romantik olmak

Nasıl romantik olunur sorusunun cevabını arıyorsan doğru yerdesin. Fakat birazdan söyleyeceğim şeyler seni şaşırtabilir. Öncelikle ilişkinin ilk 6 ayında romantik olmanı kesinlikle tavsiye etmem. Genelde erkekler izledikleri diziler, filmler ve kadınların işlerine geldikleri gibi konuşmalarından ötürü romantik olmanın erkek için iyi bir özellik olduğu sanrısına kapılırlar. Oysaki ilişkinin ilk dönemlerinde romantik olmak kadınların gözünde bir erkeğin ilişki anlamında seçeneği olmadığını, çaresiz olduğunu ve kendisini bir erkek olarak yeterli hissetmeyerek kendini ispat etmek amacıyla romantik maceralar arıyor olduğunu ifade eder.

Romantik olmak mantıklı mı ?

Dediğim gibi, nasıl romantik olunur diye düşünen erkek kız için güzel şeyler yaparak aslında bilinçaltında kendisi farkına varmasa bile kızın gözüne girmeye çalışıyordur. İlk başta kız bu romantik davranıştan mutlu olmuş gibi görünse dahi, kısa bir süre sonra durum yaptığı romantik eylemler erkeğin aleyhine işleyecek ve erkek kızın gözündeki kredisini çok ama çok azaltmış olacaktır.

Nasıl romantik olunur diye soran erkek şunları göz önünde tutmalıromantik olmak

Kendine sorman gereken soru şu: Neden romantik olmak istiyorsun ? Muhtemelen cevabın hoşlandığın kızı daha fazla kendine bağlamak, onun için uğraştığını gösterip kızın gözünde daha iyi bir imaj oluşturmak, kızın seni daha fazla sevmesini sağlamak gibi nedenlerdir. Ancak biz erkeklerin kafa yapısına göre bu durum son derece rasyonel görünse de, milyonlarca yılda evrimleşen bilinçaltı mekanizmalarıyla eş, sevgili seçen kadınlara göre bu durum böyle değil. Maalesef ilişkinin ilk 6 ayında romantik olmak üzerine çalışan, nasıl romantik olunur, romantik erkek nasıl olur konusu üzerine yoğunlaşan erkek kızların gözünde fazla kasan bir beta erkek seviyesine iniyor.

Erkeğin sahip olması gereken kafa yapısıkızlarla tanışma eğitim seti

Kızların ilgisini kazanmak için sahip olman gereken kafa yapısı ise “sadece ben yeterim” kafa yapısı olmalıdır. Yani sen kızın yanında bulunarak aslında ona en büyük ödülü vermiş oluyorsun. Ve kendini ispatlamak için ek olarak romantik olmaya, sürprizler ve hediyeler almaya gerek yok. Eğer bu inancı benimsemeyip düz erkek mantığıyla düşünerek ne kadar romantiklik, hediye, karşılıksız iyilik o kadar kızdan ilgi diye düşünürsen maalesef bu mantığın milyonlarca yıldır en güçlü eş adayını seçmek konusunda evrimleşmiş kadın bilinçaltı mekanizması karşısında sınıfta kalacak. Zaten her yerde gözlemlediğin kızların öküz erkeklere gitmesi durumu da bu durumun en açık ispatıdır.

Sevgiliye nasıl romantik olunur ? Romantik erkek nasıl olur ?

Peki ilişkimizde ilk 6 ayımızı doldurduk, artık aramızdaki ilişki sağlam temellere oturdu ve artık romantik olmak üzerine kafa yorabiliriz. Şimdi sana nasıl romantik olunur ? sorusunun cevabını vereceğim.

sevgiliye romantik olmak

  • Kız arkadaşınla beraber çekilmiş olduğunuz en sevdiğin instagram fotoğrafının çıktısı al ve çerçeveletip ona hediye et
  • Gün içinde watsapp’tan sebepsiz mutlu, huzur ifade eden yüz ifadesi (emoji – smiley) gönder
  • Sonradan bulmasını sağlamak amacıyla sevimli notlar yazıp çantasına at, kitabının arasına sıkıştır
  • Sevgilinin onu diğer kızlardan farklı kılan karakter özelliklerine göre minik hediyeler al, unutma hediyenin ince düşünülmüş olması ve yansıttığı manevi değer daha önemlidir
  • Gürültülü mekanlardansa onu daha özel, sıcak, beraber hatıralar biriktirebileceğiniz yerlere götür
  • Genel iltifatlardansa onun kişiliğine ve özelliklerine göre özel, minik iltifatlar üret
  • Ona normal bir şekilde adıyla seslendikten sonra sana baktığında güzel bir şey söyle
  • Onu özel, romantik bir akşam yemeğine çıkar

Sakın söylediklerimi unutma ! Tüm bu saydığım romantik şeyler ilişkinin ilk 6 ayından önce uygulanmamalı yoksa kadınlar her ne kadar tersini iddia etseler de bu yaptıklarının sana faydası değil daha çok zararı olur. Umarım sana romantik erkek nasıl olur sorusunun cevabını verebilmişimdir.

EĞİTİM SETİ TAVSİYESİ:

Kadınların söyledikleri ile yaptıklarının neden tutmadığını merak ettin mi ? Peki seni sudan sebeplerle bu zamana kadar neden reddettiler ? Aslında tüm bunların kadınların bilinçaltı mekanizmalarının kaynaklanıyor. Bir kadının cümleleriyle aslında ne demek istediklerini tam olarak bilirsen ve bilinçaltı mekanizmalarını öğrenip oyunu kurallarına göre oynarsan artık seni şuana kadar reddeden kadınların %95′ i seni reddedemeyeceklerdir. Evet, erkeklerin %99’unun bilmediği kadınların bilinçaltı sırlarını anlattığım eğitim setini hemen İNCELE ! ÇEKİCİ ERKEK EĞİTİM SETİ.

DİĞER KONULAR:


Secret
Secret

Sitenin tek yazarı olarak Secret nickini kullanıyorum. Okuduğunuz yazılara yorum yaparak makaleyle alakalı fikirlerinizi belirtebilir, benimle iletişime geçebilirsiniz.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments