kızlar ne ister

Bu yazımda sana kadınlar ne ister konusundaki en doğru bilgileri vereceğim. Ve artık kafanda kadınlar erkeklerden ne ister konusu çözüm bulmuş olacak. Öncelikle kadınların istediği şeyler kadının tipine ve yaşına (hayatının hangi aşamasını yaşadığına) göre değişir.

Konuyu daha iyi anlaman için öncelikle cinsel pazar değeri denilen kavramdan bahsetmeliyim. Bir erkek ile bir kız hayata eşit şartlarda başlamazlar. Yeni ergenlikten çıkan bir kız, ergenlikten çıkan yaşıtı bir erkekten çok daha önde hayata başlar. Bunun nedeni tamamen biyolojiktir. Ergenlikten çıkan bir kız en çekici ve doğurgan haliyle artık karşımızdadır. Kadınların bu fiziksel olarak en çekici olduğu dönemde ise bir erkek daha henüz olgunlaşmamış bir meyveye benzer. Kadınların en çekici olduğu döneme 18-28 arası dersek, erkekler için bu dönem erkeğin artık hayatta iyi bir iş, kariyer, kültür ve tecrübe kazanmasıyla 30-45 yaş aralığına denk düşer diyebiliriz. Aşağıda vereceğim cinsel pazar değeri grafiğine bakarsanız durumu grafik üzerinde de görerek daha iyi anlayabilirsin.

kadının en değerli olduğu yaş
Bu grafikte kadınla erkeğin yaşlarına göre değerleri karşılaştırılmıştır

Kadınlar ne ister konusunda en yerinde cevapkızlarla tanışma eğitim seti

Dolayısıyla bir kadının bu en çekici olduğu ve çevresinde en fazla erkeğin bulunduğu 18-28 yaş arası dönemi ile çekiciliğini hızla kaybetmeye başladığı 28 yaş sonrası dönem arasında kadınlar ne ister ? sorusunun cevabı oldukça farklılaşacaktır. 18-28 yaş arası erkeklerin ilgisi konusunda asla sıkıntı yaşamayan bir kadının istekleri daha çok onu heyecanlandıracak, gelecek için umut vaat etmese bile ona duygu fırtınası yaşatabilecek erkeklerdir. Ancak 28 yaş sınırına yaklaşıp, bu sınırı geçen kızlar artık güzelliklerinin hızla azalacağının farkında oldukları için daha kalıcı, onlara uzun sürekli maddi ve manevi kaynak sağlayabilecek erkeklere yönelirler. Kadınların bu yönelimlerinin altında erkeklerin 30 yaştan sonra değer kazanacağının ve eğer ellerini çabuk tutmazlarsa bu erkeğin gözünü açacağı ya da başka kadınlar tarafından kapılacağı algısı da yatar. Kadınlar ne ister ? konusunda bu önemli ayrımdan bahsettikten sonra şimdi gelelim kadınların genel olarak ne istediklerini konuşmaya.

Kadınlar erkeklerden ne ister ?

kızlar ne ister
Kadınlar ne ister ?
  • Baba figürü: Bir kadın çeşitli psikolojik süreçler sonucunda ailesinde babası ya da abisi ona nasıl davranıyorsa benzer davranışları sevgilisinden de görmek ister. Düşünsene kadını ailesinde belki adam yerine koymuyorlar, sümüklü çocuk muamelesi yapıyorlar ama dışarıda ondan hoşlanan bir adam ona prenses muamelesi yapıyor. Kadın bu durumda şöyle düşünüyor: “ben sümüklünün tekiyim ama bu adam bana prenses muamelesi yapıyorsa demek ki kadınlar konusunda tecrübesiz ve tercih edilmeyen bir erkektir”. Doğru okudunuz, kadınların mantığı aynı bu şekilde çalışıyor. Dolayısıyla sevgi kelebeğinden çok ailesindeki otoriter baba figürüne benzemen senin avantajına olur.
  • Kendisine karşı rahat davranılmasını: İletişimde bir taraf mutlaka diğerine göre daha rahat hisseden ve davranan taraftır. Ve rahat hisseden taraf psikolojik üstünlüğü eline geçirmiş demektir. Hoşuna giden kadının yanında ondan daha rahat davranabilmeli ve takılabilmelisin ki kadına psikolojik olarak üstünlük sağlayabil. Hiç bir kadın çevresindeyken utanan, sıkılan, rahatsız hisseden bir erkeği istemez. Bu erkekleri beceriksiz ve yetersiz görürler.
  • Drama seven doğalarının tatmin edilmesini: Kadınlar ne ister sorusuna verilecek diğer bir önemli cevap da bu. Sence kadınlar neden türlü entrikaların, çeşitli aşk çıkmazlarının olduğu dizileri bayıla bayıla izlerler ? Çünkü kadınlar durumların aşırı tekdüze, erkeklerin hareketlerinin çok tahmin edilebilir olmasından sıkılırlar. Sürekli bir heyecan, merak isterler. Sen de bunu sağlamak için kendi hareketlerinin çok tahmin edilebilir olmamasına dikkat etmelisin. Yeri geldiğinde kıza akıl oyunları yapabilmeli ve onu şaşırtabilmelisin.
  • Çevresindeki insanların da beğenisini kazanmanı: Bir kadın için sevgilisinin çevresi ve özellikle arkadaşları tarafından nasıl algılandığı çok önemlidir. Kadınların erkeklerden daha büyük oranda çevresinin etkisinde kalır ve onların fikirlerinden etkilenir. Arkadaşlarına gösterdiklerinde olumlu not alabileceği sevgilileri olsun isterler. Sen de bu durumda kızın arkadaş ortamı ve çevresinde pasif olmayan ve belli bir değer arz eden tarzda bir erkek olmaya gayret etmelisin. Görüştüğünde onun arkadaşlarıyla da konuş ve iyi ilişkiler kurmaya gayret et. Bunun yanında kılık kıyafetine dikkat etmen onun arkadaşlarının senin hakkındaki ilk izlenimine olumlu katkı sağlayacaktır.

Hayatını değiştirecek bir eğitim seti tavsiyesi
Kadınlar ne ister ? konusunda seni bilgilendirmiş oldum. Eğer kadınlar erkeklerden ne ister diye daha ayrıntılı bir kaynak arıyorsan. Sana şimdiden 1000 lerce erkek tarafından okumuş ve pek çoğunun hayatını değiştirmiş bir eğitim seti öneriyorum. Bu eğitim setini bitirmek seni çevrendeki tüm erkeklerden en az 4-5 adım daha öne çıkaracaktır. Eğitim setini HEMEN İNCELE

BENZER KONULAR:


Secret
Secret

Sitenin tek yazarı olarak Secret nickini kullanıyorum. Okuduğunuz yazılara yorum yaparak makaleyle alakalı fikirlerinizi belirtebilir, benimle iletişime geçebilirsiniz.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments