Kız tavlama konusunda en iyi olan erkekler bile zaman zaman reddedilirler.

Hatta ortalama bir erkeğin hoşlandığı bir kızla beraber olmayı başarana kadar diğer kızlar tarafından bol bol reddedilmesi de son derece doğal bir durumdur.

Tabi sana, “reddedildiysen ne olmuş, unut gitsin, boşversene” gibi bir tavsiye vermeyeceğim 🙂

Sadece ilk olarak, reddedilmenin hepimizin başına gelen sıradan bir olay olduğunu bil istedim. Tabi büyük riskler al ve önüne gelen kızdan reddedil demek istemiyorum. Önemli olan kızlara stratejik yaklaşmak ve kontrollü bir şekilde reddedilme risklerine girmendir.

Diyelim ki hoşlandığın kıza karşı nasıl davranacağını tam olarak bilmiyordun, bir şekilde başarısız oldun ve reddedildin. Doğal olarak da reddedilen erkek ne yapmalı diye düşünüyorsun.

Reddedilen erkek ne yapmalı ? diyorsan bu bilgiler sana çok yardımcı olacak

Reddedildiysen bunları ASLA yapma !

Şimdi sana reddedilen erkek ne yapmalı konusuyla alakalı feminist algıdan uzak, sadece bir erkeklerin yararını gözeten tavsiyeler vereceğim. Çünkü bildiğin gibi pek çok yerde şuna benzer tavsiyeleri görüyorsundur :

 • Reddedildiysen bir çiçek göndererek kalbine girmeyi dene
 • Bol bol dua et nasipse olur
 • Onun için çabala ki çabanı görünce onu sevdiğine ikna olsun

Ancak, bu gibi tavsiyeler kesinlikle çok YANLIŞTIR !

Şimdi sana GERÇEK yapman gerekenlerden bahsedeceğim ve böylece bir dahaki sefere reddedilen erkek ne yapmalı konusunda tam bir bilgiye sahip olarak ne yapman, nasıl davranman gerektiğini iyi bileceksin.

 1. Kendi partner bulma stratejine göre davran 

  Doğada erkek ile kadının çiftleşme – eş bulma stratejileri birbirinden oldukça farklıdır. Kadınların eş bulma stratejileri yeteri kadar dikkat çekici olup çektiği erkekler arasından daha değerli olanı seçmektir. Bir erkek için ise günümüzde en işe yarayan strateji ise, olabildiğince çok kadınla aynı anda konuşup şansını arttırmak ve aralarından başarılı olabildiklerine odaklanmaktır.

 2. Yani, sen eş bulma stratejisi konusunda ASLA bir kadın gibi davranmamalısın ! 

  Şunu demek istiyorum: Eğer tek bir kadına ya da sadece birkaç kadına yürürsen, onlardan reddedildikten sonra moralin bozulur olduğun yerde takılır kalırsın. Ve bu durumda emin ol uzunca bir süre daha sevgili bulamayacaksın. Ve reddedilen erkek olarak kalacaksın. Kısacası bir erkeğin karşıdaki kıza karşı gücünün önemli bir kısmı alternatifleri olmasından gelir, eğer sen alternatifler yaratmayıp tek bir kadına tüm enerjini ayıracaksan daha çok redddilen erkek ne yapmalı, reddedildim ne yapmalıyım gibi sorunların olacak demektir, üzgünüm.

 3. Alternatif yaratmak seni güçlü hale getirir 

  Yapman gereken bir kızla işler olumsuz sonuçlanır gibi olduğunda hemen sonraki kıza yönelmendir. Böylece ruh hastası gibi tek bir kıza saplantı yapan erkek görünümünden, girişken, sosyal, duygusal olarak güçlü erkek imajına sahip olursun. Sence de ikinci söylediğim daha iyi değil mi ? 

  Bu çok önemli bir farktır ! Yürüdüğün ve bir şekilde reddedildiğin kızın arkandan “sümük gibi yapıştı, ezik şey!” demesini mi isterdin ? Yoksa “o kadar da umursamıyormuş vay be!” diyerek iç geçirmesini ve içten içe bir erkek olarak duygusal gücünü takdir etmesi mi ? Kararı sen ver !

 4. Her reddedilmekten bir ders çıkarmak erkeklik görevindir kızlarla tanışma eğitim seti 

  Bir kadın doğar ve doğuştan gelen güzelliği pek çok erkeği büyülemeye yeter de artar bile ! Ancak bir erkek doğar ve kendini belli bir çekicilik seviyesine getirebilmesi için çok fazla analiz, kendini geliştirme ve hatalardan ders çıkartma aşamalarından geçmesi gereken bir yolculuğa çıkmak zorundadır.  Ne demek istediğimi iyi anlayabildin mi ? 

  Kısacası onlarca erkek arasından sırf seni seçmediği için hatayı kızda arayıp, onu mantıksal bir şekilde ikna etmekle uğraşmayı bırak. Seni reddettiği için kadını suçlama çünkü hoşlandığın kız aslında seni şu yüzden reddetti: Bunun genelde tek bir cevabı vardır : flört aşamasındaki değersiz ve evrimsel olarak çekicilik yansıtmayan davranışların. Kısacası kişisel bir mesele değildi!
  Senin daha güçlü ve çekici bir erkek olma yolundaki görevin ise seni bu duruma sokan davranış kalıplarını, hatalarını analiz etmen ve bir sonraki kadında tekrarlamaman olacaktır.
  Oturup ağlayıp, zırlayan, kadına karşı ısrar eden bir tavır sergileyeceksen gene de sen bilirsin ama bu ASLA işe yaramayacak !

 5. Seni ilgi için sağmasına izin verme 

  Geldik, reddedilen erkek ne yapmalı konusunda vereceğim tavsiyelerden sonuncusuna. Çevredeki pek çok kadın bir çok erkeği partner olarak asla düşünmüyor olsa bile sırf onlardan gelen ilginin iyi hissettirmesinden dolayı, bu erkeklere bir iyi bir kötü davranarak onları çevrelerinden tutmak isterler. Senin bir erkek olarak uyanık davranıp, bu tarz kızları tespit etmen ve tespit ettikten sonra senden böyle karşılıksız enerji, emek çalan kızlarla iletişimi ACİLEN kesmendir.  Bu davranışı sergilemen şu yüzden önemli : 

  Seni partner olarak ciddiye almayan kadına vereceğin boşa enerji fiyatı hiç artmayacak, kâr getirmeyeceği kesin olan bir borsa hissesine yatırım yapmak gibidir ! Enerjini harcayarak daha iyi sonuçlar alabileceğin diğer kızları kaçırmana neden olur. Böyle olmasını istemezdin değil mi ?

  Öyleyse bir kadının senin tüm duygusal gücünü bencil bir şekilde emmesine izin verme. Çünkü muhtemelen duygusal gücünü emdiği tek erkek sen değilsindir. Ve bu emeğinin karşılığını da hiçbir zaman alamayacaksın. Bir kızdan bir defa reddedilmek o kızla iletişimi kesmen için yeterlidir. Hiç zaman kaybetmeden sonraki kıza yönel ve şansını onunla dene. Bunu yaparken de yeni şeyler öğrenmeyi, ailene arkadaşlarına zaman ayırmayı, daha iyi bir hayat sağlamak için mesleğinde ilerlemeyi, hobilerinle uğraşmayı unutma ! Sana reddedilen erkek ne yapmalı ? Bir kıza açılıp reddedildikten sonra ne yapmalı konusunda detaylı bilgi vermiş oldum.

Bu eğitim seti erkekleri çekicilik limitlerine getirmek için tasarlandı !

Pek çok erkek içlerindeki potansiyel çekici erkek kimliğini ortaya çıkaramadan, elde edebilecekleri en iyi kadınlara bile ulaşamadan kaderlerine razı olurlar. Ya tek başlarına hayata devam eder ya da bulabildikleri idare eden bir kadınla hayatlarına devam ederler. Ancak yüzüne bakılmayan bir erkek imajından kurtularak, çekici ve kadınlardan talep gören bir erkek kimliğine kavuşmak sanıldığı kadar da zor değildir ! Sadece kadınların algısını iyi bir şekilde yönetmek ve erkeklere “doğru davranışları” öğretmek gereklidir. Bu eğitim setinde anlatılan “asla reddedilmemeni sağlayacak 5 maskülen erkek davranışı” devasa eğitim setinin sadece bir kısmını oluşturmaktır. Eğitim setinin içinde A’dan Z’ye kadar şeytan tüyüne sahip bir erkek olmak için yapman gerekenler bulunmaktadır. İncelemek için: ÇEKİCİ ERKEK EĞİTİM SETİ

BENZER KONULAR:

 


Secret
Secret

Sitenin tek yazarı olarak Secret nickini kullanıyorum. Okuduğunuz yazılara yorum yaparak makaleyle alakalı fikirlerinizi belirtebilir, benimle iletişime geçebilirsiniz.

Subscribe
Bildir
guest
4 Yorum
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Hasan
Hasan
1 yıl önce

Ben bir kızla konuşuyorum ve ne tür mesajlarla etkileyeceğimi bilmiyorum bana yardımcı olurmusunuz

Mehmet
Mehmet
2 ay önce

Bugün 6 yıldır sevdiğim kız beni reddetti