trip atan kız

Trip atmak özellikle Türk kadınları tarafından erkeklere uygulanan oldukça can sıkıcı bir davranış bozukluğudur. Kızlar genellikle şu sebeplerden trip atarlar :

 • Bir şeyden rahatsız olduklarında
 • Erkekten yeteri kadar ilgi alamadıklarında
 • Bazı şeyler tam onların istediği gibi yapılmadığında
 • Erkeği duygusal olarak baskı altına alıp yönlendirmek istediklerinde

Kadınlar bu gibi sebeplerden ötürü konuyu açık açık konuşmak yerine, trip yoluyla karşısındaki erkeği canından bezdirerek bir şeyleri anlatmak isterler. Aslında duruma bir şeyleri anlatmak isterler demek pek de doğru olmaz. Prenses sendromundan ötürü karşılarındaki erkeğe kendilerini mutlu etmek misyonu yüklemişlerdir ancak karşılarındaki erkeğinde bir insan olduğunu ve erkeğin de mutlu hissettirilmesi gerektiği detayını atlarlar. Ve sonunda iletişime dayalı olmayan psikolojik olarak bol gerilimli, sağlıksız bir ilişki çıkar. Şimdi sana bazı özet bilgiler sunuyorum. Trip atan kız ne demek istiyor, trip ne demek ? :

trip ne demek

 • Trip atmak kadınların pasif agresif bir şekilde sergiledikleri bir iletişim özrüdür.
 • Kızların kendi hemcinslerinden öğrendikleri sosyal olarak kabul görmüş bir davranış bozukluğudur
 • Trip çifler arasındaki iletişimi engeller
 • Kadının kendi istediğini ne olursa olsun elde etmek pahasına çiftlerin bulunduğu anı keyifsiz bir hale getirir
 • Dikkatle incelediğinde duygusal bir şantaj türü olduğu görülür
 • Trip atmak kadının erkeğe dayatabileceği ve erkekten elde edebileceği şeylerin sınırını test etmek için yaptığı bir eylemdir. Karşılık görürse daha fazlası dayatılır
 • Kızlar kendi isteklerini ön plana koyarken, trip attığı erkeğin duygu durumunu, huzurunu ikinci plana atmışlardır
 • Enerji sömürür, bencilce yapılan bir davranıştır
 • Trip KESİNLİKLE ödüllendirilmemelidir ! Yani trip atmak ile karşılaşılınca hemen yumuşanmamalı ve ilgiyle “ne oldu aşkım, kıyamam” , “sen üzülürsen ben yaşayamam” , “senin istediğin gibi olsun, ben sensiz yapamam” gibi tepkiler verilmemelidir
 • Ego problemi yaşayan kızlarda daha fazla görülür. Özgüvenli ve kendini daha fazla geliştirmiş kadınlar daha az trip atarlar.
 • İlişkide problem varsa trip atmak yoluyla değil, konuşarak çözülmelidir.
 • Trip atmak daha çok Türk kızına özgüdür demiştim, öyle ki “trip atmak” kelimesinin ingilizcede bir karşılığı bile yok. Sözlükte arattığında karşına “tavır takınmak” gibi genel bir ifade çıkar.

Trip atmak karşısında erkek nasıl davranmalı ?

Pek çok erkeğin trip atmak karşısında yaptıkları hata şudur: Hemen yumuşarlar ve büyük bir ilgiyle kadına yönelirler. Kadınlar da adeta Pavlov’un köpeğinin zil çalmasıyla lezzetli eti birbirine koşullandırması gibi trip ile ilgiyi zihinlerinde birleştirir. Trip ile istediği şeyin yerine getirilmesi davranışlarını eş hale getirirler.

Trip atan kız senin ilgili istediği an hangi seviyede çekebileceğini ve sana neleri kolayca yaptırabileceğini test etmek istiyordur. Yani kızın trip atması şuna benzer: evcil bir köpeğin var ve her “otur” dediğinde ya da “parmak şıklattığında” köpeğinden belli bir davranış sergilemesini istiyorsun. Sence de bir kızın trip atarak sana istediğini yaptırmaya çalışmasıyla arada benzerlik yok mu ?  Kızın seni trip yoluyla terbiye etmesine ASLA izin vermemelisin ! Bir düşünsene ; Kadın ufacık bir trip atmak davranışı sergileyerek senden istediğini alabiliyorsa neden trip atmayı bıraksın ki ?

Trip yemek erkeğin güçsüz olduğunun göstergesidirkızlarla tanışma eğitim seti

Kadınlar her tribiyle istediğini alabildikleri, keyfini kaçırabildikleri erkeği bir süre sonra güçsüz olarak algılarlar. Düşünsene uzun bir süre sevgiline güzel şeyler yaşatmışsın, beraber mutlu olmuşsunuz, ona sayısız iyilikler yapmışsın. Bir gün gene dışarı çıkmışsınız ve diyelim ki 10 saniyeliğine onun pek de hoşuna gitmemiş bir davranış sergiledin. Sevgilin ise trip atarak tüm buluşmayı rezil ediyor ve tüm günü keyifsiz bir şekilde geçirmenize neden oluyor. Sence de çok mantıksız ve bencilce değil mi ? Oysa her insan %100 bir şekilde karşısındakinin istediği gibi davranamaz. Davranabiliyorsa zaten bunun adı sevgililik değil, efendilik-kölelik ilişkisine benzer. Sana tavsiyem bir kadının triplerine karşı hemen duruşunu değiştirme, kendi duruşunu koru ve triplerinin seni duygusal olarak bozmasına izin verme. Eğer her trip atma eyleminde kıza karşı reaktif olursan kız en sonunda senden soğumaya başlar.

Trip ne demek ? Trip atan kız ile ilişki !

Kısacası aslında kadınlarda her tribi karşısında kendini dağıtan bir erkek istemezler. Senin bir erkek olarak trip atmak karşısında sergilediğin davranışlar kadının hangi davranışı sergileyeceğini belirler : Ya trip atmaktan vazgeçer ya da senden ! Kızların seni trip yoluyla eğitmesine izin vermek yerine, duruşunu koru ve sen trip atmaya karşı sergilediğin tavırlarla trip atan kızı eğit. Böylece zamanla daha iletişime dayalı, sorunların konuşularak halledilebildiği daha sağlıklı bir ilişkin olur.

BU EĞİTİM SETİ KADIN DAVRANIŞLARINDAKİ SIR PERDESİNİ ORTADAN KALDIRDI !

Hangi kadın davranışlarının aslında tam olarak hangi anlamlara geldiğini bilmek ister miydin ? Büyük bir tecrübenin eseri olarak hazırlanmış bu devasa eğitim setiyle artık bir kadının ağzından çıkan sözleri, sergilediği davranışları tam olarak nasıl yorumlaman gerektiği konusunda bir uzman olacaksın. Üstelik bu bahsettiğim konu eğitim setinin sadece çok ufak bir kısmı ! Bunun yanında hangi kadın tiplerine nasıl yaklaşman gerektiği, kızları kolayca nasıl etkileyebileceğin ve kızların bilinçaltlarına hitap ederek senden hoşlanmalarını nasıl sağlayabileceğin gibi hayati konular da bu eğitim setinde seni bekliyor. İncelemek için TIKLA: ÇEKİCİ ERKEK EĞİTİM SETİ

BENZER KONULAR:


Secret
Secret

Sitenin tek yazarı olarak Secret nickini kullanıyorum. Okuduğunuz yazılara yorum yaparak makaleyle alakalı fikirlerinizi belirtebilir, benimle iletişime geçebilirsiniz.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments