bir kızın benden hoşlandığını nasıl anlarım

Hoşlandığın kızın ilgi işaretlerini takip ederek senden hoşlanıp hoşlanmadığını kolayca anlayabilirsin. Bu ilgi işaretlerine kadınların hoşlanma belirtileri diyoruz. Bir kadın bir erkekten hoşlandığında içinde var olan bu ilgisini ister istemez beden dili ve hareketleriyle dışarı yansıtır. Şimdi gelelim kadınların bir erkekten hoşlandığını belli eden şeylerin neler olduğuna.

Bir kızın benden hoşlandığını nasıl anlarım ?

Sen konuşurken ona hitap etmiyorsan bile dikkatini sana yöneltiyorsa

Söz konusu olan hoşlandıkları ve ilgi duydukları erkekse bu kadınların çok sık gösterdikleri bir davranıştır. Buradaki ana mantık tamamen algıda seçicilikle alakalıdır. Yani size belki de o an o ortamda bulunan diğer 10 kişiden birisiniz ama o kadının size ilgisi olduğu için özel bir biçimde size daha fazla dikkat ediyor ve ortamdaki diğer erkeklere göre sizin söyleyip yaptıklarınızla daha ilgileniyor. Bu durumda söz konusu olan siz olduğunuzda algıda seçici olması ve siz bir şey söylediğinizde dikkatini otomatik olarak size çevirmesi çok doğal bir durumdur.kızlarla tanışma eğitim seti

Komik olmayan bir şey söylediğinde bile gülerek karşılık veriyorsa

Senin ortaya attığın komik olmayan bir yorumuna bile gülerek cevap vermesi aslında seninle sıradan konuşmaların bile onun hoşuna gittiğine işarettir. Seninle konuşmak onda bir takım pozitif duyguları ortaya çıkarttığı için gülerek karşılık vermesi çok normal olacaktır.

Kendisi size kişisel bir konuda bir şey soruyor ya da mesaj atıyorsa

kadınların hoşlanma belirtileri

Bu da gene kadınların hoşlanma belirtileri konusunda yavana atılamayacak kadar önemli bir ilgi işaretidir. Tabi ki burada kadının size iş ya da ilgili bir konu gereği sorduğu her sorunun sizinle ilgilendiği anlamına geldiğini söylemiyorum. Ancak sizi diğer erkekler gibi yok saymayıp kişisel olarak birkaç soru sorması kesinlikle hoşlanma belirtisi olarak değerlendirilebilir. Bunun yanında aranızda telefonla iletişim söz konusuysa bağımsız bir konuda size kendiliğinden mesaj yazması da büyük bir ilgi işaretidir. Çünkü kadınlar haz etmedikleri erkeklere mesaj atma konusunda kesinlikle çok cimri davranırlar.

Kadınların hoşlanma belirtileri nelerdir ?

Sizinle buluştuğunda ses tonu değişiyorsa

Kadınlar etkilendikleri erkeklerin yanında ses tonlarını kontrol etmeye ve sözcüklerini özenle seçmeye çalışırlar. Aslında bu bir erkeğin karşı cinsten hoşlandığında yaptığı şeyler aynıdır. Hoşlanmadığı erkeklerin yanında sanki kahveden arkadaşıyla konuşur gibi rahat olan kadın sizin karşınızda ses tonundaki hafif ancak hissedilebilir değişiklikle beraber bazı cümlelerini özenle seçmeye çalışıyorsa bu çok büyük bir hoşlanma işaretidir. Ve kadınların hoşlanma belirtileri konusunda başa oynayacak bir ipucudur.

İsteklerinizi geri çevirmiyorsa

Kadınların hoşlanma belirtileri arasında bir diğer önemli olansa size hayır diyememeleridir. Özellikle ondan istediğiniz ufak isteklerde sizi asla geri çevirmezler. Okulunuzda dersle alakalı ya da işinizde işle alakalı isteklerde kabul etmeye meğillidirler çünkü bunları kabul etmek sizinle olan bağı güçlendirmenin önemli bir yoludur ve sizden hoşlanan kadınlar bu bağı güçlendirmek isterler.

EĞİTİM SETİ TAVSİYESİ:

Her erkek doğru adımları öğrenip uygulayarak kadınlar konusunda başarısızlığına bir son verebilir. Önemli olan nerelerde hata yaptığını iyi bir şekilde tespit etmek ve sonrasında yeni öğrendiği, doğru bilgileri uygulamaya dökmektir. Kadın tavlama ve çekicilik konusunda hazırlanmış bu en kapsamlı ve kaliteli Türkçe eğitim seti kadınlarla ilişkilerinde sorun yaşayan binlerce erkeğin hayatlarında yeni bir saçma açmalarını sağladı. Sen de kadınlar konusundaki başarısızlığına bir son vermek ya da en gelişmiş çekicilik tekniklerini uygulayarak seviye atlamak istiyorsan senin için hazırladığım bu devasa eğitim setine göz at :ÇEKİCİ ERKEK EĞİTİM SETİ

BENZER KONULAR:


Secret
Secret

Sitenin tek yazarı olarak Secret nickini kullanıyorum. Okuduğunuz yazılara yorum yaparak makaleyle alakalı fikirlerinizi belirtebilir, benimle iletişime geçebilirsiniz.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments