Adım Adım Disiplin Kitabı

Hedefini belirle, iradeni geliştir, yeni alışkanlar kazan, potansiyeline ulaş !

  • Disiplin = Özgürlük demektir !

  • Disiplin bir erkek ile oğlan çocuğunu birbirinden ayıran şeydir !

  • Disiplin hayatta kazanabileceğin en önemli beceridir !

  • Seni ataletten, tembellikten ve bağımlılıklardan kurtarır !

  • Kolay yolu seçmek bedel ödemeyeceğin anlamına gelmez ! Kolay yol çok geçmeden seni mutsuz eder !

  • Hayatta zorlu yolu seçmeye erken karar verenler kazanır !

  • Artık değişken ruh halinin esiri olmaktan kurtulma zamanı !

  • Kararını ver ! Çalışarak neler başarabileceğini fark et !

Bıktın mı ?

Kendine hedefler koyup gerçekleştirememekten, hedeflerin için bir süre çabalasan da devamlılık sağlayamayıp başa dönmekten, arzularınla rahatlığın arasında sıkışıp psikolojik acı çekmekten ?

Bu süreç sana da hiç inemediğin bir atlıkarıncayı hatırlatmıyor mu ? Ya da çarktaki bir fareyi ?

Tüm bunlardan artık bıktıysan senin için çok ve sıkı çalışmanın tek yol olduğu anlayışıyla geliştirilmiş yöntemlerden bahsediyorum. Bir erkeğe yakışmayacak sihirli değnek bekleme acizliğinden kurtulup nasıl ayağa kalkarak disipline gireceğini ve hayatını ele alacağını somut örneklerle açıklıyorum.

Artık,

Değişken ruh halinin...

İştahının...

Tembelliğinin...

Zaaflarının...

kölesi olmak zorunda değilsin. Gerekli bedeli ödeyerek neleri başarabileceğini kendin de göreceksin!

Adım Adım Disiplin Kitabını Satın Al !FİYAT: 25 TL

Gerçek Okuyucu Yorumları


Kitabı birkaç gün içinde bitirdim. Gerekeni/doğru olanı ya da keyifli/kolay olanı yapmaya karar veren kişinin verdiği karara göre nasıl bir geleceği sahip olacağını güzel şekilde karşılaştırabilmenizi sağlıyor. Hayattaki tercihlerinize göre nasıl bir geleceğe sahip olacağınızı alternatif gelecek senaryolarıyla görebilmenize yardımcı oluyor.

Bunun yanında bazı bilimsel araştırmalar ve ufak detaylarla; ertelemekten kurtulmak için uygulayabileceğiniz hamleleri, motivasyonu beklememeniz gerektiğini, yorgun hissetmeye başladığınızda kapasitenizin daha çok altında iş yapmış olduğunuzu ve devam etmeniz gerektiğini güzel şekilde açıklıyor.

Bana göre, okuyan herkese az-çok faydası dokunur mutlaka. Tavsiye ederim.

- RevengeRain (Takma isim)

Kitabı aldım ve o aldığım gün bitirdim. Anlaşılır bir dille yazılmış kafa açıcı bir kitap tavsiye ederim.

- Enes

Disiplin konusu kadın erkek fark etmiyor pek. Disiplin sadece erkek için gerekli gibi algılanıyor çoğu zaman. Kadın hele ki çalışan ve çocuklu ise disiplin konusu çok çok önemli. Kitabın girişi sadece erkek odaklı olmuş da site erkek sitesi olduğu için normal sayılır 🙂 Ama keşke kitabın matbu basımı da olsaydı . Birine hediye etmek istiyorum muhtelen e-kitap şeklinde okumaz. İlerisi için basılı şekilde düşünüyor musunuz? bu kitap haricinde önerebileceğiniz basılı bir disiplin kitabı var mı?

- Nihal

Kitap beklediğimden çok daha iyi çıktı. 157 sayfa gibi duruyor ama sayfa yapısı kısa olduğu için bu sayıdan daha az hacimli. Yazarın isminden kaynaklı ön yargı olabilir ama ben dilini, verilen örneklerin Türk kültürüne ait olmasını, verilen tavsiyelerin somutlaştırılmasını, akıcı ve sade dilini sevdim. Kitabın pratik kısmı teorik kısmından daha ağır basıyor o yüzden düzenli uygulama önemli. Beni beklemediğim kadar tatmin etti bu kitap bitince. Ha kitap temel seviyede yazılmış siz çoğu şeyi oturtmuşsanız, belirli disiplininiz varsa kitabı önermem ama düzenli olarak iş yapmakta gerçekten zorlanıyorsanız, bir şeylere bir yerden başlamalıyım diyorsanız göz atmakta sakınca yok.

- Bülent

Bu kitap bir harikaa güzel tebrik ederim çok fayda sağladım şu kısım beni çok etkiledi.”Şahsen hayatta iyi bir özgüven kazanamamışken,
psikolojik olarak beni tatmin edecek bir miktarı her ay
kazanamıyorken, sevdiğim arabayı almaktan kendimi çok
uzak görüyorken, kızlarla alakalı konularda kendini
aşamamışken yaz boyunca oturduğum o güzel plaj ya da netflix izlediğim oda bana hapishane gibi gelirdi.

- Ferhat

2 gün de okudum akıcıydı.Kitaba gelirsek ben olaya disiplin bakımından bu yoldan geçmiş insanların deneyimlerini okuyarak öğrenme taraftarıyım çünkü bir kere hayata geliyorum ve çok fazla deneyimleyemeceğim, benim deneyipte belki yıllar alacak metodu, kitapta okuyarak öğrenmek daha anlamlı geliyor, metodlar kullanılabilinir oluşu hoş.

Pozitif yanları
-Biyolojik ve Psikolojik düzeye indirilmiş mantıklı argümanlar
-Fedakarlıkların getirileri
-Dürtüsel mekanizmayı kontrol edebilmek için yöntemler
-Üşengeçliğin bedeli
-Bir noktada yaptığım en büyük yanlışı gördüm ben her şeye yetişmeye çalışıyormuşum bu cümlemi kitabı okuduğunuzda daha iyi anlayacaksınız.
-Aslında bazı şeyler için geç olmadığını farkettim
-Program eklenmesinide sevdim
Eleştirdiğim Taraf
-İçindekiler kısmı paylaşılmalı
-Meditasyon bölümü yazı fontunun rengi soluk sanki transparan kalmış gibi
-Kendi deneyimlerine daha fazla yer verilmeli yada rol model birinin hayatı eklenmeliydi.

Kitabı alırken sitenin emeğine para verdim diye düşünerek aldım, 25 tl bu zamanda 1 tişört parası bana çok gelmedi ve öğrenciyim, kattıkları fayda kendim emekliyerek alacağımdan daha ucuza mal olmuş oluyor.

- Murat
Adım Adım Disiplin Kitabını Satın Al !FİYAT: 25 TL