nasıl cıkma teklif edilir

Çıkma teklifi yaptığında hoşlandığın kızın teklifini kabul etme ihtimali seni acayip heyecanlandırıyor değil mi ? Çünkü kızın senden gerçekten hoşlandığına dair güçlü kanıtların var. Bazen seninle konuşurken gülümsüyor, üstelik sana yakın davrandığına şahit oluyorsun. Tüm bu ilgi işaretleri dikkate alındığında çıkma teklifini kabul edeceğini düşünüyorsun !

Peki ya gerçekten çıkma teklifini kabul edecek mi ?

Tabi aklını kemiren bir diğer soru herhalde : “ya çıkma teklifi mi redderse !” olabilir. Seni çıkma teklifi konusunda detaylı bir şekilde bilgilendireyim : Şuana kadar onlarca kıza çıkma teklif ettim ve çevremde de bir çok çıkma teklifi eden kişiyi gözlemledim. Ancak bunların ezici bir çoğunluğu kız tarafından reddedildi ! Eğer çıkma teklifi yaparsan muhtemelen kızın sana ilgisi varsa bile reddedileceksin ! Çünkü  teklif sözleri kullanarak sevgili bulmaya çalışmak ilişki kurmanın doğasına aykırıdır ! Şimdi bu konuyu detaylıca konuşalım:

Çıkma teklifi neden iyi bir fikir değildir ?

Çıkma teklifi şu nedenlerden ötürü iyi bir fikir sayılmaz:

 • Sosyal zekası düşük bir erkek olduğunu göstermiş olursun !
 • İlişkiler konusunda çok acemi olduğunu belli etmiş olursun !
 • Kızlar bu tarz bayat tekliflere alışık olduğu için kendini komik duruma düşürürsün !
 • Kız halihazırda var olan ilişkinizi ya devam / ya tamam aşamasına getirdiğin için büyük ihtimalle var olan ilişkinize de onarılması zor bir zarar verirsin !
 • Kızlar toplumsal nedenlerden dolayı inisiyatif almakta iyi olmayan canlılardır. Bu yüzden senden hoşlanıyor olsa bile çıkma teklifi sorusunu reddetme olasılığı, kabul etmesinden çok daha kolaydır !
 • Kızın olumlu yönde yanıt vermesi, reddetmesine göre daha fazla psikolojik yük altına girmesi demektir. Bu yüzden her zaman reddetmek daha risksiz bir seçenek olarak algılanır. Bu yüzden kızın gönlü olsa bile olumsuz yanıt alma şansın yüksektir !
 • Sevgili bulmak için modası geçmiş bir yoldur !
 • Kızlar tarafından komik bulunur ve en güzel çıkma teklifleri gibi şeyler kullanan erkeklerin arkasından genellikle dalga geçilir !
 • Bir kişiye bir şeyi kabul ettirmek istiyorsan ona doğrudan sormamalısın ! Onu yönlendirmeli ve yumuşak bir şekilde kabul etmesini sağlamalısın !
 • Sevgili bulmak için son çare olacak bir yöntem bile değildir. Bir kızla arana mesafe koymak istiyorsan çıkma teklifi iyi bir yöntem sayılır 🙂 !

Kıza çıkma teklifi yerine sevgili olmanın doğal adımlarını izle

Kıza nasıl açılınır sorusuyla aklını meşgul ederek buraya geldiğini biliyorum. Ancak sana bunun iyi bir fikir olmadığını açıklamak benim görevim. Eğer buraya kadar dediklerime ikna olduysan şimdi hoşlandığın kızla sevgili olmanı kolaylaştıracak altın tavsiyelere geçiyorum. Bir kızla doğal yollarla sevgili olduğunda hem kızın seni kabul etme şansı çok büyük oranda artar hem de ilişkiniz uzun sürer. Peki doğal yollarla nasıl sevgili olunur ?

En güzel çıkma teklifleri yerine bu yolu izle

İki kişinin sevgili olmasının yolu şudur. Önce birbirinizi görürsünüz, belli bir süre boyunca birbirinize aşina olursunuz. ikinizde birbirinizin hal, hareketlerine sempati duymaya başlarsınız ve belli oranda da dış görünüşünüzü beğenirsiniz. Böylece yalnız bir şekilde görüşmeye başlanır. Ve bu iki kişi beraber zaman geçirmeye başlar. Eğer görüşüldüğünde her şey güzel gittiyse, bu buluşmalar tekrarlanır ve git gide beraber daha fazla zaman geçirmeye başlarsınız. Tekrar tekrar görüşüyor olmanızın bir nedeni vardır. Çünkü birbirinize ısınmışsınızdır ve zaman geçirmek keyiflidir. Böylece kimse bir diğerine çıkma teklifi etmeden sevgili olursunuz.

Çıkma teklifi yerine bu yöntemleri kullan, şansını arttır !

Çıkma teklifi yerine bu yöntemi kullandığında kızın ilgisini kaybetmeyeceksin ve seni kabul etme şansını çok ama çok arttırmış olacaksın. Yöntemin adı “her seferinde 1 adım daha ileri git” tir.

Yapman gereken her seferinde ilişkinizi bir adım daha samimi hale getirmek için bir adım atmandır. Bu adım kızı bir yere davet etme, gün içinde mesaj atma, kızın eline, koluna vs doğal bir şekilde dokunma, kıza hoş bir şey söyleme, kızla ilgilenme gibi şeylerdir.

Bu yöntemdeki kritik nokta ise şudur :

Sen kıza karşı bir adım attığında hemen kızın tepkisini ölçmelisin. Kız senin attığın bu adımı nasıl karşıladı ? Eğer kızın kafasında sen potansiyel sevgili pozisyonundaysan kız bu attığın adımı olumlu karşılayacaktır. Ancak seni sevgili olarak istemiyorsa kız kendini geri çekecektir. Mesala sen onu bir yere davet ettiysen “bakarız” gibi ilgisiz bir cevap verdiyse ya da ona minicik bir iltifat ettiğinde “ee yani” modunda sana cevap verdiyse kız kendini geri çekiyordur. Bu noktada sen de hemen kendini geri çekmelisin. Eğer kız bu tarz hareketlerine karşı sıcak davranıyorsa git gide hareketlerinin dozunu arttır. Böylece flört dönemine girmiş olacaksınız.

kıza nasıl açılınır
Eğer senin dokunmaların karşısında huzursuz oluyorsa, seni erkek arkadaş olarak görmüyordur !

Çıkma teklifi nasıl edilir?

Eğer kararında ısrarcıysan ve çıkma teklifi nasıl edilir diye soruyorsan, en güzel çıkma teklifi sözleri konusunda gene de seni bilgilendireceğim. Ancak yazımın başında söylediğim riskleri kabul ediyorsan bu kararını uygula.

Çıkma teklifi sözleri

Çıkma teklifi sözleri için sana tavsiyem teklifini oldukça sade tutmandır. Çünkü genelde süslemek teklifinin gücünü düşürür. Belki de en güzel çıkma teklifleri olarak bulduğun ve hoşlandığın kıza söyleyeceğin bu cümleler seni yapaylaştırır ve kasıntı bir görüntüye sokar.

Çıkma teklifi sözleri kullanacaksan kızla ilişkinin en azından şu seviyede olduğuna emin ol:

 • Kız senin dışarıda görüşme isteklerini genellikle kabul ediyor ve davetlerine katılıyorsa.
 • Sen mesaj atmadığın zamanlar o sana mesaj atıyorsa.
 • Onun gözünde iyi bir konumda olduğunu görebiliyorsan.
 • Sana ilgili olduğunu hissediyorsan.

En güzel çıkma teklifleri

En güzel çıkma teklifleri için şunları kullanmanı tavsiye ederim. Dediğim gibi bu teklif sözleri oldukça sade ve nettir :

 • Senden hoşlanıyorum !
 • Seni tanıdığım kadarıyla şuana kadar hoş bir kız olduğunu düşünüyorum. Bil istedim !
 • Güzel bir enerjin var ve çevremde olman hoşuma gidiyor !
 • Biliyor musun, seni rüyamda gördüm ve nedense bu beni mutlu etti. Bilmeni istedim !
 • Seni görünce günüm güzel geçiyor, söylemek istedim !
 • Seni görmek bende pozitif duygular uyandırıyor, uzun süredir kimsede böyle hissetmemiştim !

Gördüğün gibi bu çıkma teklifi sözleri oldukça sade ve niyeti belli eder tarzdadır. Unutma en güzel çıkma teklifleri diye bir şey yoktur, çünkü cümleler sadeleştikçe güçlenir. Süslü cümleler kurman çıkma teklifi gücünü arttırmayacaktır. Çıkma teklifi sözleri konusunda bunların seni tatmin edeceğini düşünüyorum.

Çıkma teklifi sözleri konusunda bunlara dikkat et !kızlarla tanışma eğitim seti

Nasıl çıkma teklif edilir kısmını artık anladığını düşünüyorum. Ancak şu konuya da dikkat etmen gerekiyor. Eğer çıkma teklifi yapacağın kızla doğru dürüst muhabbetin yoksa ve onu sadece platonik olarak seviyorsan teklifin çok absürt, saçma görünecektir.

Bir dakikalığına kendini bir kız olarak hayal et ! Hiç selamının olmadığı hatta zar zor tanıdığın biri gelip seninle sevgili olmak istediğini söylüyor. Sen olsan ne düşünürdün ?

Bu oldukça garip bir durum olurdu ! Eğer yeterince muhabbetin olmadığı bir kıza çıkma teklifi sözleri gibi şeyler kullanacaksan %99,90 oranında reddedileceğinin farkında ol !

Çıkma teklifi nasıl edilir diye soruyorsan kızdan gelen ilgi işaretlerine dikkat et !

Çıkma teklifi nasıl edilir diye soran pek çok erkek, kızdan gelen ilgi işaretlerine dikkat etmeden olaya balıklama dalar ve hezimet yaşarlar. Şunu unutma kızla aranda olan şeyin adını koymak zorunda değilsin. Hiç bir kızın sana olan ilgisini yoğun bir şekilde hissetmeden, buluştuğunuzda ona dokunduğunda; kolunu tuttuğunda, elini omuzuna attığında vs. rahat olmayan, senin buluşmak konusunda gönülsüz davranan bir kıza teklif yapma. Eğer ilgi işaretlerini görüyorsan, sadece onu bir kaç kere bir yere davet et, görüşün. Ardından dokunmaları arttır ve göz göze bakın. Böylece kız zamanla seninle flört, sevgili konumuna gelecektir.

AŞK  HAYATIN  ASLA  ESKİSİ  GİBİ  OLMAYACAK  !

Kızlarla olan başarı seviyeni kökten bir şekilde değiştirmek ister misin ? Hoşlandığın kızları tamamen bilimsel olarak senden hoşlanmaya nasıl ikna edeceğini öğretiyoruz ! Bu eğitim setini bitirdikten sonra artık güzel bir kadını etkilemek için tam olarak ne yapman ve neler söylemen gerektiğini çok iyi biliyor olacaksın. Tıpkı bu eğitim setine daha önce sahip olan ve inanılmaz faydalar gören 100’lerce erkek gibi. Kadın tavlama sanatı konusunda 10 senelik bir tecrübenin eseri olarak yaratılmış bu eğitim setini incelemek için tıkla: ÇEKİCİ ERKEK EĞİTİM SETİ

BENZER KONULAR:


Secret
Secret

Sitenin tek yazarı olarak Secret nickini kullanıyorum. Okuduğunuz yazılara yorum yaparak makaleyle alakalı fikirlerinizi belirtebilir, benimle iletişime geçebilirsiniz.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments