kızla konuşulacak konular

Bu yazımda sana kadınlarla ne konuşulur ve kızlarla konuşulacak konular hakkında bilgi vereceğim. Birazdan söyleyeceğim bilgileri öğrenmek kızlarla konuşurken kendine daha çok güvenmeni ve kızlarla etkileyici bir muhabbet gerçekleştirmeni sağlayacak.

Kadınlarla ne konuşulur ?

Eğlenceli konular seçkızla nasıl konuşulur

Daha önce kadınlarla ne konuşulur sorusu üzerine düşünürken konuşacak konu bulamadığın için mecburen aklına gelen ilk konuyu seçtiğin olmuştur. Ve bu konu doğal olarak iş ya da okulla alakalı sıradan şeylerdir. Ancak okula ya da işle alakalı konular genelde rutin ve sıkıcıdır. İnsanlar işten çıkıp seninle buluştuklarında hala işten konuşmayı sıkıcı bulurlar. Bunun yerine dikkatlerini dağıtacak onları güldürüp eğlendirebilecek konulardan konuşmak isterler. Mesela iş ve okulda son zamanlarda yaşamış olduğun eğlenceli, şaşırtıcı, komik bir olayı anlatman çok doğru bir seçenek olacaktır. Eğlenceli konuları seçerken şunlara dikkat et, anlatacağın şey karşındaki kızı zihinsel olarak çok zorlamayacak, basit, sadece, gülünüp geçilebilecek bir konu olmalı. Mesela öğretmeninle ya da patronunla yaşadığın ilginç bir diyalog bunun için ideal bir konudur.

Kız hakkında konulardan konuş

Kadınlarla ne konuşulur konusunda vereceğim diğer önemli bilgi kız hakkındaki konulara yorum yapmandır. Şu durumu sen de yaşamışsındır: Karşındaki kişi kendiyle ilgili bir çok ayrıntıdan bahsediyordur ama dikkatini verip onu dinlemiyorsundur bile. Ve bir yandan içten içe konuşma sırasının bize geçmesini bekliyoruzdur. Çünkü insanlar kendileri haricindeki konularla her zaman o kadar da ilgili olmazlar. Eğer kızın dikkatini canlı tutmak istiyorsan kendin hakkında uzun uzun konuşarak kızın dikkatini kaybetmek yerine, kız hakkındaki şeylerden konuşarak tüm dikkatini sana vermesini sağlayabilirsin. Şu sözümü unutma:

Eğer birinin tüm dikkatiyle seni dinlemesini istiyorsan bahsettiğin şeyin onunla ilgili olduğundan emin ol!

kızlarla tanışma eğitim setiKızlarla konuşulacak konular

Kitaplar, filmler ve müzik

Bu üçü neredeyse tüm kadınlarla konuşulabilecek evrensel konulardır. Tabi her kadın kitap okumaz ama mutlaka film ya da müzikle alakalı bildikleri bir şeyler vardır. Önce kızın ne tarz kitap, film, müzikle ilgilendiği tespit etmek için bir yorum yapmalısın. Direk olarak sorarak röportaj gibi sıkıcı bir konuşma yaratmaktansa bunları tahmin şeklinde bulmak daha eğlencelidir. Mesela;

  • Sen edebiyat seven bir kıza benziyorsun ? Günümüz güncel yazarlarından takip ettiğin kimler ?
  • Sen eminim duygusal komediyi çok seviyorsundur ? Neden diyeceksin çünkü böyle ağlaksın, dokunsam ağlayacakmış gibi J
  • Sende 90’lar pop un o deli dolu ama içten havası var. Bence seni yansıtıyor. Dinler misin ?
    Böylece yaptığımız tahmin yanlış olsa bile kızın bu konulardaki zevkini kolaylıkla öğrenmiş olacağız. Şimdi bu konularda kendi zevklerini de belirterek hoş bir sohbet yaratabilirsin.

Gelecek planlarından bahset

Kadınlarla ne konuşulur konusunda vereceğim önemli bir ipucu da gelecek planlarından bahsetmektir. Gelecek hayallerinden bahsetmek her iki taraf içinde heyecan verici bir durumdur. Çünkü biz insanlar her zaman daha iyisini arar ve bunun için çalışırız. Kızın hayallerinin neler olduğunu öğrenerek ona bu konuda birkaç tavsiye verebilirsin. Ona bu hayalleri gerçekleştirmenin yollarıyla alakalı söyleyeceğin şeyler seni daha dikkatli dinlemesine yol açar. Aynı zamanda senin de planlarını, hayallerini ona anlatman kızın gözünde seni potansiyelli bir erkek yapar. Potansiyelli bir erkek borsada henüz değeri düşük olan bir hisse senedini almaya benzer. Zamanı gelince patlama yapar ve sahibini zengin eder. Kızlar da bazı erkeklerin bu hisse senetlerine benzediklerinin farkındadır. Ve her zaman büyük şeyler başarabilecek erkekleri kıskaca almışlardır. Planların ve hayallerinden bahsetmek kızın gözündeki değerini oldukça yükseltecektir.

ETKİLEYİCİ ERKEK EĞİTİM SETİ

Hayalindeki kadını bir türlü elde edemediğin ya da tam elde edecekken yaptığın stratejik hatalar yüzünden onu kaçırdığın oldu mu ?

Bir zamanlar ben de benzer bir durumdaydım. Ve hoşlandığım kızların neden bana bakmadıklarını çözemiyordum.

Ve tüm konulardaki derin araştırmalarım ve kızlar üzerindeki uygulamalarımla kazandığım inanılmaz başarımdan sonra kendi yöntem ve taktiklerimi diğer erkeklere anlatarak onları da kadınlarla üst düzey bir başarı kazanmaları için bilgilendirmek istedim.

Eğer sende A’dan Z’ye bir şekilde kadınlar konusundaki tüm tecrübelerimden yola çıkarak ortaya çıkarttığım bu kitap setini okumak istiyorsak. TIKLA: Etkileyici Erkek Kitap Seti

 

BENZER KONULAR:


Secret
Secret

Sitenin tek yazarı olarak Secret nickini kullanıyorum. Okuduğunuz yazılara yorum yaparak makaleyle alakalı fikirlerinizi belirtebilir, benimle iletişime geçebilirsiniz.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments