flört ne demek

Flört nedir sorusuna detaylı ve tatmin edici bir yanıt vermeye çalışacağım. Zaman zaman flört kavramı insanların kafasını karıştıran bir şey olabilir. Flört nasıl başlatılmalıdır ve nasıl flört edilir konusu kafalarda soru işaretleri oluşturur. Ve bir çok kişi çok hatalı bir şekilde flört etmeyi gidip karşısındaki kıza açılmak olarak algılayabiliyor. Oysa flört direkt olarak teklif etmek yerine tatlı sert bir şekilde yapılan ve daha çok sözsüz sinyallere dayanan, karşındaki kızla üzeri kapalı bir şekilde aşk oyunu yapman demektir.

Sence flört nedir ?

Flört etmede öncelikle sözlü ve sözsüz iletişim çok önemlidir. Dümdüz bir cümleyi oldukça flörtöz bir şekilde söyleyebilirsin. Ağzından dökülenlerle beraber vücut dilini de işin içine sokmak karşındaki kıza olan ilgini eğlenceli ve oyuncu bir şekilde yansıtabilmeni sağlar. Çoğu zaman karşımızdaki kıza gidip “seni seviyorum, senden çok hoşlanıyorum” tarzı şeyler söyleyemeyiz. Söylense de bu durum çok ani olduğu için bizim yararımıza mutluluk verici bir sonuç ortaya çıkmaz. Bunun daha üzeri kapalı yollarını ararız. Flört ederek sözlü ve sözsüz sinyallerle kıza ilgi işaretleri göndermek burada çok işine yarayacaktır. Şimdi gelelim nasıl flört edilir sorusuna.

Nasıl flört edilir ?kızlarla tanışma eğitim seti

Nasıl flört edilir konusunda doğru yolu bulmak istiyorsan öncelikle bir kaç ufak sözsüz mesaj göndermekle işe başlamanı tavsiye ederim. İlk başta göndereceğin ufak ilgi işaretleri kızın kafasında “acaba benden hoşlanıyor mu ?” sorusunu oluşturur. Eğer sana ilgisi varsa benzer sinyaller o da sana gönderir ya da en azından kendini geri çekmez. Nasıl flört edilir konusunu daha iyi açıklamak için bir kaç flört etme örneği vereyim:

  • Sesteki oyuncu bir şekilde yapılan alçalmalar ve dalgalanmalar
  • Konuşma tansiyonunu arttırmaya yönelik olarak yapılan takılmalar, dalga geçmeler, şaka olduğu belli olan onu kötüleyen sözler
  • Ona ilgiyi belli eden minik, tatlı iltifatlar

Peki bunları nasıl uygulayacaksın ? Hoşlandığın bir kızla her zamanki sıradan konuşman sırasında onun gözlerinin en içine bak, yani daha uzun bir göz teması kurarken, ona şaka yollu minik bir takılma yap, bu sırada da kız şakayı anlayıp gülerken, sende omzuna doğal bir şekilde dokun. Gördüğün gibi bu oldukça flörtüz bir davranış. Kolay bir şekilde flörtü başlatmış oldun. Bu direkt olarak gidip kıza açılma yolundan binlerce kat daha etkilidir. Tabi karşıdan cevap gelmesi ya da gelmemesi flörtün devamlılığını etkileyecektir. Kızda senden gelen bu sözsüz sinyalleri aldığı ve sana benzer şekilde karşılı vermeye başladığı zaman flört başlamış demektir.

Flört etmek zamanla geliştirilebilir

flört
Nasıl flört edilir ?

Şuana kadar flört nedir ve nasıl flört edilir sorusuna cevap vermiş oldum. Şimdi bunları uygulayıp flört yeteneklerini geliştirmek sana kalıyor. Ve unutma ! Flört etmek zamanla tecrübe sağladıkça geliştirilebilen bir yetenektir.  Pek çok erkek teorik olarak ne yapmalarını gerektiğini bilir ve uzman gibi konuşurlar ancak bildiklerini uygulayamazlar bile. Bunun tek sebebi yeterince denememeleri ve çaba harcamamalarıdır. Bunun altında da korku yatar, senin flörtüne cevap vermeyen bir kıza ondan hoşlandığını açıkça söylememiş olduğun için her zaman sanki flört etmemişsin gibi davranması kolaydır. Arana biraz daha mesafe koyarsın ve olur biter. Flört nedir ve nasıl flört edilir öğrendiysen şimdi kızdan da karşılık geldikten sonra ilişkini sevgililik seviyesine taşımak istersen nasıl davranman gerektiğinden bahsedeyim. Bu aşamada flörtün dozunu biraz daha arttırıp, ufak iltifatlar etmen mantıklı olacaktır. Aşağıda işine yarayacak bazı örnekler vereceğim.

Flört etme örnekleri:

  • Bu şarkı bana seni hatırlattı 🙂
  • Telefon şarjının kalan %2 sini sana mesaj yazarken feda ediyorum, kıymetini bil 🙂
  • Senin hakkında en saçma şeyler bile beni gülümsetiyor 🙂
  • Sabah yataktan kalkınca neden aklıma gelen ilk şey sen oluyorsun ? Bana ne yaptın sen bakayım 🙂 ?
  • Seninle sıkılmadan dünyayı bile gezebilirim. Sıkmazdın beni değil mi ? 🙂
  • Bugün bana bir selfie gönderirsen benden de bir selfie alma hakkı kazanmış olursun 🙂

Umarım flört nedir soruna ayrıntılı cevap verebilmişimdir. Unutma direk gidip kıza teklif etmek yerine nasıl flört edilir öğrenerek, flörtöz davranmak her zaman çok daha etkili, olumlu, mutlu sonuçlar doğuracaktır.

KIZLARIN  GİZLİ  AŞK VE ÇEKİCİLİK  ŞİFRELERİNİ ÖĞRENMEK  İSTER  MİSİN  ?

Kızlarla olan başarı seviyeni kökten bir şekilde değiştirmek ister misin ? Hoşlandığın kızları tamamen bilimsel olarak senden hoşlanmaya nasıl ikna edeceğini öğretiyoruz ! Bu eğitim setini bitirdikten sonra artık güzel bir kadını etkilemek için tam olarak ne yapman ve neler söylemen gerektiğini çok iyi biliyor olacaksın. Tıpkı bu eğitim setine daha önce sahip olan ve inanılmaz faydalar gören 100’lerce erkek gibi. Kadın tavlama sanatı konusunda 10 senelik bir tecrübenin eseri olarak yaratılmış bu eğitim setini incelemek için TIKLA: ÇEKİCİ ERKEK EĞİTİM SETİ

BENZER KONULAR :


Secret
Secret

Sitenin tek yazarı olarak Secret nickini kullanıyorum. Okuduğunuz yazılara yorum yaparak makaleyle alakalı fikirlerinizi belirtebilir, benimle iletişime geçebilirsiniz.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments