kadınlar yatakta nelerden hoşlanır

Kadınlar yatakta ne ister diye küçük bir araştırma yaptığında karşına genelde gerçeği yansıtmayan bilgiler çıkar. Çünkü cinsellik ülkemizde tabu olarak görüldüğü için bu konuda bilgi karışıklığı vardır. Kadınlar bu konudaki gerçek fikirlerini beyan etmekten çekinirler ve gerçeği kolay kolay ifade etmezler, böylece toplumca kabul gören fikirler gerçekmiş gibi ortada dolaşır.

Öncelikle kadınlar yatakta nelerden hoşlanır konusuna gelmeden önce doğru bilinen yanlışlara bir göz atalım. Peki kadın erkek sevişmesi sırasında kadınlar nelerden hoşlanMAZlar ? Kadınlar yatakta şunları istemezler :

 • Yataktayken kontrolün onlarda olmasını
 • Yataktayken fikirlerinin sorulmasını
 • Partnerinin onlara yumuşak davranmasını
 • Gereksiz romantizmi
 • Yatakta onlara şiirler, hikayeler, masallar okuyan bir erkeği
  İSTEMEZLER …

Bunlar her ne çoğu erkeğe kadar kadını düşünen, gözeten şeyler gibi gelse de, yatak dışında iyi gibi görünen bu tarz şeyleri uygulamak kadını cinsel olarak kapatır.

Kadınlar yatakta ne ister ? Kadınlar yatakta nelerden hoşlanır? Detaylı bir açıklama.

Kadınların yatakta keyif almalarını sağlamanın yolu kadının içindeki hayvansal güdüyü uyarmaktan geçer. Ve kadınların içindeki hayvan tıpkı biz erkeklerde olduğu gibi evcilleşmemiştir. Dolayısıyla yapacağın medenileşmiş, kadını düşündüğünü belli eden yumuşak hareketler onun içindeki hayvanı heyecanlandırmayacaktır. Tartıştığımız şey kadınlar yatak ne isterler konusu ise bu saydıklarım sadece kadını cinsel olarak kapatmaya yarayacaktır.

Peki kadın erkek sevişmesi sırasında kadınların yatakta zevk almalarını engelleyen başlıca şeyler nelerdir ?

kadınlar yatakta ne ister

 • Yetersiz ön sevişme
 • Erkeğin kadını domine edememesi
 • Kadın anatomisinden anlamayan partner
 • Kadında arzularını kapatan hareketler
 • Bastırılmış cinsellik, cinsellikten suçluluk duyma
 • Cinsellikle geç tanışma dolayısıyla sadece klitoris uyarılmasına alışan kadının uyarılamaması

Kadınlar sevişirken nelerden hoşlanırlar ?

Şimdi kadınlar yatakta ne ister ? Kadınlar sevişirken nelerden hoşlanırlar ? konusundaki gerçekliği ispatlanmış bilgilere teker teker değinelim.

Kadınlar yatakta domine edilmek isterler

Kadınlar yatakta ne ister konusunda ilk maddemiz kadınların domine edilme arzusudur. Pek çok kadın bunu açıkça dillendirmese de kadınların yatakta cinsel olarak daha fazla zevk almasında en büyük faktörlerden biri erkek tarafından domine edilmesidir. Yani kadının yatakta yapılan şeyler konusunda mümkün olduğunca az kontrole sahip olması. Kadın yatakta erkeğe ne kadar tabii olursa ve kendisini dört bir yandan kuşatılarak domine edildiğini hissederse o kadar cinsel haz duyar.

Bunu şu örnekle destekleyeyim: Tecavüze uğrayan kadınlardan bazıları, tecavüz sırasında o çaresizlik duygusunu yaşadıkları ve tam bir domine edilme hissini yaşadıkları için istemeden de olsa haz duymuşlardır. Ve tecavüzün ardından bu haz duygusunun pişmanlığını yoğun bir şekilde yaşadıklarını dile getirmişlerdir.

Kısacası kadının elinden “kontrolde olma” hissini mümkün olduğunca al ve onu baskın bir şekilde domine et. Yatakta yapacağın şeyleri kıza sorarsan ya da kendini kötü hisseder diye ona yapmaya çekinirsen kadını domine edemezsin. Saygıyı bir kenara bırak, ve yatakta kadına güç kullanmaktan, onu kucaklamaktan, sertçe tutmaktan ve kontrolü ele geçirmekten asla çekinme

Şefkatli değil onlara hoyrat davranan bir erkek isterler

Hani bazı erkekler vardır “saçının teline bile dokunmaya kıyamam” derler. Bu yazı üzerinde iyi bir şeymiş gibi görünse de, kadınların içindeki cinsel arzuyu itfaiye hortumuyla sıkılan suyun yangını söndürmesi gibi çabucak söndürür. Yatakta kadın nazik, yumuşak davranılmayı değil, tam tersine erkeğin kontrolüne girerek sert bir şekilde muamele görmek ister. Yani düz bir seks yerine, gerektiğinde ona sert bir muamele gösterip ellerini arkadan bir araya getirip sıkıcı tutmak, saçından çekmek, vücuduna tokat atmak, kulağına terbiyesiz şeyler söylemek kadının daha hoşuna gidecek şeyleri yap. Zaten “grinin 50 tonu” kitabını da okursan kadınların bu tarz şeylerden ne kadar hoşlandıklarına iyice emin olabilirsin.

Kadınlar sekste nelerden hoşlanır ? sorusuna ek cevaplarkızlarla tanışma eğitim seti

Normalin dışına çıkılmasını isterler

Kadınlar hep bilindik pozisyonlar dışında erkeğinin onu farklı pozisyonlara da yönlendirmesini arzu ederler. Örnek vermem gerekirse, şiddetli bir şekilde ilişkiyi yataktan dışarı taşırıp, onu kucaklayıp tezgaha yatırmak ve orada ilişkiye devam etmek her kadını heyecanlandıracak tarzda bir davranıştır.

Kadın cisimdense içinde bulunulan durumdan zevk alırlar

Kadınlar cinselliğin planlı olmasındansa, flörtleşme döneminde kendini birden yatakta bulduğu bir durumdan daha fazla zevk alır. Bir erkeğin kaslı vücudu yerine profesyonel hayatında güçlü, dominant bir erkekle ilişkiye girmek ona daha fazla zevk verebilir. Yani içinde bulunulan durum, sadece tenin tene değdiği düz bir cinsellikten daha fazlasını ifade eder. Tüm bu durumlar kadının cinsel olarak daha fazla heyecanlanması için önemli faktörlerdir.

Ön sevişme yapan ve erken boşalmayı kontrol eden bir erkek isterler

Bence ideal ilişki süresi 25 dakika civarlarındadır. Boşalma süreni en azından 15 dakka üzerine çekebilirsen partnerini mutlu etme oranın artar. Pek çok erkeğin erken boşalmasının en büyük nedeni aşırı porno film izlemektir. Bu kötü alışkanlığı bırakarak erken boşalmanı kontrol altına alabilirsin. Ön sevişme aşaması ise biz erkeklere gereksiz gelebilir ama kadınlar için çok önemli bir konudur. Bu aşamayı atlamak kadın erkek sevişmesi sırasında kadının mutlu olmasını engeller.

Sana kadınlar yatakta ne ister,  kadınlar yatakta nelerden hoşlanır konusunda vereceğim son tavsiye ise, yukarıda saydığım şeylerin kadınların çok büyük bir bölümü için doğru olduğu ancak her kadının da farklı şeylerden tahrik olduğunu aklında tutarak partnerine ona göre davranmandır. Kadınlar sevişirken nelerden hoşlanır ? konusunda iyi bir şekilde bilgilenmiş oldun, şimdi uygulaması sana kalıyor.

Bu eğitim seti erkeklerin erkeklerin kadınlarla olan başarısını radikal bir şekilde değiştiriyor :

Kadınlarla başarını katlamanı sağlayacak ve geniş kapsamlı bir eğitim setine sahip olmak ister misin ?

“İyi sizi bulup eğitim setinizi okumuşum”
“Kızlarla tanışma aşamasını henüz okudum ve şimdiden özgüvenim arttı”
“Bu eğitim setinde yazılanlar kadar orjinal bilgileri hiçbir yerde okumadım”

Bu yorumlar eğitim setini okuyan okuyucularımızdan bazılarına ait. Pek çok erkeğin hayatına fazlasıyla değer katan, özgüvenlerini ve kadınlarla başarılarını yükseltmelerini sağlayan bu eğitim setini incelemek için tıkla : ÇEKİCİ ERKEK EĞİTİM SETİ

BENZER KONULAR:


Secret
Secret

Sitenin tek yazarı olarak Secret nickini kullanıyorum. Okuduğunuz yazılara yorum yaparak makaleyle alakalı fikirlerinizi belirtebilir, benimle iletişime geçebilirsiniz.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments