kız arkadaş bulmak

Kız arkadaş bulmak için neler gerekir ?

Bir kız arkadaş bulmak bir erkek için hiç bir zaman sadece bir kız arkadaşı olmasından ibaret değildir. Bir kız arkadaşı olan erkek  aynı zamanda pek çok kişinin fethetmek için uğraştığı bir kaleyi ele geçirmiş komutan gibidir. Bu erkek karşı cins tarafından beğenilme, diğer erkeklere tercih edilme gibi duygularının tatminini yaşar. Kendine kendine kız arkadaş nasıl bulunur ? diye soran ancak bu sorunun cevabını kendi içinde tatmin edici bir şekilde verememiş olacak ki henüz bir kız arkadaş bulamamış pek çok erkek vardır. Genel olarak gözlemlediğim kadarıyla kız arkadaş bulamayan erkekler  belli kronik hataları hayatlarında yapmaya devam ediyorlar. Şimdi bu kronik hatalardan birkaçına göz atalım.

Erkeklerin kızlar konusunda yaptığı en büyük hatalardan biri kadınları etkilemeyi belli kalıplaşmış şeylere bağlamalarıdır. Paraya, tipe, üne vs. Ve erkekleri bu sabit düşüncelerinden uzaklaştırmak zordur. Çünkü bu inançlar yıllar ve yıllar içinde yanlış söylem ve örneklerle pekişerek kafalarında birer doğruya dönüşmüştür. Ancak biz erkekler güzel kadınlara ulaşmak için ne çok paralı, ne yakışıklı ne de başka bir şeye sahip olmak zorunda değiliz. Yapmamız gereken aslında çoğunlukla “bilinçaltı” bir şekilde karşı cinse aktarılan çekici erkek iletişiminin özelliklerini öğrenip karşımızdaki kıza iletmektedir. Bu davranış tarzları, düşünce biçimleri ve kalıplarını bir kere öğrendiğinizde sırf kadınlarla değil, tüm insanlarla olan iletişiminizi çok etkili düzeye getirebilecek ve bir daha sahip olmadığınız için sizi üzecek herhangi bir şeye ihtiyacınız olmadığını öğreneceksiniz.

Kız arkadaş nasıl bulunur ?
kızlarla tanışma eğitim seti

Gene pek çok erkek, bir kızla nasıl tanışılır bilmiyor ve hoşlandıkları kadınlarla konuşma başlatmak konusunda problem yaşıyor. Reddedilme korkusu yaşayarak kadınlar tarafından reddedilmeye gereğinden fazla anlam yüklüyor. Kadınları sırf güzellikleri yüzünden kendilerinden yüksekte görmek hatta onlardan korkma hatası içine düşüyor, kadınları anlamak adı altında dayatılan hatta kadınların bile kendilerini tam olarak anlayamadıkları konularda zamanlarını ve enerjilerini boşa harcıyor. İlk başta anlaması zorda olsa aslında etkili iletişimin gerçekten söylenilen sözler ile değil, bu sözlerin nasıl ve ne şekilde söylendiğiyle alakalı olduğu konusunda bilgi eksikliği yaşıyorlar. Toplumsal olarak her şeye alet edilmiş ve ağızlardan düşmeyen aşk kavramını dizilerden, filmlerden yanlış bir şekilde öğreniyor ve bunun sonucunda kendileri için doğru olmayan ve hak etmeyen kadınlara gereksiz yere enerji harcamış oluyorlar. Bir kızla nasıl tanışılır ve  kız arkadaş nasıl bulunur sorularının cevapları bilmenin doğuştan geldiğini sanıyorlar. Kendi değerlerinin, kadınların ve çevrelerinin farkına varamadan potansiyellerini yanlış yerlerde harcıyorlar, dolayısıyla kadınlar ve diğer her konuda kendilerine başarı sağlayamıyorlar.

Bu ve bunun gibi yapılan pek çok düşünce ve davranış hatalarının sonucundaysa aslında kendileri farkında olmasalar bile acı bir şekilde bir erkek olarak “erkek” olduklarını çoktan unutmuş bile olabiliyorlar.

Bahsettiğim konular ve diğer pek çoğu değiştiğindeyse o erkek başarılı oluyor. Kısacası şu zamana kadar kadınları etkileyemediyseniz ve bir kız arkadaş bulamadıysanız daha önce yaptıklarınızı inatla yapmayı bırakın ve kendinize yeni doğruları öğrenmek için bir şans verin.

Aynı şeyleri yapıp farklı sonuçlar beklemek ahmaklıktır – Einstein

Neler yapmamız konusundan bahsettikten sonra şimdi gelelim kız arkadaş nasıl bulunur sorusuna. Öncelikle kız arkadaş bulmak için her zaman onu aramaz yetmez, çünkü bu pazara, markete gidip 1 kilo meyve almak gibi değildir. Kız arkadaş bulmak için eğer gerekiyorsa öncelikle kendini daha fazla geliştirmeli, hobiler edinmeli ve daha güzel bir yaşam tarzı edinmelisin.

kız arkadaş bulmak için gerekenler

Kendinize değer verin

Aynanın karşısına geçin ve şu soruyu kendinize sorun: “Ben bir kız olsaydım kendimle çıkar mıydım?” Bu sorunun yanıtı hayır ise, o halde öncelikle kendinizi daha iyi hale getirmeniz ve değerli hissetmeye başlamanız gerekiyor. Basit düşünün, dış görünüşünüzden bağımsız olarak kendinizi fiziki olarak mümkün olan en bakımlı hale getirin. Kendini değerli hissetmenin diğer temel faktörüyse bir işe yaradığını hissetmektir. Hayatta kendinize ne kadar yetebiliyor, çevrenize ne kadar faydanız oluyorsa kendinizi o kadar birey olarak hisseder ve güzel kızlara kendinizi layık hissedersiniz.

Sık sık şansınızı denemekten çekinmeyin

Yapmadığınız her atış aslında kaçırılmış atıştır. Düşünün ki hoşunuza giden bir kız oldu ve onunla şansınızı denemediniz. Bu durumun deneyip ama karşılık alamamaktan bir farkı var mı ? İki durumda da elinize bir şey geçmedi. Ama deneseydiniz başarılı olma şansınız da buluyordu. Kendinizi eve hapsetmeyin ya da asosyal bir yaşam sürmeyin, sürekli insanlarla içiçe olabileceğiniz yerlerde bulunun. Ve buralarda karşınıza çıkan fırsatları sık sık deneyin. Bazı erkekler nasıl kız arkadaş bulurum diye düşünürler ama hiç şanslarını denemezler. Bu tarz erkeklerin yaptıkları hatalara düşmeyin.

Kadın psikolojisini ve davranışlarını iyi anlayın

Kadınların nasıl erkeklerden etkilendikleri, hangi erkek davranışlarını sevdikleri gibi konuları bilmezseniz kadınlar konusunda başarısız olma şansınız artar. Mesela bir kız size kendini ağırdan sattığında bu durumu göremeyerek ısrarlı bir şekilde o kızın peşinden gitmeye devam ederseniz kızı kendinizden soğutursunuz. Sizin de bir değeriniz olsun ve kızlara verdiğiniz ilgiyi ölçülü bir şekilde verin. Kadın davranışlarını zamanla deneme-yanılma yöntemiyle test ederek tecrübenizi arttırın. Sana kız arkadaş nasıl bulunur konusuyla alakalı detaylı bilgi vermiş oldum, artık uygulaması sana kalıyor.

ÇEKİCİ ERKEK KİTAP SETİ:

Kız arkadaş bulmak konusunda kendini kökten bir şekilde değiştirmek ister misin ? Sana tam olarak dört dörtlük bir kazanova olmayı öğretiyorum. Kadın psikolojisini harika bir şekilde anlamak ve etkileyici bir erkeğe nasıl dönüşebileceğini merak ediyorsan bu eğitim setini sana tavsiye ederim: ÇEKİCİ ERKEK EĞİTİM SETİ

BENZER KONULAR:


Secret
Secret

Sitenin tek yazarı olarak Secret nickini kullanıyorum. Okuduğunuz yazılara yorum yaparak makaleyle alakalı fikirlerinizi belirtebilir, benimle iletişime geçebilirsiniz.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments