Kadınları etkileyen sözler denildiğinde aklına gelen şey bol bol duygusallık içeren vıcık vıcık aşk sözleri mi ?

Bir çok erkek maalesef kadınları etkileyecek sözler konusunda bu yanlışa düşüyorlar.

Çünkü Tv de, dizilerde, romanlarda sık sık erkeklerin kızlara bu tarz şeyler söyleyerek onları elde ettiklerini görüyorlar.

Oysa gerçek hayatta bir kadına duygusal, romantik sözler söylemek onu senden uzaklaştıracak garantili bir yoldur.kızlarla tanışma eğitim seti

Diyeceğim o ki, bir kadını etkilemek için ilk olarak aklına klasik aşk sözleri geldiyse bunlardan hemen vazgeç.

Çünkü bir kadını etkilemenin duygusallık içeren ve karşındaki kadını adeta ilahlaştıran sözler söylemekle hiçbir alakası yok. Tam tersine bu sadece kadının gözünde senin feminen yani kadınsı ve çekici olmayan bir erkek olarak görünmene yol açar. Çünkü kadınlar bizim sandığımız gibi duygusal laflardan değil, dominant ve başına buyruk erkek karakterlerin ağzından çıkabilecek laflardan etkilenirler.

Peki yapman gereken ne ? Yapman gereken şey iltifatın tam tersi şeyleri kızlara takılabileceğin, komik bir şekilde dalga geçebileceğin sözler söylemendir.

Kızı etkileyecek komik sözler kızları etkileyen sözler

İltifatın tam tersi sözleri kızlara takılarak söylemekle kızlarla tatlı sert bir şekilde dalga geçmiş olursun. Böylece aranızda bir çekicilik oluşmaya başlar. Çünkü söylediğin şey klasik duygusal aşk böceği ezik erkek saçmalıkları değil, çekici ve özgüvenli bir erkeğin ağzından çıkabilecek tarzda şeylerdir. Şimdi kadınları etkileyen sözler için birkaç örnek vereceğim.

  • Benim de senin gibi bir sevgilim vardı zamanında şimdi Erenköy sinir hastalıklarında yatıyor 🙂 (Kıza takılarak esprili bir şekilde ruh hastası potansiyeli olduğunu söyledik)
  • Tavlada gelince hiç bir şey yapılmayan zar var ya hah aynı onun gibisin 🙂 (onunla hiçbir şey yapılmadığını, sıkıcı olduğunu komik bir şekilde ona takılarak söyledik)
  • Soğan gibisin dışarıdan çekilmez bir insansın. Ve katmanlarını soymaya başlayınca içinden 10 kat daha kötüsü çıkıyor 🙂 (Gene esprili bir şekilde onun bazı yönlerini hiç beğenmediğimizi söyledik)
  • Üstündekini annen mi ördü 🙂 (Kötü bir giyim zevki olduğunu ifade ettik)

Kadınları etkileyen sözler nelerdir ?

Umarım kadınları etkileyen sözler konusunda mantığı anlayabilmişsindir. Zaten kadınları yeterince tecrübe eden her erkek bir kadın onların başka çekici özelliklerden etkilenmediyse, iltifatvari güzel sözlerin hiçbir işe yaramadığını görmüşlerdir. Bunun yerine negatif iltifatları, kızlara takılma lafları kullanın.  Kızlar üzerinde şu deneyi yapıp kendinizde bu sonucu gözlemleyebilirsiniz.  Bir kıza 10 kere iltifat ederek güzel sözler söyleyin, başka bir kıza da 10 defa iltifat içermeyen yukarıda yazmış olduğum tarzdaki takılma sözlerini söyleyin. Göreceksiniz ki iltifata boğduğunuz kız bir yerden sonra sizi erkek yerine koymayarak sizi umursamayı kesecektir. Diğer kız ise iyi bir sevgili adayı kıvamına gelmiş olacak.

Bu yazımda kadınları etkileyen sözler, kızı etkileyecek komik sözler konusu üzerinde durmuş oldum. İşine yarayacak pek çok bilgiyi edindiğine eminim.

ETKİLEYİCİ ERKEK KİTAP SETİ:

Kızların peşinden boşyere koşup, istediğini elde edememekten yoruldun mu ? Erkeklerin %98′ inin bilmediği gizli kalmış kız tavlama tekniklerini özenle hazırlanmış bu eğitim setinde anlattım. Durumu tersine çevirerek artık kızların senin peşinden koşmalarını nasıl sağlayabileceğini öğreneceksin. Anlattığım teknikleri uygulayan binlerce erkeğin görüşlerini de buradan eğitim setini incelerken okuyabilirsin: Karşıkoyulamaz erkek olmak için tıkla: ÇEKİCİ ERKEK KİTAP SETİ

BENZER KONULAR:


Secret
Secret

Sitenin tek yazarı olarak Secret nickini kullanıyorum. Okuduğunuz yazılara yorum yaparak makaleyle alakalı fikirlerinizi belirtebilir, benimle iletişime geçebilirsiniz.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments