Kadınlar kaslı erkek sever mi ?

Kadınların önceliğinin erkekte güç, karizma gibi değerler olması fiziki görünüşe tepkisiz kaldıkları anlamına gelmiyor. Düzenli olarak vücudu üzerinde çalışan erkek kendine ve vücuduna saygı duyan erkektir. Bir erkek önce kendine saygı duyuyorsa kızları kendine çekmeye daha yakındır. Ben çekici erkek olmak isteyen her erkeğin kendi vücuduna iyi bir şekilde bakması gerektiğini düşünüyorum.

Türk insanında şöyle bir bakış açısı olabiliyor: “zaten bırakınca kaslar kayboluyor” ya da “ileride toprak olacak vücut üzerinde bu kadar çalışılır mı?” gibi. Bu mantıkla dünyada gelişime açık hiç bir şey üzerinde emek harcamamalıyız. Erkeklerin kaslı ve daha çekici bir görünüme sahip olacak yaşam sürelerini daha kaliteli ve çekici hissederek geçirmeleri hiç fena olmaz.

Çekici erkek vücudu nasıl olur diye merak ediyorsan okumaya devam et !

Genel olarak biz ataerkil bir toplum sayıldığımız için erkeğin kendini güzelleştirmek için çaba harcaması yanlışmış gibi algılanıyor ve bu sporla ilgili büyük önyargılar ve doğru bilinen yanlışlar var. Sanırım hakkında çok uzun yüzlerce makale yazılabilir ama size kendi deneyimlerimle böyle güzel bir spor disiplini elde etmek isteyen arkadaşlar için kendimin amator bir şekilde uğraştığım bu spor dalıyla ilgili tecrübelerimi paylaşmayı uygun görüyorum. Çünkü kendinizi geliştirmelisiniz ki kadınlar sizi daha çekici bulsunlar. Çekici erkek vücudu nasıl olur sorusunun cevabı kas kütlesi artarken, yağ kitlesinin azalmasından geçer. Bedenize dışarıdan ne kadar bakım yapsanız da temelde fazla yağlıysanız ve kas kütleniz düşükse çekici bir erkek olma şansınız azalır. Bu yüzden her erkeğe fitness ya da vücut geliştirme sporunu tavsiye ediyorum. Şimdi fazla yağlardan kurtulurken, kas oranı nasıl arttırılır bu konuyu inceleyelim.kızlarla tanışma eğitim seti

Size en yakın spor salonunu tercih edin

Senelik ücreti 2-3 milyar olanından aylığı 50 lira olan mahalle arası spor salonuna kadar pek çok ücret skalasında spor salonu mevcut. Ancak şuana kadar ki deneyimlerimde benim için en iyi spor salonu her zaman bulunduğum yere en yakın spor salonu oldu. Pahalı olanlarda ekstra olarak sadece spor değil aynı zamanda bir eğlence ve sosyalleşme merkezi fırsatını size sunmasıdır. Bu tarz yerlerde ek olarak bedava havlu, havuz ve sauna vardır. Ancak sizde benim gibi başka yerlerde de sosyalleşebiliyorsanız ve amacınız sadece spor yapmaksa, evinize yakın olan daha basit spor salonlarını tercih etmek size zaman konusunda neredeyse 2 katı kadar fayda sağlayacak ve spora gitmek için üşünmenizin önüne geçecektir.

Ne olursa olsun devamlılığı sağlayın

Aslında devamlılık her türlü beceri için bir ön gerekliliktir,ama bu spor için biraz daha fazla gerekliliktir.
Burada pek çok insanın içine düştüğü büyük hata,yıllar boyu bu kadar can sıkıcı ve yorucu bir sporu yapmayı gözlerinde canlandırdıklarında gözlerinin korkmasıdır.Ancak bu sporda istediğiniz seviyeye geldikten sonra ,geriye kalan şey vücudunuzu korumak için rölantide çalışmak ve beslenmek olacaktır. Ki bu spora zaman ayırma saatleri göründüğü kadar uzun değildir.Haftada 4 gün antrenman yapan bir insan ,bir antrenmanın en fazla 1 saat sürmesi kuralı göze alındığında haftada 4 saatini salonda geçirecektir! Haftada 4 değil günde 4 saatini spor yapmayıp televizyon karşısında geçiren insanlar tanıyorum!

Beslenmeniz yaptığınız spor kadar önemlidir

Çekici erkek vücudu nasıl olur sorusunun karşılığı olabilecek en önemli şeylerden biri de beslenmenize dikkat etmektir. Beslenmek konusu da en az antrenman konusundaki disiplini gerektirmektedir. Protein kasların yapı taşıdır ve vücut ihtiyacı olan proteini almadan kas inşaa edemez. Ancak sürekli proteinli gıdayı nereden bulacağım diye düşünüp gözünüzde büyümesine neden olacak bir durum yok. Sadece gününüzü nasıl geçirecekseniz beslenme konusunu ona göre programlamanız gerekecek. Mesela sabah 8-akşam 5 saatleri arası çalışan bir kişi için yapılabilecek olan şey, sabah kahvaltıyı protein ve diğer besinler açışından zengin yapıp, öğle arası molasında da gene protein açışından uygun bir öğün yiyeceği düşünülürse, yanına ek olarak kolay tüketebileceği proteinli bir besin almasıdır. Bunun yanında da shakerla bir ölçek protein tozu da yanında bulundurabilir. Eve geldiğinde de akşam yemeği olarak bir öğün daha yiyecektir.

Çekici erkek vücudu nasıl olur konusunda doğru bilinen diğer yanlışlara düşmeyin !

Bilinen en önemli ve etkili pazarlama kurallarından biri korkutmaya yönelik pazarlamaların çok daha etkili olduğudur.Bir kişiye “Eğer bu sigortayı yaptırırsanız bir yangın çıktığında sigorta zararınızı karşılar.” demekle “Eğer bu sigortayı yaptırmazsanız yangın çıktığında zararınızı çok büyük olur ve bunu kimse karşılamaz!” demek arasında etki farklı olarak insan beyninin yapısı gereği ikinci cümle her zaman daha baskındır ve insanlar böylelikle daha kolay ikna edilir. Sporcu ek besinleri de , bu sektörde çok büyük paralar döndüğü için sanki olmazsa olmaz, insanların emekleri boşa gidecekmiş, sihirli bir değnekmiş gibi pompalanıyor. Ancak spor yapıp doğru beslenen bir kişi bu ürünlerden sadece yüzde 5-10 arasında fayda sağlamaktadır. Özellikle Türkiye’de bu ürünler yurt dışına göre 2 katı denebilecek miktarlarda pahalı olması bu tarz ürünleri kullanmayı elverişsiz hala getirmektedir. Bütçenize gereksiz yük bindirmeden, size sadece temel olan protein tozunu belli oranlarda kullanmanızı tavsiye ederim.

kaslı erkek nasıl olunur

Çok fazla ayrıntıda boğulmayın

O kadar fazla ayrıntısı olan bir spordur ki herkesten duyduğunuz şeyler kolaylıkla aklınızı karıştırabilir ancak ayrıntılar bizim için önemli değil çünkü biz profesyonel sporcu olmak değil, sadece vücudumuzu belli oranda güzelleştirmek istiyoruz. Ayrıntılar işin temelleri doğru yapıldıktan sonra üstüne eklenerek kuyruk farklıyla rakiplerini geçmek isteyen profesyonellerin işidir, günde 3 öğün yerine 4 öğün yemek sana bütün ayrıntılarda daha fazla fayda sağlayacaktır. Ayrıntılardan bahsederek çok bildiğini ispatlamak isteyenleri çok dinlemeni tavsiye etmem

Kafanızın nasıl da rahatladığını tecrübe edin

Unutmak istediğim bir sorunumu spor salonuna gidip güzel bir antrenman çıkardıktan sonra tamamen unutarak eve döndüğüm çok olmuştur. İcra ederken başka şeyleri düşünmeyi neredeyse imkansızlaştırdığından beyninizde meditasyon etkisi yapar.

Steroid kullanmayın

Kısa zamanda hak etmedikleri kadar yol almak isteyen sabırsız ve iradesiz kişiler içindir. İleri ki yaşlarda kalp etrafı yağlanmaları bağlantılı ani kalp krizleri yaratır, bunu hayatında hiç yapmaman gereken bir şey olarak görmelisin. Güzel görünümün yanında sağlıklı bir vücudumuz olmadıktan sonra bir anlamı olmayacaktır.

Daha bir çok şey yazılabilir ama bu yazıda anlatmak istediğim, eğer denersen görebileceğin üzere bu sporu yapmanın göründüğü kadar zor olmadığı ve amatör şekilde yapıldığında kadınların kaslı erkek vücudu sevmelerinin bir gerçek olduğunu göz önünde bulundurursak kadınlar konusunda sana bir çok avantaj sağlayacağını rahatlıkla söyleyebiliriz. Bu yazımda sana çekici erkek vücudu nasıl olur sorusunun cevabını verdim. Şimdi uygulamak sana kalıyor.

ÇEKİCİ ERKEK EĞİTİM SETİ:

Kaslı bir görünüme sahip olmak çekici bir erkek olmanın yollarından sadece biridir, diğer yüzlerce sebebi öğrenmek istersen şu eğitim setine bir göz atmanı tavsiye ederim: ÇEKİCİ ERKEK EĞİTİM SETİ

BENZER KONULAR:


Secret
Secret

Sitenin tek yazarı olarak Secret nickini kullanıyorum. Okuduğunuz yazılara yorum yaparak makaleyle alakalı fikirlerinizi belirtebilir, benimle iletişime geçebilirsiniz.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments