en güzel konular

Güzel sorular nelerdir ? İlk buluşmada ne konuşulur ? soruları için seni detay bir şekilde bilgilendireceğim. Nihayet hayallerinin kadınıyla tanıştın. Ancak onun sana tam olarak uygun biri olup olmadığına dair aklında hala şüpheler var diyelim. Onunla yeni tanışmana rağmen uyumlu olup olmadığınızı, onunla uzun süre iyi anlaşıp anlaşamayacağını merak ediyorsun.

Kıza sorulacak sorular konusunda doğru soruları sorarsan doğru cevapları alırsın ve kafandaki belirsizlikleri gidermiş olursun. Ben de şimdi sana bu konuda yardım edeceğim. Aslına bakarsan zaten eninde sonunda birbirinizle uyumlu olup olmadığınız ortaya çıkacak ancak senin için hazırladığım kızlara sorulacak en güzel sorular bu süreci hızlandıracaktır. Hazırladığım sorular hem kızı tanımanı sağlayacak, hem de kafandaki ilk buluşmada ne konuşulur ? Birini tanımak için sorulacak sorular ? gibi soruların yanıtını almanı da sağlayacaktır. Aşağıdaki listede hem komik hem de ciddi olabilecek sorulara yer verdim. İstediğin tarz soruları seçip sorabilirsin.

Güzel sorular nelerdir ?

 • Aslen nerelisin ?
  (Bu oldukça sade bir sorudur, ancak tanışma soruları içinde kız hakkındaki şeyleri merak ettiğini gösterdiği için sorman gereken sorulardan bir tanesidir)
 • Hayalindeki meslekle yaptığın meslek uyuşuyor mu ?
  (Bu birini tanımak için sorulacak sorular arasında hayatın kızı sürüklediği yer ile kızın idealindeki meslek arasında bir karşılaştırma yaparak kızı daha iyi tanımanı sağlayan güzel sorulardandır)
 • Yaptığın işin en çok hangi yönünü seviyorsun ?
  (Bir çok insan işinden nefret eder ve şikayet eder. Bu soru da kızın işine karşı tutumunu ortaya çıkartan en güzel sorular arasındadır)
 • Kendini daha çok içe dönük bir kişi olarak mı yoksa dışa dönük bir kişi olarak mı görüyorsun ?
  (İlk buluşmada ne konuşulur diye düşünen herkes için kızın karakterini ortaya çıkaran güzel bir sorudur. Genelde birbirine benzeyen karakterler daha iyi anlaşırlar)
 • Hala gerçekleşmesi için çabaladığın bir hayalin var mı ?
  (Sorulabilecek en güzel sorular arasındadır ve kızın hayalleriyle alakalı sana iyi bir fikir verecektir)
 • Kardeşlerinle iyi anlaşır mısın ?
  (Bu kesinlikle birini tanımak için sorulacak sorular için idealdir. Eğer kişi kardeşleriyle iyi anlaşıyorsa, aile bağları kuvvetli, uyumlu, cana yakın bir kişi olarak görülebilir. Genelde iletişimi bozuk olan kişiler kardeşleriyle iyi anlaşamazlar)
 • Ailenle aran iyi midir ?
  (Eğer ailesiyle iyi anlaşamıyorsa bu durup düşünmen gereken bir konu olabilir. Bu kızın bazı ciddi geçimsizlik ve problemleri olduğunun göstergesi olabilir. Böyle bir şey varsa nedenini iyi anlamalısın. Kıza sorulacak sorular konusunda önem göstermen gereken bir sorudur)
 • En sevdiğin yemekler hangileri ?
  (Sorabileceğin en güzel sorular arasına yemekle alakalı olanlar biçilmiş kaftandır. Kişilerin damak tadının uyması karakter olarak uyum göstereceğiniz anlamına da gelebilir)
 • Canın sıkıldığında genelde nasıl kafa dağıtırsın ?
  (İlk buluşmada ne konuşulur sorusuna ideal cevaplardan biri de budur. Kız kendi can sıkıntısı için çözümler üretebilecek kapasitede değilse ilişki içinde hep sana saracak ve huzurunu kaçıracaktır. Böyle kızlar çok fazla maalesef ! 🙁 )
 • Canlı müzik dinlemeyi, konserlere gitmeyi sever misin ?
  (Güzel sorular arıyorsan bu hemen her kızın ilgi alanına girdiği ve bu konularda konuşmayı sevdikleri için muhabbet açmak için idealdir)

  İlk buluşmada ne konuşulur ?

  kıza sorulacak sorular
  Birbirinden güzel sorular arasından dilediğini seçerek kıza sor !
 • Hiç ilginç bir hobiyle uğraştın mı ?
  (İlk buluşmada ne konuşulur diye düşünüyorsan hobilerden konuşmak bir anda muhabbetin açılmasını sağlar. Böylece kızın sığ bir insan mı yoksa farklı ilgi alanları olan bir insan mı olduğunu anlamış olursun)
 • Eğer dünyada istediğin bir yerde yaşayabilecek olsaydın nereyi seçerdin ? Neden ?
  (İlk buluşmada ne konuşur diyen herkesin kızlara sorabileceği en güzel sorular arasındadır. Kız hem hayal gücünü çalıştırmış olur hem de sana yaşadığı hayattan/yerden memnun olup olmadığı konusunda ipucu verir)
 • Benim hakkımdaki ilk izlenimin neydi ?
  (Bunu aranızdaki iletişimin sevgililiğe yakın olduğu bir safhasında sormanı tavsiye ederim, çünkü erken sorarsan kendini bir erkek olarak kıza gereksiz yere sınatmış olursun, bu çekici bir durum değildir. Dediğim gibi artık ciddileşmeye başlarken sorabileceğin en güzel sorular arasındadır)
 • Beraber olduğun erkekte neler ararsın ?
  (İlk buluşmada ne konuşulur diye soran her erkeğin kızları uzun uzun konuşturabilmesine yarayan en güzel sorular arasında bu da gösterilebilir. Ancak kızlardan bu konuda dürüst cevap beklememen konusunda seni uyarıyorum. Kızlar genelde erkekten beklentileri konusunda “bana iyi davransın, dürüst olsun” gibi şeyler söyleseler de böyle erkekleri efendi olarak görüp çabucak sıkılır, en sonunda da terk ederler. Ancak amaç kızı konuşturmaya yarayan en güzel sorular ise bu soruyu sorabilirsin)
 • Uzun bir yolculuğa çıkıyorsun diyelim, yanına bavullar dolusu eşya mı alırdın ? Yoksa tek bir sırt çantasıyla çıkmak seni daha mı özgür hissettirirdi ?
  (Kızlara sorulacak sorular için iyi bir örnek daha, bence bu soru kızın kafasını biraz karıştıracak ! 🙂 )
 • Seni en gıcık eden durum nedir ?
  (Bu soruyu sorarak kızı negatif anlamda etkileyen şeyler hakkında bilgi edinmiş olursun)
 • En iyi arkadaşım diyebileceğin biri var mı ?
  (Bana dostunu söyle sana kim olduğunu söyleyeyim lafı boşa değil. Kızın söyleyeceği kişinin mesleğini, nasıl biri olduğu gibi şeyleri sorun ki dolaylı olarak kız hakkında da bilgi edinin. Bu sence de güzel sorular içinde olmaya layık değil mi ? )

  Kıza sorulacak sorularkızlarla tanışma eğitim seti

 • Birinin sana yaptığı en romantik şey neydi ?
  (Aynı şekilde kızlar aslında romantik şeyler yapan erkeklerden hoşlanmazlar. Bu erkekleri efendi erkek olarak görüp çekici bulmazlar. Ancak sen gene de kızın bu konulardaki görüşünü merak ediyorsan kıza sorulacak sorular arasına koyabilirsin)
 • Yaşadığın şehirde güzel bir gün geçirmek istesen sabahtan akşama kadar neler yapardın ? Anlatsana !
  (İlk buluşmada ne konuşur problemini çözebilecek güçte bir sorudur. Bu soru kıza hem ilginç gelir hem de düşünerek uzun uzun cevaplamasını gerektirecek güzel sorular arasındadır. Muhtemelen sabah kahvaltı edeceği güzel manzaralı bir yere gideceğini söyleyecektir, öğlen gezmek için başka bir yeri söyleyip akşamda bir sosyal etkinliğe katılabileceğinden bahsedecektir)
 • Ünlü olmak ister miydin ?
  (Güzel sorular konusunda çıtayı yukarı çıkarabilecek diğer bir soru da budur. Kişi kendi hayatından tatmin olmadıkça uç örneklere özenir. Herkes tarafından tanınmak arzusu kızın beğenilme istediği, egosu konusunda sana fikir verecektir. Tabi bu sorudan sonra nedenini sormayı da unutma)
 • Hangi konuda yaptıklarıyla dünyaca tanınan bir kişi olmak isterdin ?
  (Kız ünlü olmak sorusuna “evet” cevabını verdiyse, ardından bu soruyu sorman akıllıca olacaktır. Kıza sorulacak sorular üzerinde daha derinleşmeni sağlayan bir sorudur. Bir şarkıcı da olmak isteyebilir bir bilim kadını da. Birini tanımak için sorulacak sorular için iyi bir seçenektir)
 • Hayatta en çok özendiğin şey nedir ?
  (En güzel sorular mı diyordun, işte sana bir tane daha ! Kızın kafasındaki odak noktasını öğrenmek sana kişiliğiyle alakalı güzel bir fikir verecektir)
 • Eğer ünlü bir kişiyle kahve içip muhabbet etme şansın olsaydı –bu kişi ölü ya da diri olabilir fark etmez- bu kişi kim olurdu ?
  (İşte ilk buluşmada ne konuşulur derdine son verecek bir soru daha. Bu sorudan sonra kıza bir süre düşünmesi için izin ver sonrasında verdiği cevap üzerinden uzun bir konuşmaya girmiş olacaksınız)
 • Kaç yaşındasın ?
  (Bu yine oldukça basit ancak önemli bir soru. Bu soru o kişiyle ilgili olduğunu gösterir, eğer sormazsan onu önemsemiyorsun anlamı çıkabilir. Onun yaşını tahmin etmeye çalışarak bulmak da eğlenceli olacaktır)
 • Doğum günün ne zaman ?
  (Kıza sorulacak sorular konusunda direk kızın burcunu sormak yerine önce doğum gününü sorup ardından tarihe göre bir burç tahmini yapmak daha eğlenceli olacaktır)

  Birini tanımak için sorulacak sorular

 • Hayatında seni en çok etkileyen kişi kimdi ?
  (Kızın muhabbete gönülden bir şekilde katkı yapmasını sağlayan güzel sorular arıyorsan doğru tarz soruyu buldun. Kızın sebebiyle beraber cevap vermesini sağlamalısın)
 • Düşün ki bugün sayısal lotoyu kazandın. Bu parayla ne yapardın ?
  (İlk buluşmada ne konuşulur konusunda yaratıcı bir soru daha 🙂 )
 • 3 dilek hakkın olsaydı neler dilerdin ?
  (Çıktığın kızla konuşulacak konular için en güzel sorulardan biri de budur. Hayatta kızın en arzu ettiği şeyleri öğrenmiş olursun)
 • Bindiğin gemi battı ve ıssız bir adaya düştün diyelim. Yanına alacağın 3 şey nedir ?
  (Klasik kızlara sorulacak sorulardan biridir ama hala eğlenceli 🙂 )
 • Hiç kendinden çok büyük ya da ünlü birine aşık oldun mu ?
  (Evet, kızın geçmişini biraz karıştırmanı sağlayacak güzel sorular için ideal bir örnek. Kız biraz eteğinde taşları döksün bakalım 🙂 )
 • Kitaplarla aran nasıl ?
  (İlk buluşmada ne konuşulur sorusu için klasikleşmiş ideal sorulardan biridir. Kız kitaplara ilgiliyse bunu onun hakkında bir artı sayabilirsin)
 • Okul ya da iş gereği uzak bir ülkeye gitmen gerekti diyelim. Gideceksin ama 1 sene aileni ya da arkadaşlarını hiç göremeyeceksin. Ancak kariyerin için de çok önemli. Bu yolculuğu yapmak seni kaygılandırır mıydı ? Yoksa daha sevinçli mi olurdun ?
  (Bunu çıktığın kızla konuşulacak konular içinde değerlendirebilirsin, kızın karakteri hakkında sana yerinde bilgiler verecektir)
 • Başına hiç olmadık anda ters bir şey geldi diyelim, bunu şanssızlığına bağlayarak dövünen insanlardan mısın ? Yoksa “olur böyle şeyler” deyip geçer misin ?
  (İşte kızda uzun vadeli sevgili olma potansiyeli olup olmadığını belli edecek en güzel sorular konusunda iyi bir örnek, kim kriz anlarında soğuk kanlılıkla uzaktan yakından ilgisi olmayan, şanssızlığından şikayet eden bir sevgiliye dayanabilir ki ? Bu soruda kişilik analizi için kızlara sorulacak sorular için idealdir)
 • Sence erkekler kızlar iyi arkadaş olabilir mi ? Neden ?
  (Kızın dobralığını sınaman için yerinde bir soru olacaktır. Sen de kendi fikrini belirtirsen aranızda eğlenceli bir çekişme bile başlayabilir 🙂 )

Artık birini tanımak için sorulacak sorular, çıktığın kızla konuşulacak konular nelerdir biliyorsun. Tüm bunları türeterek kendi kızlara sorulacak en güzel sorular örneklerini de yazabilirsin.

KIZLARIN  GİZLİ  AŞK VE ÇEKİCİLİK  ŞİFRELERİNİ ÖĞRENMEK  İSTER  MİSİN  ?

Kızlarla olan başarı seviyeni kökten bir şekilde değiştirmek ister misin ? Hoşlandığın kızları tamamen bilimsel olarak senden hoşlanmaya nasıl ikna edeceğini öğretiyoruz ! Bu eğitim setini bitirdikten sonra artık güzel bir kadını etkilemek için tam olarak ne yapman ve neler söylemen gerektiğini çok iyi biliyor olacaksın. Tıpkı bu eğitim setine daha önce sahip olan ve inanılmaz faydalar gören 100’lerce erkek gibi. Kadın tavlama sanatı konusunda 10 senelik bir tecrübenin eseri olarak yaratılmış bu eğitim setini incelemek için TIKLA: ÇEKİCİ ERKEK EĞİTİM SETİ

BENZER KONULAR :


Secret
Secret

Sitenin tek yazarı olarak Secret nickini kullanıyorum. Okuduğunuz yazılara yorum yaparak makaleyle alakalı fikirlerinizi belirtebilir, benimle iletişime geçebilirsiniz.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
NAME
NAME
1 yıl önce

Ne meslek falan abi yav ne oluyor gençler için yapın bir konu liseliler falan için 18yaş