak söylediklerinizde kararlı olursanız ve başka bir olasılığı aklınızdan bile geçirmiyor gibi enerji yayarsanız insanlar söylediklerinize katılacak ve sizin liderliğinizi kabul edeceklerdir. Bu yüzden nasıl cool olunur diye düşünüyorsan günlük hareketlerin ve söylemlerinde kararlı ve emin olman çok önemlidir.

kızlarla tanışma eğitim setiYaptığın işte çok iyi ol

Bir erkeğin en karizmatik olduğu zaman sizce hangisidir ? Tabi ki çok iyi yaptığı bir işle meşgul olduğu zamandır. Karizmatik erkek olmak yolunda bu senin için çok iyi bir ipucudur. Bunun altındaki neden erkeğin o işi yaparken kendine büyük bir özgüven duyması ve takındığı “ne yaptığımı çok iyi biliyorum” tavrıdır. Bu kararlı ve emin tavır çevredeki insanları etkilemeye yeter de artar. Mesela bir müzik aleti çalışıyorsun diyelim. O müzik aletini çalmakta çok iyisin. Dolayısıyla müzik aletini eline aldığında onu ustaca çalarak bu karizmatik enerjiyi çevreye yayman çok kolay olacaktır. Sadece müzik aleti için değil, bu sahip olduğun işini çok iyi bir şekilde yürütmek ya da başka bir hobiye sahip olarak sergileyebileceğin bir şeylerdir.

Nasıl cool olunur ?

Karizmatik giyim tarzına sahip ol

karizmatik nasıl olunur

Nasıl karizmatik olunur sorusunun cevaplarından biri de karizmatik bir giyim tarzına sahip olmaktır. Çevrendeki ya da filmlerdeki karizmatik karakterlere bakarsan hepsinin kendine göre iyi bir giyim tarzları olduğunu göreceksin. Mesela üzerindeki kıyafetleri annen seçiyormuş gibi duruyorsa tüm doğruları ortaya koysan da karizmatik erkek olmak senin için zor olacaktır. Giyim konusunda sana vereceğim tavsiye rastgele gördüğün ve karizmatik olduğunu düşündüğün erkeklerin kıyafetlerini ve renk tercihlerini aklında tutarak benzerlerini kendi üzerinde uygulamandır. Zamanla karizmatik giyim tarzına sahip olacaksın.

Güçlü bir vücut diline sahip ol

Güçlü bir vücut dilinin güçlü bir özgüvenden geldiğini düşünürsek bu da gene nasıl karizmatik olunur sorusuna yerinde cevaplardan biridir. İyi bir vücut dili konusunda belli başlı dikkat etmen gereken şeyler var. Mesela panik insanlar hızlı hareket ederler ve ilgileri sürekli dağınıktır. Özgüvensiz insanlar insanlarla temasta aşırı etkisizdirler ve gergin bir enerji yayarlar. Senin hareketlerinse yavaş olmalı. Ellerini nereye koyacağın konusunda kararsızlık yaşamamalısın. Bir insanla konuşurken tam gözlerinin içine bakmalısın. Oturduğun zaman geniş yer kaplamak konusunda çekinmemelisin. Omuzlarını geri atarak olabildiğince dik bir pozisyonda yürümelisin.

Sana nasıl karizmatik olunur, nasıl cool olunur sorularının cevaplarını vermeye çalıştım. Tüm bu saydıklarımı uygulaman şuan olduğundan çok daha karizmatik görünmeni sağlayacaktır.

BU  EĞİTİM  SETİ  YÜZLERCE  ERKEĞİN  KIZLARLA  OLAN  BAŞARILARINI KÖKTEN BİR  ŞEKİLDE  DEĞİŞTİRDİ   :

İlk defa Türkçe bir kaynak, bir erkeğin sıfırdan başlayan bir şekilde çekicilik yolunda atacağı adımları A’dan Z’ye bir şekilde ele alıyor. Üstelik 10 senelik tecrübenin bir eseri olan bu eğitim seti tüm bunları titizlikle ve çok kaliteli bir şekilde okuyucusuna sunuyor. Bu eğitim setinde seni yürüyen bir karizma haline getirecek tüm çekicilik sırlarını açıklıyorum! Bundan sonraki hayatında artık bir kadını etkilemek için ne yapman gerektiğini düşünmen gerekmeyecek çünkü onu etkilemek için yapman gereken şeyleri en ince ayrıntısına kadar öğrenmiş olacaksın. Eğitim setini incele :ÇEKİCİ ERKEK EĞİTİM SETİ

BENZER KONULAR:


Secret
Secret

Sitenin tek yazarı olarak Secret nickini kullanıyorum. Okuduğunuz yazılara yorum yaparak makaleyle alakalı fikirlerinizi belirtebilir, benimle iletişime geçebilirsiniz.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments