kız tavlama taktikleri

Kız tavlama için bir kızda çekicilik yaratan her unsuru azar azar ortaya koyabilmelisin. Bir yemek yaptığını düşün, her malzemeden gereken miktarda kullanırsın ve sonuçta ortaya lezzetli bir yemek ortaya çıkar. Ancak bir malzemeyi kullanmayı unutursan, bu malzemenin eksikliği açıkça belli olur ve yemeğin tadı kuvvetle muhtemel bozulur.  Çekicilik de böyledir! Çekicilik maddelerinden biri eksik olduğunda erkeğin genel kız tavlama kabiliyetinde büyük düşüş olur.

Bazen erkekler şöyle şikayetlerde bulunurlar:

 • Param var ama kızlar gene de bakmıyor !
 • Güzel bir işim var ama hoşlandığım kız ayak işleri yapan bir serseriyi seviyor !
 • Yakışıklıyım ama sevgilim yok !
 • Kültürlüyüm ama o kıronun birine gitti !

Kız tavlama konusunda bu erkeklerin kötü olmalarının nedeni  bir konuda iyi olurlarken (para, tip, sosyal yetenekler vs…) diğer çekicilik oluşturan özellikler konusunda oldukça zayıf olmalarıdır.

Kız tavlama taktikleri madde madde anlatım

Şimdi gelelim kız tavlama konusunda başarılı olmak için gereken şeyleri madde madde açıklamaya. Unutma kız nasıl tavlanır konusunda iyi seviyede olman için, şimdi sayacağım özelliklerin her birinde ortalama üstü bir başarıya sahip olman gerekir. Söylediğim gibi bu özelliklerden birinde iyi seviyede olman seni kız tavlama sanatı uzmanı yapmaz. Sana lazım olan şey tümünde belli bir seviyenin üzerine çıkmaktır. Çünkü zayıf olduğun madde senin zayıf halkan haline gelir ve imajını oldukça kötü etkiler. Şimdi gelelim madde madde kız tavlama yöntemleri üzerine konuşmaya:

Kız tavlama yöntemleri için olmazsa olmaz şey : Sosyal yetenekler !

Erkekler bir gün sınıflarında, iş yerlerinde ya da sosyal ortamlarında bir kızdan hoşlanırlar ve kız tavlama yöntemleri arayıp dururlar. Ancak kafalarındaki o kızı elde etme planı çoğu zaman gerçeklerle uyum sağlamaz. Ve büyük bir hezimete uğrarlar.

Bir erkek bu ortamlarda hoşlandığı kızı yürümeden önce, o sosyal ortamdaki kadın-erkek demeden diğer insanlarla da iyi bir iletişim kurmayı başarabilmeli ve kendini o ortama kabul ettirdiğine emin olmalıdır. Bu yüzden kız tavlama yolları gibi günü kurtaran taktiklere odaklamak yerine bir erkek olarak sosyal yeteneklerini gerçekten geliştirmeye odaklanmalısın. Sosyal yeteneklerinin gelişkin olduğunu şöyle anlarsın:

Sosyal yetenekleri gelişmiş erkek:

 1. Sınıf/okul/sosyal ortamında belli oranda sevilen ve sayılan biri misin ?
 2. İnsanlarla az çok muhabbet edebiliyor musun ?
 3. Konuşurken rahat hisseder misin ?
 4. İnsanlar sana hal hatır sorarlar, seninle konuşmak isterler mi ?
 5. Konuştuğunda neşeli bir şekilde kendini ifade edebilir misin ?
 6. Şaka, espri fırsatlarını kaçırmazsın mısın ?

Sosyal yetenekleri zayıf erkek:

 1. Ortamında pasif birisin misin ?
 2. Sadece konuşmak zorunda olduğunda, işin düştüğünde mi konuşursun ?
 3. Konuşurken önemli derecede bir stres mi hissedersin ?
 4. İnsanlar sadece bir şey sormaları gerektiğinde mi seninle konuşurlar ?
 5. Konuştuğunda genelde somurtkan mısındır ?
 6. Konuşmalarının %90’ını ciddi bir ifadeyle gerçekleştirirsin !

Eğer ilk yazdıklarıma daha yakınsan sosyal yeteneklerinin yeterli olduğunu söyleyebilirim. Eğer ikinci yazdıklarıma daha yakınsan, bu özelliklerini geliştirmen gerekir. Aksi taktirde muhtemelen kız tavlama teknikleri üzerine kafa yorarak sonuca ulaşman mümkün olmayacaktır !

Para ve tip gibi şeylere sahip olsan da, bunlar sadece ilk zamanlarda kızı etkilemende etkili şeyler olacaktır ve iyi bir sosyal yeteneğe sahip değilsen kızın hızlı bir şekilde senden soğuması çok yakındır.

Sosyal yeteneklerini geliştirmek için bir kaç tavsiye: Mutlaka farklı sosyal kurslara katıl, bol bol yeni insanlar tanıyabileceğin fırsatlar ara. Ne kadar fazla ortama girip ne kadar yeni insanla iletişim kurma şansın artarsa zamanla sosyal yeteneklerin o kadar hızlı bir şekilde artar.

Partner bulma stratejisine sahip olmak

Bir erkek ile bir kadının hoşlandıkları kişiyle sevgili olma yöntemleri, stratejileri tamamen farklıdır. Bir kadının sevgili bulma süreci, kendini görsel olarak çevresine iyi şekilde yansıtıp, aynı zamanda sosyal medyada güzel çıktığı fotoğraflarını kullanarak daha fazla erkeğe ulaşmaktır. Ve sonra kendisine gelen talepler arasından uygun erkeği seçer.

Ancak erkeğin böyle yapma şansı yoktur. Kadınlar eş arama konularında pasiftirler, oysa erkek aktif taraftadır. Yani bir erkek kadınlarla aynı stratejiye sahip olup kadınların yaptığı gibi talepleri ayağına beklerse bir ömür sevgili bulamaz!

Erkekler kız tavlama sanatı için belirli bir zaman ayırmak zorundadır. Bu kız tavlama yolları şunlar olabilir:

 • Sosyal kurslara katılmak,
 • Sosyal çevreden kız arkadaş bulmak
 • İnternetten sosyal medya aracılığıyla kızlarla tanışmak
 • Çevresinde rastgele gördüğü kızlarla tanışmayı öğrenerek kızlarla tanışmak (bu konuda sayfa sonundaki senin için yazdığım eğitim setini inceleyebilirsin, bu yöntemle haftada 3 farklı kızla tanışmanı garanti ediyorum)

Yani hiç bir yeni kızla şansını denemeden, girişimlerde bulunmadan, sosyal çevreni genişletecek yeni ortamlara girmeden kızlarla tanışmayı beklersen paralı ya da hatırı sayılır derecede yakışıklı biri de olsan kız arkadaşının olması çok zor bir ihtimaldir.

Taliplerini beklemek kadınlara has bir stratejidir. Erkekler kızlarla tanışmak için belli oranda bir mesai harcamak zorundadır !

Kız tavlama sanatı mihenk taşı : İyi bir tarza sahip olmak

kız tavlama
Giyim tarzı bir erkeği %100 oranında değiştirir !

Kız nasıl tavlanır sorusunun önemli yanıtlarından biri de bir erkeğin iyi bir tarza sahip olmasıdır. Tarza sahip olan erkeğin işin önemli bir oranda kolaylaşır. Sayıları hiç de azımsanamayacak kadar çok sayıda erkekte yanlış bir şekilde şu bakış açısının olduğunu gördüm : “beni beğenen böyle beğensin”. Bu kız nasıl tavlanır konusunda oldukça yanlış bir bakış açısıdır ve bu erkekler çok uzun bir süre bazen de hiç bir zaman onları o haliyle beğenen kimseyi bulamazlar. Çünkü kendi tembellik yaparak kendi potansiyellerine darbe vuruyorlardır!

Düşünsene sen bir kızla çıkıyorsun ama kız o kadar vasat giyiniyor ki bir yerden sonra ne kadar güzelde olsa gözündeki değerini yavaş yavaş yitirmeye başlar. Ancak çok şık giyinen bir kız arkadaşın olmuş olsaydı, o kadar güzel olmasa bile onu kolunda gezmek gururunu okşardı.

Kız nasıl tavlanır sorununa ilaç gibi yanıt : Girişkenlik

Güzel kızlarla aşağıdaki sorunları yaşıyorsan senin de sosyal yetenekler ve girişkenlik konusunda kendini eğitmeye ihtiyacın vardır. Güzel bir kız görünce kafanın içinden şu sorular geçti mi ?

 • Kızla konuşmaya cesaret edemiyorum !
 • Kızla konuşmaya cesaret etsem de ne diyeceğim konusunda fikrim yok !
 • Kızın karşısında donup kalırım !
 • Kızla konuşsam bile benden etkilenmesi için ona doğru sinyalleri gönderemem !
 • Bu kızla konuşmaya çalışırsam beni tersleyecek ve rezil olacağım !
 • Bir çok erkek varken neden beni seçsin ki ? Bu yüzden konuşmaya gerek yok !

Böyle düşünüyorsan sorunun girişkenlik eksikliğidir. Girişkenlik sorununu halletmen için sana bir tavsiye vereceğim:

Düşünsene, dışarı çıktığında otobüste, yolda, bankada, kafede, parkta bir kız görüyorsun ve o kıza kendini rezil etmeden nasıl yaklaşacağını ve tam olarak neler söylemen gerektiğini çok iyi biliyorsun ! Böylelikle o kızla neşeli şekilde 5 dakika kadar muhabbet edip numarasını kolayca alabiliyorsun. Bunu yapmak senin için basit çünkü bu konuda kendini eğitmiştin.

Erkeklerin ezici çoğunluğu bunu asla yapamaz. Aslında ne söyleceğin, nelerden bahsedeceğin gibi şeyler gizli birer sır değildir. Çok açık ve doğal şeylerdir. Sadece nasıl yapıldığını öğrenmen gerekiyor. Eğer tanımadığın kızlarla tanışmak konusunda kendini eğitmek istersen TANIŞMA konusunda yazılmış en kaliteli EĞİTİM SETİ burada seni bekliyor.

İlgi vermek konusunda cimri olman gerek !kızlarla tanışma eğitim seti

Kız tavlama yolları için en iyi yol kıza vereceğin ilgiyi abartmamaktır. Feminist propaganda tarafından her zaman kızlara ilgi vermenin iyi bir şey olduğu ve kıza ilgi göstermenin erkekleri sonuca ulaştıracağı öğretildi ancak bu koca bir yalandır !

Gerçek şudur ki :
Bir kadın senin ona gösterdiğin ilgiden daha çok, ona göstermediğin ilgiyle ilgilenir !  Kısacası bir kadının ilgisini çekmenin en iyi yolu ona çok az ya da hiç ilgi göstermemektir!
Böylece sürüden ayrılmış olursun. Kadın bu erkekte ne var, ne için ilgi göstermiyor diyerek içten içe bir merak duyacaklardır. Ve sen git gide onun gözünde ilgisi kazanılması gereken bir erkek olacaksın.

Kız tavlama konusunda son tavsiyem : Çok yönlü bir erkek olmak

Kız tavlama taktikleri konusunda diğer önemli konu ise çok yönlülüktür. Eğer sen bir erkek olarak hayatında zamanını iyi kullanabiliyorsan zamanla farklı özelliklerin gelişecek ve çok yönlü bir erkek olmaya başlayacaksın. Tam tersi durumda bir erkeğin elinden iş gelmemesi ve çok az şeyden anlaması kızlar için çok itici bir durumdur.

Bunun için sana tavsiyem hayatından aşırı zaman çalan ama karşılığında hiç bir faydası olmayan şeyleri çıkarmandır. Günümüz erkeklerinin zamanını en çok çalan ama neredeyse hiç bir fayda vermeyen şeyler şunlardır:

 • Aşırı sosyal medya kullanımı
 • Bol bol şikayet edilen kendine hayrı olmayan arkadaş grubu
 • Eğlence amaçlı olarak ekran önünde aşırı fazla zaman geçirme
 • Sağlığa zararlı sık tekrarlanan boş muhabbetin döndüğü alkol ortamları
 • Her türlü gereksiz bağımlılık

Sen fark etmesen de zamanla tüm bu şeyler seni yavaş yavaş uyuşuk bir canlı haline getiriyor. Zamanını ne kadar iyi kullanırsan kız tavlama taktikleri konusunda uzmanlığın o kadar artaracaktır.

KIZ TAVLAMA SANATI ÜZERİNE EN İYİ EĞİTİM SETİ ! :

Kızlarla olan başarı seviyeni kökten bir şekilde değiştirmek ister misin ? Hoşlandığın kızları tamamen bilimsel olarak senden hoşlanmaya nasıl ikna edeceğini öğretiyoruz ! Bu eğitim setini bitirdikten sonra artık güzel bir kadını etkilemek için tam olarak ne yapman ve neler söylemen gerektiğini çok iyi biliyor olacaksın. Tıpkı bu eğitim setine daha önce sahip olan ve inanılmaz faydalar gören 100’lerce erkek gibi. Kadın tavlama sanatı konusunda 10 senelik bir tecrübenin eseri olarak yaratılmış bu eğitim setini incelemek için tıkla: ÇEKİCİ ERKEK EĞİTİM SETİ

BENZER KONULAR:

 

 


Secret
Secret

Sitenin tek yazarı olarak Secret nickini kullanıyorum. Okuduğunuz yazılara yorum yaparak makaleyle alakalı fikirlerinizi belirtebilir, benimle iletişime geçebilirsiniz.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments