nasıl kız arkadaş bulunur

Bu yazımızda sevgili nasıl yapılır, kız arkadaş nasıl bulunur konularına odaklanacağız. Eğer sen de kız arkadaşı olmamış bir erkek isen öncelikle neden kız arkadaşının olmadığının nedenlerini bulmalısın. Bu nedenleri bulduktan sonra da kendi üzerinde gerekli geliştirme ve düzeltmeleri yaparak kız arkadaş bulmanın yolunu açabilirsin.

Pek çok erkekte beni beğenen böyle beğensin anlayışı vardır ya da hiç kız arkadaşları olmamışken birden bire ilk kız arkadaşları olarak çok güzel bir kızı hedeflerler. Tabi ki bu beklentiler mantıksız olmaları ve tecrübe yetersizliği dolayısıyla gerçekleşemez. Şimdi size sevgili nasıl yapılır, kız arkadaş nasıl bulunur sorularına ait mantıklı çözümler sunacağım.

Sevgili nasıl yapılır ?

Sosyal yeteneklerini geliştirnasıl sevgili bulunur

Kızların asosyal erkeklerden hoşlanmaları imkansıza yakın bir durumdur. Bu yüzden bir sevgilin olsun istiyorsan mutlaka bir yerden başlayarak sosyalleşmeye başlaman lazım. İnsan sosyal bir hayvan olduğu için sosyal yeteneklerin ne kadar kötü durumda olursa olsun çok kısa sürede kendini sosyal olarak geliştirme yeteneğine sahipsin demektir. Tek yapman gereken gün içinde seni sosyalliğe teşvik edecek aktiviteleri arttırmandır. Unutma sosyal yeteneklerini arttırman için düzenli olarak sosyalliğe maruz kalman gerekir. Bunun için çeşitli sosyal kurslara yazılman çok mantıklı olacaktır.

Kızlara açılma hatasına düşme

Pek çok erkeğin yaptığı hata güzel bir kızdan hoşlandıklarında gidip o kıza açılmak istemeleridir. Ve bir kıza nasıl açılınır, bir kıza nasıl çıkma teklif edilir tarzında sorular sorarlar. Ancak izlemiş olduğunu filmlerde adamlar bu yöntemi izleyip başarılı olsalar da bu yöntem gerçek hayatta sizi hiçbir fayda sağlamayacaktır. Öncelikle bir kızdan hoşlandığınızda ona açılmanız gerektiği düşüncesinden vazgeçin. Çünkü aranızdaki durum eğer bir ilişkiye, sevgililiğe dönüşecekse bu açılarak değil, beraber zaman geçirerek ve otomatik olarak aranızdaki meydana gelen elektriklenmeyle gelişen bir durum olacaktır.kızlarla tanışma eğitim seti

Kız arkadaş nasıl bulunur ?

Kızları umursama

Sevgili yapmanın düz mantık olarak kızların her dediğine olumlu yaklaşıp evet demekten geçtiğini düşünebilirsin ancak bu erkeğin doğada olması gereken dominant yani baskın özelliğine ters olduğu için işe yaramayacaktır. Senin yapman gereken kendi derslerin, işin, uğraşlarınla ilgilenirken kızları tamamen umursamaman olacaktır. Onlar sana bir şey sorduklarında ciddi ciddi cevap vermek yerine dalga geç ve ciddiye almayan cevaplar ver. Bu kızların gözünde seni diğer erkeklerden çok daha üstün bir yere koyacaktır.

Girişken ol

Sevgili nasıl yapılır, kız arkadaş nasıl bulunur sorularının bir diğer cevabı ise girişken olmaktır. Kenarda köşede kalan ve bir şey sorulmadıkça konuşmayan tiplerden değil de, girişken, insanlarla konuşan, çevresiyle sürekli etkileşimde olan kişilerden ol. Böylece çevrende muhabbetin olan bir çok kişiyi toplayacaksın. Kadın erkek demeden o kişilerle ilişkilerini kuvvetlendirince çevrendeki diğer erkeklere göre sosyal olarak güçlü biri haline geleceksin. Bu da kadınların bayıldığı bir şeydir. Artık seni çok ciddi bir sevgili adayı görmemeleri için hiçbir nedenleri kalmayacak.

BU EĞİTİM SETİ İÇİNDEKİ DOMİNANT ERKEĞİ ORTAYA ÇIKARACAK :

Bir kaybeden erkeğin çekici bir kazanovaya dönüşme hikayesinden iyi bir hollywood filmi senaryosu olurdu değil mi ? Ancak kendi hayatımda pek çok erkeğin çekicilik seviyelerinde sınıf atlayarak tam bir dönüşüm geçirdiklerine yüzlerce kere şahit oldum. Aslında bu durum tamamen matematiksel olan kadınların evrimsel olarak sahip oldukları bilinçaltı çekicilik düğmelerine basmakla alakalı. Ve o çekicilik düğmelerine her erkek doğru adımları izlediğinde basabilir. Ben bu adımları zor yoldan, 10 senelik araştırma, okuma ve sahada test etme tecrübelerim sonrasında keşfettim. Kadınlar güçlü erkeklere kendilerini bir eşya ancak güçsüz, kırılgan görünen erkeklere de bir idol olarak yansıtırlar. Zamanında ben de dahil hiç bir erkek bence bu muameleyi hak etmiyor. Bu eğitim setini erkeklerin kendilerini çekici bir hale getirerek kadınlarla ilişkiler konusunda uzman olmaları için yazdım. Eğer sen de sen de kendini bir kaybedenden kızları peşinden koşturan etkileyici bir erkeğe dönüştürmek istiyorsan senin için hazırlamış olduğum eğitim setine göz at: ÇEKİCİ ERKEK EĞİTİM SETİ

BENZER KONULAR:


Secret
Secret

Sitenin tek yazarı olarak Secret nickini kullanıyorum. Okuduğunuz yazılara yorum yaparak makaleyle alakalı fikirlerinizi belirtebilir, benimle iletişime geçebilirsiniz.

Subscribe
Bildir
guest
4 Yorum
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
yigit.
yigit.
2 yıl önce

Teşekkürler oldukça faydalı bilgiler

Yaşar
Yaşar
1 yıl önce

Abi çok güzel hazırlamışın ellerine aklına sağlık senin sayende inş. Kız bulabilcem tekrardan teşekkür ederim

johhny sinss
johhny sinss
8 ay önce

sogaol sevgilim var yyeeeeeeeeeeeeeeeee

USTA
USTA
2 ay önce

Abiiii sevgilimi uzaktan eğitim başlayınca daha buluşamıyoz okul yok aileler bilmiyor birtek tel no su var

Ne yapıcam yardım lütfennnnn

Okuldanda ayrıldı