nasıl cool olunur

Okulda nasıl cool olunur diye merak ediyorsan doğru yerdesin. Birazdan ister lisede, ister üniversitede ol, nasıl cool olunur ? sorusunun cevabını sana vereceğim. Öncelikle cool olmak sana neler kazandırırdı bir düşün. İlk olarak kesinlikle seninle arkadaş olmak isteyen diğer kişilerin sayısında büyük bir artış olacaktır. Ve arkadaş sayın çoğalıp daha popüler olmaya başladıkça güzel kızların seni potansiyel erkek arkadaş olarak görme ihtimalleri de artar. Böylece hem karşı cinsle daha başarılı hem de sosyal olarak daha mutlu bir erkek haline gelebilirsin. Şimdi gelelim okulda cool olmanın yolları üzerinde ayrıntılı bir şekilde konuşmaya.

Okulda nasıl cool olunur soruna en etkili cevaplar

Kasıntı olmayı derhal bırak

Cool olmak isteyen bir erkek kendi olmanın dışına çıkarak rol yapmaya başlar. Ancak cool olduğunu düşündüğü hareketlerinin dışarıdan kasıntı görünüyor olduğunun farkına varmaz. Güven bana, olmadığın biri gibi davranmaya çalışmak seni sadece daha kötü gösterecektir. Gereksiz yere kasmayı bıraktığında fark edeceksin ki kendin gibi davranmak aslında seni daha kendinden emin ve cool gösterecek.

Giyimine önem ver

Nasıl cool olunur diye düşünen erkeklerin genelde atladıkları ama çok önemli bir faktör de giyime önem vermektir. Kişi bir anda gaza gelip bir kaç gün iyi giyinse bile, sonrasında bu istikrarı sağlayamayıp tekrar eski özenli olmayan giyim tarzına döner. Sana tavsiyem lise isen ve üniforma giymek zorundaysan, üniformanın her zaman temiz, ütülenmiş olmasına, saçının sakalının derli toplu, ayakkabılarının temiz, bakımlı olmasına dikkat etmendir. Üniversitede isen de aynı kurallar geçerli olarak iyi bir giyim tarzını sürekli olarak devam etmeni tavsiye ederim. Nasıl iyi giyinilir konusunda ise sana vereceğim altın tavsiye, gözlerini açıp çevrene bakman, etrafta bir sürü giyim tarzını beğendiğin erkek var. Fotoğrafik hafızanı kullan ve onların giyim tarzlarını hafızana at, sonrada gidip aynı renk kombinasyonlarından kendine benzer kıyafetler al. Özellikle ertesi gün giyeceğin kıyafetleri bir gün öncesinden planlamanı öneririm. Bu işi ciddiye al.

Okulda popüler olmanın yolları

Arkadaş çevreni genişletmeye odaklan

Okulda nasıl cool olunur konusunda en etkili yöntemlerden biri de arkadaş çevreni mümkün olduğunca geniş tutmaktır. Kimse okulda insanların pek tanımadığı bir kişiyi cool olarak görmez. Aksine bu kişiler sosyal olarak etkisiz ve pasif olarak algılanır. Peki arkadaş çevremi genişletmek o kadar kolay mı ki diye sorduğunu duyar gibiyim. Evet, insanlarla muhabbet halinde olmak ve ilişki geliştirmek tecrübe ve üzerinde uğraş gerektiren bir mesele ancak bir yerden başlayıp bu sosyal kişiliğini ortaya çıkarmak zorundasın. Eğer bu konuda pek iyi değilsen, okul dışı sosyal aktivitelere katılarak daha konuşkan, sosyal bir hale gelebilirsin. Sana bu konuda basit gibi görünen ama çok önemli kilit bir tavsiye vereceğim: Okulda insanlarla tanıştıktan sonra isimlerini öğren ve bir daha onları gördüğünde isimleriyle hitap et. Çünkü insanlar için bu hayattaki en önemli kelime kendi isimleridir. Ve sen onlara isimleriyle hitap ederek muhabbet açtığında onlara kendilerini önemli hissettirmiş olursun. Ve onlarda bir daha ki sefere sana kendini önemli hissettirmek için ilgi ve önem verirler.kızlarla tanışma eğitim seti

Spor takımına katıl

Okulda nasıl cool olunur konusunda diğer bir önemli tavsiyem ise spor takımlarından birinde yer almandır. Sağlam kafa sağlam vücutta bulunur sözü gerçekten doğrudur. Cool ve kendine güvenen bir erkek vücudunu da fiziksel olarak iyi kullanma özgüvenine sahiptir. Spor takımında yer almanda okulundaki diğer insanların ve kızların bilinçaltına senin güçlü genlere ve fiziksel bir yapıya sahip olduğun sinyalini verir. Aynı zamanda dizilerde, filmlerde görünen okulun popüler çocukları genelde bu okul spor takımlarında mutlaka yer alırlar, dolayısıyla sen de spor takımındaysan işin bir hayli kolaylaşacaktır.

Nasıl cool olunur soruna ek cevaplar :

  • Sadece okulda cool olmak konusuna odaklanıp kalma. Kendine okul sonrasında bir hedef belirle. Amaçsızlık seni bir ezik gibi gösterirken, güçlü bir akademik kariyer planlamak cool olmana fayda sağlayacaktır.
  • Popüler arkadaş gruplarına girmeye çalış, bunu bir anda yapamasan bile bu insanlarla olan ilişkilerine yatırım yaptıkça zamanla seni daha popüler gruplara sokmanın önünü açacaktır. Unutma, dünya insan ilişkileri üzerine kuruludur.
  • Tüm kızlarla flört etmeye ve hepsini tavlamaya çalışma. Bunu yaparsan cool olmaktan çok abaza gibi algılanırsın. Kızların çoğuna arkadaş gibi yaklaş ki çevren daha da genişlesin.
  • Dedikoduculuk yapıp sürekli laf taşıma. Diğer insanların kişisel konularıyla çok fazla ilgilenme, kendi yaptıklarına odaklanmak sana her zaman daha fazla fayda sağlar.
  • Okulda cool olmanın yolları konusunda kendini geliştirip cool, popüler hale geldikçe eski arkadaş gruplarını da unutma. Onlar ilk baştan beri seninle beraberdiler.

Okulda nasıl cool olunur konusunda en etkili cevapları almış oldu. Şimdi sıra bunlar üzerinde düşünerek kendine bir kaç aylık bir uygulama zamanı tanımakta kalıyor.

BU EĞİTİM SETİNİ OKUMAK  KIZLARLA  OLAN  BAŞARINDA  DEVRİM  YARATACAK  !

İstediğin kızlar elde etmeni sağlayacak, erkeklerin %98’inin bilmediği kadın tavlama taktiklerini çok özel olan bu eğitim setinde anlattım.  Bu eğitim setine sahip olan erkeklerin hayatlarında çok kısa sürede kızlar konusundaki sorunların azalıp yok olduğu gözlendi. Sen de kızlarla dolu bir hayat yaşayan bu erkeklerin arasına girmek istiyorsan bu eğitim setini incele. ÇEKİCİ ERKEK EĞİTİM SETİ

BENZER KONULAR:


Secret
Secret

Sitenin tek yazarı olarak Secret nickini kullanıyorum. Okuduğunuz yazılara yorum yaparak makaleyle alakalı fikirlerinizi belirtebilir, benimle iletişime geçebilirsiniz.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments