kadınlar erkeklerde neye bakar

Kadınlar erkeklerin ilk neresine bakar sorusu pek çok erkeğin kafasında merak edilenler arasında. Aslında kadınların erkeklerde baktıkları ilk yer konusunda bahsedeceğim özelliklerin hepsi tek başına önemsiz gibi görünse de bir araya geldiklerinde ilk bakışta çok büyük bir fark oluşturuyorlar.

Kadınlar erkeklerin ilk neresine bakar

Ayakkabılar

Kadınlar erkeklerin ilk neresine bakar deyince ilk akla gelen şey ayakkabılardır. Pek çok kızla ilk defa tanışırken beni baştan aşağı süzdüklerini ve bakışlarını mutlaka ayakkabılarıma kadar indirdiklerini fark ettim. İlk başta şık ve temiz ayakkabı giymenin neden bu kadar önemli olduğunun erkek beyni tarafından anlaşılması zor oluyor ancak şık ve temiz ayakkabılar genellikle o erkeğin sosyal statüsü, sosyal değeri gibi durumların çok açık göstergesi olduğu için oldukça önemli. Yani bir şirkette orta düzey üstü çalışan bir erkekte genellikle eski püskü bakımsız ayakkabılar görmezsiniz. Ya da bu erkekler gayet derli toplu giyinirler ve kıyafetlerinin altına spor ayakkabı giyecek kadar özensiz olmazlar. Kadınlarda bunu biliyor. Bu konuda size tavsiyem spor ayakkabıları sadece sporda giymeniz, biliyorum rahatlar ama hiçbir zaman temiz bir halde olan günlük ya da klasik ayakkabıların şıklığının yerini tutamazlar.kızlarla tanışma eğitim seti

Saç ve sakal

Birbirine girmiş saç ve sakal kadınların gözünde üniversiteyi 2 sene uzatmış, öğrenci evinde kalan makarnayla beslenen erkek izlenimini uyandırıyor. Daha kendi bakımını yapmaktan bile uzak olan bir erkek kadına nasıl yetsin ki ? Kadınlar kendi görünümünü düzeltmekten aciz bir erkeğin bana da faydası olmaz diye düşünürler. Bu yüzden saçınıza ve sakalınıza iyi bir görünüm vermeyi ve en çok 25-30 gün arayla iyi bir berbere gitmeyi unutmayın.

Kadınlar erkeklerde ilk neye bakar ?

Temiz kıyafetlerkadınların ilk baktıkları yer

Kadınlar erkeklerin ilk neresine bakar sorusunun diğer bir yanıtı ise temiz kıyafetlerdir. Yeterince temiz olmayan kıyafetlerle dolaşmak bir kadının gözünde sizi pasaklı ilkokul çocuğu durumuna düşürebilir. Çekici bir erkek imajınızı baltalayan en kötü şeylerden biri kirli ya da ter kokan kıyafetlerle dolaşmanızdır.  Bunun yanında giydiğiniz kıyafetlerde hoş bir renk uyumu da sağlamanız ilk görüşte imajınıza olumlu bir etki yapacaktır. Kıyafet konusunu daha önce şu yazımda ele almıştım. Bakınız: Nasıl yakışıklı olunur ?

Vücut simetrisi

Kadınlar erkeklerde simetrik ve düzgün hatlara sahip bir vücuda bakarlar. Göbekli olmanız ya da normalden zayıf olmanız sizi kötü gösterecektir. Hayatınıza sporu dahil edip fit bir vücuda sahip olmak sizin elinizde. Böylece ilk görüşte her zaman bir kadın tarafından çok daha çekici olarak algılanırsınız. Bu da bir çok erkeğin önüne geçmenizi sağlar. Size tavsiyem spor salonuna giden ve bir çok erkeğin yaptığı bir hata olan aşırı irileşme hatasına düşmeden boyunuzla eninize genişliğinizin simetrisini koruyan fit bir hale gelmenizdir.

Bu yazımda Kadınlar erkeklerin ilk neresine bakar ? sorusunun cevabını vermeye çalıştım. Bu maddelerin hiç birini hafife almadan uyguladığında %100 etkisini göreceğini garanti ederim.

KADINLARIN  GÖZÜNDEKİ  İMAJINI  %100  OLUMLU  ORANDA  DEĞİŞTİRECEK DEVASA  BİR  EĞİTİM  SETİ  :

Kadınların peşinde koşmaktan ancak bir türlü istediğin sonuçları alamamaktan ve işe yaramaz tavsiyelerle enerjini boşa harcamaktan sıkıldın mı ? Zamanında kız tavlama konusunda tüm yanlışları yapmış ve kendini 10 sene boyunca kız tavlama, çekicilik oluşturma konularında uzmanlaşmaya adamış bir kişi olarak sana kızlarla başarı sırrının anahtarını vereceğim. Tek yapman gereken kadınlarla hiç başarılı olmadığın kadar başarılı olmanı sağlayacak bu eğitim setini incelemek: ÇEKİCİ ERKEK KİTAP SETİ

BENZER KONULAR:


Secret
Secret

Sitenin tek yazarı olarak Secret nickini kullanıyorum. Okuduğunuz yazılara yorum yaparak makaleyle alakalı fikirlerinizi belirtebilir, benimle iletişime geçebilirsiniz.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments