kız nasıl tavlanır

Kız tavlama sanatı mağara döneminde bir kadını saçından tutup mağaraya götürmek ve onu yuvamızın kadını yapmak kadar basitmiş 🙂 Ancak günümüzde her şeyde olduğu gibi eş bulma işleri de hiç olmadığı kadar karmaşık hale geldi. Artık kadınlar sosyal hayatın içine tamamen girmiş haldeler ve eş seçim kriterleri de evrim geçirdi. Peki kız tavlama konusunda bu karmaşıklığı nasıl aşacağız ?

Kız tavlama sanatı üzerinde uzmanlaşmak konusunda sana basit olan cevabı verebilirdim ancak bir süre sonra sen bu konuda zaman harcadığında bilindik tavsiyelerle hiçbir yere varamadığını görürdün. İnsanlara kız nasıl tavlanır diye araştırdıklarında genelde şu tavsiyelerle karşılaşırlar :

 • Kız tavlama sözleri öğren
 • Kendini olduğundan daha zengin/ statülü göster
 • Hediyeler alarak kalbine gir
 • Paralı olduğunu belli et
 • Güzel sözler söyleyerek aklını başından alAma bu tavsiyeler tamamen YANLIŞTIR !

Bir kaç kız tavlama sözü seni hedefe ancak yarım adım kadar yaklaştırabilir, hepsi o kadar. İltifat etmek, hediyeler almak gibi şeyler ise kızı senden ışık hızıyla uzaklaştırır ve seni itici bulmasını sağlar. Şimdi bu tavsiyelerin neden işe yaramadığı konusuna açıklık getireyim.

Kız tavlama sözleri ve iltifatlar neden işe yaramaz ?

Kız tavlama sözleri kadınları etkilemek konusunda erkeklere fayda getirmediği gibi zarar getirir. Çünkü bu sözler genelde iltifata dayalı sözlerdir ve kızların egosunu tavan yaptırır. Egosu tavan yapan kızsa erkeği aşağı seviyede görmeye başlar.

Oysa pek çok erkek hala kızlara güzel sözler söyleyerek onları etkileyebileceklerini düşünmeye devam eder. Bunun nedeni erkeklerin sürekli olarak medya ve yayınlar tarafından beyin yıkamaya maruz kalmalarıdır.

Hiç dikkat ettin mi ?

Sağda solda kızların peşinde koştuğu erkekler kızlara hemen hemen hiç güzel söz ya da iltifat etmeyi aklından bile geçirmeyen erkeklerdir.

Peki kızların bu erkekleri çekici bulması tesadüf mü ?

Tabi ki hayır !

Kızlar bu erkekleri çekici bulurlar çünkü kız tavlama için kız tavlama sözleri, kıza güzel sözler, iltifatlar gibi şeyler kullanan erkeklerin aksine bu erkekler onları etkilemek için bu kasmaya gerek görmezler ve konuşmak istediklerini gibi konuşurlar.

Bu erkekler yüksek değerli erkekler olsalardı zaten çevreleri kızlarla dolu olurdu ve çevresi kızlarla dolu erkeğinde belli bir kadına iltifat etmesi zor bir ihtimaldir. Aslında denklem çok basit, kızlara çok ilgili davranan, güzel sözler söyleyen erkekleri kadınlar ezik, beta erkek olarak görürler.kız tavlama sanatı

Kız tavlama sanatı için işe yarayan strateji nedir ?

Kız tavlama sanatı üzerinde uzmanlaşmak için çok daha farklı düşünmeli ve bir çok erkeğin tembellik ettiği konulara emek harcamak için hevesli olmalısın. Çünkü kız nasıl tavlanır sorusununda bahsettiğim gibi doğru görünen yanlışlar çok fazladır ve asıl yapılması gereken, işe yarayan şeyler zaman ve enerji yatırımı ister.

Kız tavlama sanatı konusunun günümüzde her zamankinden daha zorlayıcı olmasının nedenlerini şöyle sıralayabilirim:

 • Kadınların binlerce yıldır evrimleşmiş güçlü eş/partner seçim mekanizmalarının erkeklerin düşündüğünden daha hassas bir şekilde çalışması
 • Günümüzde dişi partner bulma konusunda aşırı rekabetçi bir ortamının olması
 • Erkeklerin çağımızda babaları tarafından değil, daha çok anneleri tarafından yetiştirilmeleri sonucu feminen özelliklerinin güçlü olması (Bu yüzden erkekler dominant baba figürünü örnek almak / içselleştirmek konusunda sorun yaşıyorlar)
 • Medyanın sürekli olarak feminizm propagandası yapması ve erkeklerin toplumsal seviyede bilinçaltlarında bunlara inanmaları (Feministlerin erkek adam şöyle olur, böyle olur gibi söylemleri buna iyi bir örnektir)
 • Sosyal medyanın kızlar için erkeklere ulaşım ağını aşırı kolaylaştırması (Sosyal medya yoluyla sıradan bir kız 10 dakikasını harcayarak kendinden 5 gömlek üstün bir erkek bulabilirken, standart bir erkek için böyle bir durum söz konusu değildir)
 • Popüler kültürün kızları gösteriş meraklısı hale getirmesi

Kız tavlama sanatı üzerine nasıl uzmanlaşılır ?

Kız tavlama sanatı üzerine uzmanlaşmak isteyen bir erkek şunları konuları çok iyi bilmeli ve uygulamalıdır:

 • Kız erkek fark etmeksizin genel insan ilişkilerinde iyi olmalıdır
 • Yabancı kadınlarla tanışma ve muhabbet başlatma üzerine kendini iyi eğitmelidir
 • Tek yönlü bir erkek olmayıp hayatta başarılı olacağı birden fazla alan seçmelidir
 • Hayatının merkezine kadınları koyup, kadınları bir hayat amacı yapmak gibi beta erkek davranışlarıyla psikolojik olarak intihar etmemelidir !
 • Nasıl ki bir ağacın tohumdan yetişmesi, bir gökdelenin temelden yapılması bir süreç gerektiriyorsa, erkek de kendi temelini iyi bir şekilde atmayı amaçlamalıdır.

Şimdi seni tüm bu kız tavlama yolları, kız tavlama taktikleri üzerinde uzman hale getirecek maddeler üzerinde duralım:kızlarla tanışma eğitim seti

Genel insan ilişkilerinde iyi ol

Düşünsene, diğer erkeklerle iletişim seviyen berbat ama bir kız görünce aniden değişiyor, bülbül gibi şakıyorsun ve harika bir iletişim kurarak onu tavlıyorsun!

Kulağa hiç inandırıcı gelmiyor değil mi ?

Bir kızla istediğin kalitede, çekici bir iletişim sağlamak için kadın erkek fark etmeksizin iyi bir iletişim seviyesine sahip olmalısın !

Sana bir sır daha vereyim.

Bir kadının en çok etkilendiği şeylerden biri de senin ortamdaki diğer erkeklerle nasıl bir iletişim kurduğundur ! Çünkü bu iletişim tarzı direk olarak senin erkek hiyerarşisindeki yerini belli eder. Ve bu hiyerarşiyi kadınlar çok fazla önemserler.

Şu söz oldukça doğru:

Erkekleri yönetirsen, kadınları da yönetirsin!

Yabancı kadınlarla tanışma üzerine kendini geliştir

Tanımadığın kızlarla tanışma yeteneğini geliştirmek senin sadece kendi dar sosyal çevrene hapsolmanı engeller ve hayatına kolaylıkla bir çok yeni kız katabilmeni sağlar. Yeni kızlarla tanışmayı öğrenmek belki de bir erkek olarak kendine yapabileceğin en büyük iyiliklerden biridir.

Düşünsene bir sosyal ortamda, kafede, markette vs bir kız gördün. Hatta belki de kızın sana doğru ilgili bir bakışını dahi yakaladın.

Ama o an heyecandan kafan boşaldı ve ne söyleyeceğini hiç bir şekilde bilmiyorsun ! Bir erkek toplum içindeyken kızlarla tanışma fırsatı gelince bu fırsatları asla tepmemelidir. Pek çok erkek bu durumda sadece kıza uzun uzun bakmakla yetinir ya da bir internet uygulaması açarak 5 metre ötesinde kanlı canlı duran kızı bir sosyal medya uygulamasından bulmaya çalışır. Ne kadar acizce değil mi ?

Bu erkekler internet paketleri bitse soylarını devam ettiremeyecek ve üreyemeyecek tarzda erkeklerdir. Sen bu erkeklerden olma. En azından yeni bir kızla tanışırken seni 3-5 dakikada olsa ne diyeceğini, nelerden konuşman gerektiğini bilecek bir eğitime sahip olmaya bak. Bu seni diğer erkeklerden bir kaç adım öne geçirir. Zaten sitemizde kızlarla tanışmayla alakalı en kaliteli eğitim setini sana sunuyor. İstersen BURADAN İNCELEYEBİLİRSİN!

Erkek eylemsel bir yaratıktır. Eylemsel demekle ne demek istiyorum ? Güzel bir kadını bir vitrine koy, hiç bir şey yapmasına gerek olmadan önünden geçen pek çok erkek ondan etkilenecektir. Ancak erkeklerde kadınları etkileyen asıl şey erkeğin görünüşünden daha çok yaptıklarıdır. Yani bir erkek sosyal konularda hem girişken olur, hem çevresiyle iyi bir iletişim sağlar, hem işinde başarılı olur, bunun yanında spor yap ve kendine belli bir kariyer geliştirirse bir çok kızı etkileyebilir. İsterse erkeğin vitrindeki görüntüsü vasat olsun kadınlar bu erkeği çok çekici olarak algılarlar. Kısacası kızlar erkekleri bir süre izler ve ondan etkilenirler. Çünkü erkek eylemdir.

Kız tavlama sanatı konusunda iyi olacağım deyip, kafayı sürekli kızlarla bozarsan ve hayatta kendine yeni beceriler eklemezsen nasıl kız tavlanır konusunda iyi olacaksın ki ? Bu süreçte para kazanma yeteneklerini arttır, iyi bir sosyal çevre edin, spor yap, kendini kültürel olarak eğit. Böylece kızları kendine çeken renkli bir hayatın olur. Kız tavlama yolları senin için her zamankinden daha basit hale gelir.

Gelişim süreci için kendine belli bir zaman tanı

Kız tavlama sanatı konusunda iyi olmak için hayatı bir satranç gibi gör. İyi bir satranç oyuncusu oyunun başında şaha saldırmaz değil mi ? Hatta şaha saldırmayı aklından bile geçirmez ! Önce oyununu kurar, satranç tahtasının farklı bölgelerinde hamleler yaparak üstünlük sağlamaya çalışır ve en son şaha saldırarak rakibini yenmeye çalışır.

Sen de kız tavlama yolları konusunda iyi olmak istiyorsan hayatını satranç gibi ele al. Hiç bir sosyal yeteneğin yokken, yabancı kızlarla tanışma pratikleri yapmadan, kariyer ve maddi anlamda kendine yatırımlar yapamadan güzel bir kızı beğenip onunla şansını denediğinde asla başarılı olamayacaksın! Tıpkı iyi satranç oyuncusunun zamanı geldiğinde şaha saldırması gibi sen de güzel kızı sevgilin haline getirmek konusundan önce geçirmen gereken süreci göz önünde bulundurmalısın.

Kız tavlama taktikleri üzerine son söyleyeceklerim

Bazı insanlara erkeklerin kız tavlama taktikleri, kız tavlama sanatı gibi şeyler üzerine kendini eğitmesini oldukça garip bulurlar. Aslında bir yandan bu insanlara katılıyorum ! Hatta bana kalırsa bir erkeğin kız tavlama sanatı üzerine kendini geliştirmesi dünyanın en garip ikinci şeyidir ! Peki dünyanın en garip birinci şeyini duymak ister miydin ? O zaman açıklıyorum : Kız tavlama sanatını öğrenmemek ! 🙂 Bir erkeğin kendini bu konularda eğitmemesi kadar garip bir şey olabilir mi ? 🙂

Haydi sen de yazı da belirttiğim gerekli yatırımları kendine yap ve kız tavlama taktikleri üzerine uzmanlaşarak kızlar konusundaki tüm hedeflerine ulaş.

KIZ TAVLAMA SANATI ÜZERİNE EN İYİ EĞİTİM SETİ ! :

Kızlarla olan başarı seviyeni kökten bir şekilde değiştirmek ister misin ? Hoşlandığın kızları tamamen bilimsel olarak senden hoşlanmaya nasıl ikna edeceğini öğretiyoruz ! Bu eğitim setini bitirdikten sonra artık güzel bir kadını etkilemek için tam olarak ne yapman ve neler söylemen gerektiğini çok iyi biliyor olacaksın. Tıpkı bu eğitim setine daha önce sahip olan ve inanılmaz faydalar gören 100’lerce erkek gibi. Kadın tavlama sanatı konusunda 10 senelik bir tecrübenin eseri olarak yaratılmış bu eğitim setini incelemek için tıkla: ÇEKİCİ ERKEK EĞİTİM SETİ

BENZER KONULAR:


Secret
Secret

Sitenin tek yazarı olarak Secret nickini kullanıyorum. Okuduğunuz yazılara yorum yaparak makaleyle alakalı fikirlerinizi belirtebilir, benimle iletişime geçebilirsiniz.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments