kadın tavlama sanatı

Çevrendeki kızlarla haşır neşir olmaya başladığın zamanlardan beri reddedildiğinde ya da kızların hareketlerini anlamakta kafa karışıklığı yaşadığında hiç şöyle düşündün mü ? :

“Keşke bu kızların bir kullanma kılavuzu olsa ! “

Seni bilmem ama ben düşündüm ! Bazı insanlar kız tavlama sanatı konusunda kendini eğitmenin biraz tuhaf bir uğraş olduğunu söyler. Bence de kız tavlama sanatı konusunda bir erkeğin kendini eğitmesi tuhaf bir durumdur. Hatta dünyanın en tuhaf 2. şeyidir diyebilirim ! Peki, dünyanın en tuhaf 1. şeyi ise nedir biliyor musun ? Kız tavlama sanatını öğrenmemek ! 🙂

Biz erkekler mahallemizde topun peşinde koşarken, erkek arkadaşlarımızla araba, spor, iş muhabbeti yaparken kızlar %90 oranında tek bir konu üzerine konuşuyorlardı : ilişkiler …

Kısacası, kadınlar ilişkiler konularına biz erkeklerden çok daha fazla kafa yorarlar. Dolayısıyla sen de bir erkek olarak ilişkiler ve tavlama konusunda silahlarını donanmış bir kadının karşısına, kendini eğitmeden bilgisiz çıkarsan, bu muharebeye silahsız katılmış olursun.

Bu duruma hazırlıksız olursan büyük bir hezimet yaşaman doğal !

Şimdi kız tavlama sanatı konusunda söylenen genel YALANLARA bir göz atalım :kız tavlama sanatı

 • Kendin ol yeter
 • Kızlara karşı kibar ve nazik ol
 • Kadınını hayatının merkezi haline getir
 • Ona sık sık sevdiğini belli eden sözler söyle ve hediyeler al

Tüm bunlar tanıdık geliyor mu ? Hem kendi hayatımda hem de çevremde tüm bunları uygulamış ve istediği sonuca ulaşmış tek bir kişi bile tanımıyorum. Sen tanıyorsan ne olur bana yaz ve beni şaşırt 🙂

Kız tavlama sanatı için iyi bir stratejin seçmelisin

Günümüzdeki bir çok kızın partner bulma stratejisi güzel görünüp, bir çok havalı fotoğraf çekip instagram gibi sosyal medya uygulamalarına atarak burada kendilerine uygun erkeklerin dikkatlerini çekmektir.

Senin de bir erkek olarak mümkün olan en çok kızla tanışmanı sağlayacak ve bu kızları etkilemek konusunda başarı sağlayabileceğin bir stratejin olmalı. Hemen bir kaç örnek vereyim : mesela latin danslarını iyi öğrenip sürekli dans gecelerine gitmek ve yeni dans öğrenmeye başlayan kızlara dans öğretirken onlarla tanışmak bir strateji olabilir. Ya da okuduğun üniversitede derslerine dikkat edip akademisyen olmak ve böylece üniversite öğrencisi kızlarla kaynaşmakta iyi bir strateji olabilir.

Dikkat ettiysen bahsettiğim yollar bir çok kızla tanışma ve tavlama fırsatları sunuyor. Ancak senin bir stratejin olmazsa partner seçme stratejileri üzerinde senden 10 sene evvel kafa yormaya başlamış kadınlar seni darmadağın edeceklerdir !

Kadın tavlama sanatı için kız tiplerini analiz etmelisin

Her yöntem her kıza işlemez. Özellikle sana geri dönüşü verimsiz olacak kızları ilk başta analiz ederek elemek seni zaman ve enerji israfından kurtaracaktır. Şu kızları hemen elemelisin :

 • Dünyanın kendi etrafında döndüğünü sanan kızlar
 • Prenses sendromuna kapılmış kızlar
 • Sana bir sıcak bir soğuk yapıp egosunu besleme peşinde olan kızlar
 • Sen yazdığında cevap vermeyen, çok geç cevap veren kızlar
 • Hayatı instagram, sosyal medya olan vasıfsız kızlar
 • Feministlikle kafayı bozmuş narsist kişilik bozukluğu yaşayan kızlar
 • 30 yaşını geçmiş, bir erkek gibi dominant hale gelmiş bencil kızlar

Dediğim gibi bu kızlara harcadığın enerji ve zaman havaya gideceği için bu kızları baştan tespit et ve hiç mesai harcama. Aksi taktirde bu kızlar senden enerji çalacağı için diğer normal kızların hakkını yemiş olurlar.kızlarla tanışma eğitim seti

Kız tavlama sanatında stresini iyi yönetmelisin

Kız tavlama taktikleri konusunu bir sanat haline getireceksen, hedeflerini seçtikten sonra tüm bu kızlara yürürken beklentin ile stresin arasında bir denge kurman gerekir. Kızla konuşurken onu tavlayacağım diye, onun dediklerini çok önemsersen, kendi dediklerini 2 kere düşünüp söylersen stres yaparsın.

Stresini azaltmak için sana önereceğim en etkili taktik şudur :
Hiç bir zaman sadece tek bir kıza yürüme ! Eğer tek bir kıza yürürsen onun ilgisini kaybetmek elindeki tüm kızları yitirmek anlamına gelir. Bunun yerine en az 3 kıza birden yürü, böylece bu kızlarda biri ya da ikisi seni reddetse bile elinde hala flörtleştiğin bir kız olur. Böylece daha rahat olursun ve kaybedecek çok da bir şeyin olmadığını düşünürsün. Sonuç olarak stresin düşer.

Kız tavlama konuşmaları gerçekten önemli mi ?

Erkekler yanlış bir şekilde kız tavlama konuşmaları üzerine kafa yorarlar ve kıza söylenecek cümleler üzerine gereksiz bir enerji harcarlar. Ancak söylediğin şeyi eğlenen, neşeli, karşındakine takılır bir havada söylemen aslında karşındaki kızı etkileyen bir enerji yaymanı sağlar. Kısacası kız tavlama konuşmaları, kız tavlama cümleleri gibi şeylerle ilgilenmene gerek yok. Hayatımda hiç bir zaman belli cümleler ve kız tavlama konuşmalarından etkilenen kız görmedim. Ancak ne söylediğimden bağımsız olarak enerjim, söyleyiş tarzımdan etkilenen yüzlerce kız gördüm. Sen de dikkatini bu ikinci söylediğim şeye ver.

Sonuç olarak kadın tavlama sanatı, akıllı bir şekilde stratejini kurman ve buna uygun “doğruları” ortaya koyman ile alakalı bir durum. Hiç bir erkek yöntemlerini belirlemeden şansa bir şekilde kız tavlama sanatı konusunda başarılı olmamıştır. Sen de buna göre davran.

İlişkiler üzerine hazırlanmış %100 Türkçe, en kapsamlı eğitim seti !

Kız tavlama sanatı üzerine uzmanlaşmak bir erkeğin şansa bir şekilde yapabileceği bir şey değildir. Büyük bir tecrübenin eseri olarak hazırlanmış, en etkili yöntemleri içeren bu kaynak bir erkeğin kızları tecrübe ederken yapacağı bir çok hatadan erkekleri kurtardığı için erkeklerin yıllarını boş yere kaybetmesini engelliyor. Sen de olabilecek en kestirme yoldan güzel kızları etkileme, baştan çıkartma konularında istiyorsan bu eğitim seti hayatında başına gelen en güzel şey olacak. Hemen incele : ÇEKİCİ ERKEK EĞİTİM SETİ

BENZER KONULAR:


Secret
Secret

Sitenin tek yazarı olarak Secret nickini kullanıyorum. Okuduğunuz yazılara yorum yaparak makaleyle alakalı fikirlerinizi belirtebilir, benimle iletişime geçebilirsiniz.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments