Çekici erkek

Bu makale ise, sitemize en çok gelen sorulardan birine cevap vermiş olacağım.

Batuhan Y. soruyor:
“Kızlarla konuşurken konudan konuya mı atlıyorsunuz? Mesela yanına gittiniz çok güzelsin gelip tanışmak istedim falan dediniz o da teşekkür etti devamı ? yaş sorarsın,nerede oturduğunu sorarsın sonra numarayı almaya kadar nasıl bir yol izlersiniz?”

Beğendiğimiz kadınlara ulaşmak için onlarla konuşma başlatmak zorundayız. Ve en sosyal erkek için bile sokakta tanımadığı bir kadınla konuşma başlatma fikri bazen çok korkunç olabilir. Bir erkek açılış korkusunun zamanla üzerine giderek yol kat ettiğinde, karşısına başka bir problem çıkar. Biraz önce elimde bir açılış cümlesi vardı, ne söyleyeceğimi kelimesi kelimesi biliyordum ama. Peki şimdi ne diyeceğim ?

Takıldığınız bu bölüme bir kızla muhabbeti ilerletme diyoruz, yani konuyu yayıp ilerleterek kadını güzel bir sohbete çekme aşaması. Bir erkek iki şekilde muhabbeti ilerletemez. Birincisi bundan korkuyordur, erkekler pek yaygın şekilde muhabbeti ilerletememe korkusu yaşarlar. Yani kızla ilk konuşmadan sonra bir tepki aldıktan sonra konuyu yayma ve ilerletme korkusu.

İkincisi ise bilgi eksikliğidir.Söyleyeceğim 6 kural ve vereceğim örneklerle bir kızla muhabbeti ilerletme konusunda artık bir sorun yaşamıyor hale gelebilirsiniz.

kızlarla tanışma eğitim seti2 yorum 1 soru kuralı

Konuşurken 2 kere yorum yapıp 1 kere soru sormaktır, her 2 yorumunuzda 1 soru sorma hakkı kazanmış olursunuz ve kızın ne iş yaptığı/ne okuduğu gibi aklınıza gelen klasik soruları sorabilirsiniz. Bu kural kızı daha yeni tanıdığımız için önemlidir, kimse yeni tanıştığı biri tarafından sorguya çekiliyormuş gibi soru bombardımanına tutulmak istemez. Bu kural sohbeti kulağa güzel gelen ve akışkan bir hale getirmeyi sağlar. Ve dolayısıyla kız daha kolay ikna olur. Peki nasıl yorum yapacaksınız ?

3 şekilde yorum yapabilirsiniz: Yorumunuz karşınızdaki kızla, sizinle yada çevreyle ilgili olabilir. Daha iyi anlamanız için örneklerle açıklayayım:

Bir kızla konuşma başlattıktan hemen sonra olacak şekilde:

Kendinizle ilgili yorum

  • Normalde bunu yapan biri gibi görünmek beni rahatsız ederdi, ama seninle konuşmasaydım kendime çok kızardım, bence fırsatları değerlendirecek güvene sahibim ve seninle konuşmanın çok hoş olacağını düşündüm.
  • Ben de kitapçıdan kitap almaya gidiyordum, internet sitesinde bitmiş ama telefonda burada olduğunu söylediler. Benim okuduğum tarza ilgin var mıdır gerçi bilmiyorum, bu tarz kitaplar normalde seri halinde satılıyor, ayrı ayrı bulması biraz zor oluyor o yüzden. Ben bendekini kaybetmiştim.

Kadınla ilgili yorum

Bence şuan bakışlarından anladığım üzere senin özgüvenli bir halin var ve böyle hedeflerinin peşinde koşan inatçı insanlara benziyorsun. Bence insanın içi, dış görünüşten daha önemli şey biliyor musun. İnsanın gözlerinden hemen anlaşılabiliyor.

Çevreyle ilgili yorum

Aslında burada çok bulunmam, bir arkadaşımı görmek için gelmiştim çünkü çok kalabalık oluyor özellikle akşamüstü, belki sahil tarafına geçeriz. O taraflar daha temiz ve çok insan yok.

Bu örneklerden anlaşıldığı gibi bir kızla muhabbeti ilerletmek için gayet doğal ve insanı yorumlar yapmanız gerekmektedir. Çok ilginç şeyler söyleyeceğim diye kasıp yapay olma hatasına düşmeyin! Önemli olan düzgün bir vücut dili ve güçlü bir tonda doğal ve akıcı konuşmaktır. Bu sizi yeni tanıdığı insanlarla etkileyici konuşabilen sosyal zekası yüksek başarılı bir erkek gibi gösterir. Ve bu bir erkeği bir kadının gözünde değerli gösteren bir şeydir.

Söyledikleriniz bağlantılı olsun

Konuşmanın doğal akışını sağlamak için bahsettiğiniz şeyler durumla bağlantılı ve uyumlu olmalı. Bunun için gözlem yapmalısınız. Yukarıda da bazı kısa örneklerini verdiğim gibi bu kızın kıyafeti, duruşu ya da durumla ilgili olan herhangi bir şey olabilir. Eğer anında yorum yapacak konu üretmekte zorlanıyorsanız, bu konunun biraz üzerine düşmelisiniz. Kitap okumak ve gözlem yapmak sizin yorum yapma yeteneğinizi arttıracaktır. Ancak kızın üzerindeki kıyafete yorum yapacağım derken de moda editörü kesilmeyin. Bu sizi yapay yapar.

Ucu açık sorular sorun

Sorduğunuz sorulara tek kelimelik bir cevap almak yerine neden daha uzun cevaplar alabileceğiniz sorular sormuyorsunuz? Hoşlandığınız kızın fikrini ortaya koymasını gerektiren ve size de karşılığında yorum yapabilme hakkını doğuran sorular sorun.

  • Kırmızı giymişsin, kırmızı insan karakteri hakkında neyi ifade eder sence ?
  • Ayakkabıların hoşmuş ama bunlar moda galiba. Ben genelde moda olan şeyleri çok sevmiyorum, insan topluluk psikolojisiyle değil, orjinal düşünerek ne giydiğine karar vermeli. Senin için moda olan mı yoksa kendi beğendiğin şey mi daha önemli?

Kızlarla muhabbet

Bağlaçları iyi kullanın

Konuları değiştirirken bağlaç kullanırsanız bu konuşmanızın daha da akıcı durmasını sağlayacaktır. Mesela kızın kıyafetinden bahsederken durun ve bu arada benim adım “ahmet, ali, mehmet” diyerek adınızı söyleyin. Unutmadan! Söylemeden olmaz! Şurada çok güzel bir kafe vardı.

Gibi bağlaçlarla hemen her şeyi birbirine bağlayabilirsiniz.

Ezberlenmiş cümlelerden kurtulun

Ezberlenmiş cümleler bir kızla konuşmayı bilmeyenler içindir, yeni başlıyorsanız bile ezbere materyalleri aklınızdan silin. Öğrenmişken doğru yoldan öğrenin. Bu size 10 kat daha iyi başarılar elde etmeyi sağlayacaktır. Ve nasıl yapıldığını öğrendiğinizde konu sıkıntısı çekmenizi ortadan kaldırır.

Konuşmayı uzun tutmayın

Konuşmayı siz başlatırsınız ve siz bitirirsiniz! Güzel bir kızın telefonunu almak için ortalama 5 dakika çok yeterli bir süredir. Diğer konuşmalarınızı buluşmaya saklamalısınız, illa uzun konuşacaksanız kızı bir yere davet edin ve konuşmanızı bir cafede oturarak devam ettirin. Bunu şu yüzden söylüyorum: Birincisi konuşmayı zirvede bırakmak çok önemlidir ve geri dönüş oranınızı çok arttırır. İkincisi fazla konuşmak gösterdiğiniz özgüveni, gizemi ve konuşmanızın gücünü git gide azaltır. Daha fazla hata yapmanıza ve dikkat etmezseniz sürekli konuşarak çabalıyor gibi görünmenize neden olur. Bu kısa süreci sizin reklamınız olarak düşünün, eğer kendinizi iyi sattıysanız sizi almak için buluşmaya gelmek zorunda. Herkes bir kızla dakikalarca konuşup telefon numarasını alabilir. Ama herkes kendini çok güçlü bir çekicilikle karşı tarafa yansıtmış olmaz. İnsanlar bu yüzden aldıkları telefon numaralarına geri dönüş alamıyorlar. O yüzden etkileşimi zirvede bırakın ki kızlar size çok daha istekli bir şekilde geri dönsün. Artık bir kızla muhabbeti ilerletmek konusunda bilgi sahibi oldun. Şimdi bunları uygulamak ve deneme yanılma ile kendi tarzını oluşturmak sana kalıyor.

Kadınları etkilemeyle ilgili önemli bir EĞİTİM SETİ tavsiyesi:

Şimdiye kadar Türkçe olarak hazırlanmış en gelişmiş ve kaliteli kız tavlama ve çekici erkek olma dökümanlarını keşfetmek ister misin ? Kadınlar konusunda üstün başarıya giden yolun A’dan Z’ye ayrıntılı bir şekilde anlatıldığı bu kitap setini okuyan ve hayatına uygulayan erkekler kısa sürede çekici, karizmatik ve popüler erkekler haline gelmektedirler. Kitap setini incelemek için Tıkla: ÇEKİCİ ERKEK EĞİTİM SETİ

BENZER KONULAR:


Secret
Secret

Sitenin tek yazarı olarak Secret nickini kullanıyorum. Okuduğunuz yazılara yorum yaparak makaleyle alakalı fikirlerinizi belirtebilir, benimle iletişime geçebilirsiniz.

Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Garip
Garip
1 gün önce

Merhaba secret
Bugün tüm cesaretimi toplayıp sokakta bi kızı durdurup tanıştım giriş beklediğimden çok iyi geçti hatta kız bi yerde oturmayı teklif etti geriye çok güzel gidiyordu ama sonra birden kız arkadaşım beni bekliyor hemen gitmeliyim dedi
O zaman num ver sonra görüşürüz dedim ama numara flake çıktı sence nerde yanlış yaptım