Çeviri Yazıdır: Sosuave sitesinde denk geldiğim yazılardan sadeleştirilmiş çeviridir. Gereksiz yerleri atarak parantez içlerinde kendi yorumlarımı ekledim. 

Kadınlar ne ister ?

İyi görünümlü bir erkek olmanın bir miktar fayda sağladığını inkar edemem. Bazı kapıları açabiliyor. Ben de fena görünümü olmayan bir erkeğim, kadınlar görünüşümden etkilenebiliyor. Ama maalesef sürekli olarak kadınların bu ilgisini boşa çıkarıyorum çünkü özgüven eksikliğim ilk tanışmadan sonra gün yüzüne çıkıyor.

Bir kadının ilk baştan sizden hoşlanıp sonradan bunu batırmış olmanız çok kötü bir hissiyat. Potansiyelimi olduğu gibi sabote ediyorum ve güzel kızlarlar olası ilişkilerimi özgüvensizliğimle çöpe atıyorum.

Sonra ne oluyor biliyor musun ? Tam tersi şekilde, arzulamadığım bir kadınla karşılaşsam, kadını birden beni arzularken ve isterken buluyorum. Herhalde sonunda bu durumun nasıl işlediğini keşfettim !

Bence gerçek bir özgüven sahibi ve kendine yeten erkek her zaman kazanıyor! Benim kadar iyi bir tipe sahip olmayan arkadaşlarım var ve özgüvenlerinden dolayı benim hayal edebileceğimin çok ötesinde olacak bir şekilde kızlarla başarılılar. Kızlar bu adamları istiyorlar çünkü bu adamlar kendi benliklerine, kişiliklerine karşı iyi hisler içindeler.

Gerçek özgüven taklit edilemez! Bunu yapmayı çok kez denedim ! Ve kadınlar bunu yapmaya çalıştığımı bir şekilde anladılar ! Bu bir şekilde onlara yansıyor.

Eğer bu durumu anlayabiliyorsan, tipinin nasıl olduğunu umurumda değil, cazibe sahibi olabilirsin.

Tabii eğer tip ile özgüven birleşseydi durumun daha harika olacağına şüphe yok.

Ben en büyük kriterin özgüven olduğunu düşünüyorum. (Doğru düşünüyor, özgüvenli olmak iyi bir tipinin olmasından çok daha güçlüdür)

Kadınlar güçlü erkekler seviyorlar, sonuca gelirsem şuana kadar en azından kadınların ne isteMEdiğini öğrenmiş oldum. Onlar çocuk gibi erkek istemiyorlar (özgüvensiz), gerçek erkekler istiyorlar (gerçek özgüvenli).

Bazı erkekler için kızlarla konuşmak neden çok zordur

Gözlemlediğim üzere bu siteye takılan birçok erkek kendilerini bir kaybedenden (birçok çekici erkek de zamanında böyleydi), dört dörtlük bir don juana nasıl çevirebileceklerinin cevabını arıyorlar.

Ancak gerçek hayatta durum öyle işlemiyor.

Bu sitedeki herkes biliyor ki, kaybedenlerle iyi oyuncular arasındaki fark kendilerine güvenmeleri faktörüdür.

Bazı erkeklerin kızlarla tanışırken çok zorlanmalarına neyin neden olduğuyla alakalı bir teorim var.

Kaybeden (kızlara acemi, tecrübesiz erkekler) seks konusunu kafalarında büyülü bir olay, erkekliğe giden giriş kapısı ya da karşılığında değerli bir rozet kazanılacak bir olay gibi görüyor.

Dolayısıyla bu erkekler kafalarında sürekli seks yapma düşüncesine takılı kalıp buna ulaşamadıkça, düzenli olarak özgüven kaybına uğruyorlar.

Bunun sonucu olarak çevrelerinde normal bir kız gördüklerinde, kafalarındaki tek şey olan seks konusuna odaklı, saplantılı bir şekilde bu kızla iletişim kuruyorlar.

Bu aşırı seks odaklı canlılar bu yüzden kızın karşısında kolayca çerçevelerini, dengelerini yitiriyorlar. Çünkü böyle saplantılı bir istekle bir şeyi isterseniz bu sonuç kaçınılmaz. Bu kendilerini çok fazla sonuca odaklanıp aşırı baskı altında bırakmalarından kaynaklanıyor.

Geleceğim nokta şu; insan sosyal bir canlıdır ve öncelikle birbiriyle güçlü normal ilişkiler kurabiliyor olması gerekir. Yani eğer genel insan ilişkilerinde kötüyseniz, insan ilişkilerini adım adım öğrenmeniz gerekir. Basit matematiği öğrenmeden, trigonometriyi öğrenmeye çalışırsanız başarısız olacağınız kesin. (İnsan ilişkilerinizde sorun varsa, iletişim muhabbet konularında insanlarla sık sorunlar yaşıyorsanız, kızlara karşı çok cazibeli olmayı şimdilik unutabilirsiniz demek istiyor).

Kızla karşılaştığınızda aklınızdaki ilk şey seks ise ve ağzınızı açtığınız gibi onunla bu amacınızı gerçekleştirmek için konuşuyorsanız bu size büyük bir stres yükleyecek. Özellikle de tecrübesiz bir erkekseniz.

Önce o kızlarla samimi ilişkiler geliştirmeyi, özgüveninizi yansıtmayı öğrenin. Belki bu kızların hepsine yazmazsınız ama bu ilişkilerden birçok şey öğrenirsiniz ve bu da kızlarla iletişim konusunda size çok yol katettirir.

Birdahaki sefere rahatlayın ve olmadığınız biri gibi davranmaya bir son verin.

Onu manipüle etmeye çalışmayın, hareketlerini yönlendirmeye çalışmayın.

Çünkü tüm bunları yapmaya çalışmak, kızla o anki iletişiminize dikkatinizi vermenizi engelliyor.

Kızı manipüle etmeyle, etkilemekle falan uğraşmadığınızda özgüveninizin yavaş yavaş gelişmeye başladığını göreceksiniz.


Secret
Secret

Sitenin tek yazarı olarak Secret nickini kullanıyorum. Okuduğunuz yazılara yorum yaparak makaleyle alakalı fikirlerinizi belirtebilir, benimle iletişime geçebilirsiniz.

  3 replies to "Kadınlar Ne İster ?"

  • Kadir eren

   Çok güzel bi içerik olmuş gerçekten.Umarim siten çok daha iyi yerlere gelir başarılar Secret:)

  • Seyfi

   Severek takip ettiğim bir site yine çok faydalı bir makale olmuş ellerine sağlık Secret.

  • Blanco

   Bu sitede bulunan yazılar çok faydalı. Teşekkürler
   (Bu arada kullanılan font nedeniyle ş , ç , ğ gibi harfler patlıyor ve bu okunma güçlüğü yaratıyor.)

Bir Cevap Yaz

Mail adresin yayınlanmayacak.