Adım Adım Disiplin Kitabı

Hedefini belirle, iradeni geliştir, yeni alışkanlar kazan, potansiyeline ulaş !

 • Disiplin = Özgürlük demektir !

 • Disiplin bir erkek ile oğlan çocuğunu birbirinden ayıran şeydir !

 • Disiplin hayatta kazanabileceğin en önemli beceridir !

 • Seni ataletten, tembellikten ve bağımlılıklardan kurtarır !

 • Kolay yolu seçmek bedel ödemeyeceğin anlamına gelmez ! Kolay yol çok geçmeden seni mutsuz eder !

 • Hayatta zorlu yolu seçmeye erken karar verenler kazanır !

 • Artık değişken ruh halinin esiri olmaktan kurtulma zamanı !

 • Kararını ver ! Çalışarak neler başarabileceğini fark et !

Bıktın mı ?

Kendine hedefler koyup gerçekleştirememekten, hedeflerin için bir süre çabalasan da devamlılık sağlayamayıp başa dönmekten, arzularınla rahatlığın arasında sıkışıp psikolojik acı çekmekten ?

Bu süreç sana da hiç inemediğin bir atlıkarıncayı hatırlatmıyor mu ? Ya da çarktaki bir fareyi ?

Tüm bunlardan artık bıktıysan senin için çok ve sıkı çalışmanın tek yol olduğu anlayışıyla geliştirilmiş yöntemlerden bahsediyorum. Bir erkeğe yakışmayacak sihirli değnek bekleme acizliğinden kurtulup nasıl ayağa kalkarak disipline gireceğini ve hayatını ele alacağını somut örneklerle açıklıyorum.

Artık,

Değişken ruh halinin...

İştahının...

Tembelliğinin...

Zaaflarının...

kölesi olmak zorunda değilsin. Gerekli bedeli ödeyerek neleri başarabileceğini kendin de göreceksin!

Adım Adım Disiplin Kitabını Satın Al !FİYAT: 25 TL

Gerçek Okuyucu Yorumları


 • Kitabı biraz daha okudum. Gerçekten okudukça güzelleşiyor. Her şeyi nedenleri ve örnekleri ile anlatman çok iyi. Yazım hataları ve anlatım bozuklukları da kalmadı. İnsanın okudukça daha fazla okuyası geliyor ve gerçekten değerli bilgiler içeriyor. Okumaya devam ettikçe yorum yapmaya devam edeceğim. Mutlaka alın. Pişman olmazsınız. Özellikle ülkemiz şartlarına göre yazılmış olması çok ön plana çıkıyor. Sakın pdf kitaplar ile karıştırmayın. Bu tutar bu kitap setine az bile.  
 • Sadece PUA,Seduction Techniques veya gündüz oyunu değil;gerçekten değindiği konuları okudukça şaşırıyorum.bu kitap çok önemli bir başucu kitabı. İçindekilerin değeri parayla ölçülemez.sadece karşı cins konusunda değil hayatla ve işle ilgili bir çok konuda farkındalık sağlıyor,ufkumuzu açıyor.kitabı elinizden bırakamayacağınız gibi tekrar tekrar okursanız daha farklı şeyler de çıkacaktır. Kitap fiyatına fazlasıyla değer.  
 • Abi tebrikler. Bence çok iyi. Benim okuduğum bu konuda yazılmış en iyi kitap. Detaylı yorum yapacağım. Zaten notlar aldım bölüm bölüm. Kesinlikle teknikler vs. orjinal ve içinde yazanların %95'i duymadığım şeylerdi. Türkiye'de yazılmış bu konuda en iyi kitap. 
 • Tamda oyundan soğumuş ve kafa dağınıklığı yaşarken gerçekten bu kitabın (abartmıyorum) benim için yaşama sebebim olduğuna inanabilirsiniz. Üstelik uzun zamandır bu işlerle uğraşmama ve bir oda dolusu kitaplar, pdf dökümanları satın alıp okuduğum halde bilgi karmaşasına girmiştim. Şuan saat gecenin 3ü ve sabah erken kalkıp işe gideceğim ama kendimi kitaptan alıkoyamadım bir türlü. Notlarımı alıp sorguluyorum devamlı. Tek kelimeyle Mükemmel ve bilgi karmaşasından uzaklaştırılmış sadeleştirilmiş bir kitap sadece kadınlarla tanışma  değil bence psikolojiyi ve hayatı da özetler bilgiler var. Her neyse kitap aslında çok şeyi anlatıyor ve Secret seninle çok az bir muhabbet ettik bu kadar bilgili olacağını tahmin etmemiştim. Şunu söylemek istiyorum; bugüne kadar belki 1000 TL'den fazla para harcadım. Bu Pua kitaplarına, gereksizmiş kaldır at. Bazen yorumlarda kitabın pahalı olduğunu başka kitaplarla kıyaslayarak fiyatı yüksek bulduklarını söylemişler. Bu kitabın size kattığı şeyi ne Neil Strauss ne de Robert Green yazmış. 400 TL'ye, 200 TL'ye pdf dökümanları satıp insanları kazıklayanları hiç saymıyorum bile. Bu para sizi fakir yapmaz bence okuyup bir an önce harekete geçmelisiniz. Bu arada kitap hakkında yorumum bitmedi. Tam okuduktan sonra asıl yorumu yapmayı düşünüyorum. Emeğine Sağlık. Türkiye'de bu denli başarıların değer görmemesi gerçekten beni üzüyor.   
 • Kitabı okumayı henüz bitirmedim ama ben de bir yorum yapayım dedim.şimdiye kadar internette hem türkçe hem yabancı bir çok kaynağı okudum,yabancı forumlarda takıldım ama böyle bir bilgi kaynağını hiçbir yerde göremedim.a dan z ye aşama aşama nerede,ne yapması gerektiğinden tut da,karşılaşacağı sorunlara kadar, hatta sahada kafamızdan geçen olumsuz düşünceler ve bunların çözümüne kadar en ince ayrıntısına varıncaya dek herşeyi yazmış.daygame'e yeni başlayıpta bu kitabı okuyan birisi bence çok şanslıdır.çünkü bilgi kirliliği yaşamadan,deneme yanılma yapmadan, adamın eline direkt yol haritasını veriyorsun.adama sadece yola çıkmak kalıyor. 
 • Beyler size şunu söyleyebilirim ki bu kitap kız tavlama olayını aşmış bir kitap bu kitap hayatta başarılı olma kendin olma mutlu olma kendi kendine yetme GÜÇLÜ bir birey nasıl olunur bunu anlatıyor. KISACASI SİZE ERKEK! Olmayı öğretiyor. ADAM olmayı öğretiyor. Bu kitaba emek verip ortaya çıkaran bize adeta bir baş ucu hayat rehberi sunan Secret a çok teşekkür ediyor ve başarılarının daim olmasını diliyorum. 
 • Secret in yazdığı kitabin 80 sayfasını okudum... Sanki karşım da Secret var onla konuşuyorum ben soruyorum o anlatıyor. .. Bir cok kaynak okumus hatta bunlara epey para ve zaman harcamis biri olarak bu kaynakların %99 ini cope atmayi yeğliyorum... Hem Umut Tacirliği hem zaman kaybi hemde vay anam vay para ki sokağa atmisim... Gucun kendimde olduğunu az bir yatirim ve gayrete cok seyler yapabildiğimi görmeye başladım.. Kitap beni heyecanlandırıyor.. Bir sonraki sayfa icin sabırsızlanıyorum.. Oyun kitabini okuyan biri olarak OYUN a gelmisim... Zaman Ve para harcamisim 300 sayfalik kitabın da Neil Straus un sadece Pua lik ve İçsel ve Dışsal oyun 15 sayfa ama Secret in kitabı Oyun Icsel gelişim , hayata bakis acisi, Bolluk mentalitesi , Alfa Ve Pua uzerine kurulu...Beni Pua'likta etkileyen 2. Kitap oldu hatta 1. Ile kapisir.. Onu asagida söyleyecem .. Fiyatina gelince ilk duyduğum da yuh ya dedim kimi kandırıyor. Ayıp Asgari ücretli gecinen insanlar var bu paraya kitap olur mu.. Oluyormuş.. Bu kitabin degeri euro cinsinden olmali idi... Sizi 31 den.. Yalnizliktan... Muhtacliktan kurtarıyor. Ve babanizin veya Abinizin ogretmedigi şeyleri anlatıyor.. Kitap pahali Ne yapayim.. ALMA kardeşim... Bilgi her yerde var onu oku o zaman AMA SECRET BURDA TECRÜBESİNİ yazmis ama TECRUBE para ile SATILAMAZ sadece YASANIR.. Eli 31 den Nasır olmuş adama bu para agir gelir.. Secret kitabı euro yap ve tanımadigina da verme bu guzel emek ve Turkiyede Pua ligi anlatan bu kaynak cahil ve belescilerin eline gecmesin...Göz gezdirdiğim diğer sayfalar da ise Buram Buram tecrübe yasanmislik karşılaşılan olaylar var... Whatshap mesajlari kismi epey hosuma gitmişti oraya gelmek icin heyecanliyim.. Bu kitabi okuyan insanlar da ayni heyecanı gördüm.. Onlar beni almaya ikna etti Bu Yüzden Durdu Mehmet P. abimize Ve Gökhan kardesime ( kendisi Secret dan saha eğitimi almis bi arkadaş. Ve de çok sakin dogal. Sicak kanli ve basarili) bana bu kitabi önerdikleri icin teşekkür ederim.. Bence tum PUA lik kitap kaynaklarinizi kenara birakin bence PUA ligin KUTSAL KİTABİ dedigim bu 4 kaynaktan baska kitap okumayin 1) Sokakta kadınlarla tanışma rehberi ( SECRET) 2) Erkeğin Kutsal Kitabi (MYSTERY) 3) Bastan Cikarma Sanati 4) Harun D kitapları. Lütfen Secret Kitabi tanımadigin Sana Referans olarak gelmeyene veya 194 Euro da verse Kitabin daha sonra Pdf yapacak Eli 31 den Nasir tutmus adamlara VERME VERME VERME.. Guvenmedigim adamlara bu Guzel KITABI verme. Kitap hak ettigi yeri hak ettigi kisilere basari yolunda. Mükemmel kaynak olcagina eminim...
 • Şu kitapların faydasının sevabı bana kalırsa kılınan 5 vakit namazdan büyüktür.  
 • Daha giriş beni o kadar heyecanlandırdı ki bir an önce eve gidip şunu bir nefeste bitirmek istiyorum. Spora gidicem şimdi gitmeden ufaktan bi göz atayım dedim. iyi ki atmışım bildiğin çok sevdiğim bir diziyi izleme heyecanı içindeyim.   
 • Okuyan herkes farklı şeylerin farkına varıyor.Secret ın bakış açısıyla olayları değerlendirdiğimizde düşünülen çoğu şeyin tam zıttının yapılmasıyla hedefe ulaşıldığı anlaşılıyor. Benim şahsi fikrim bu kitap bir başucu kitabıdır,PUA 'nın kutsal kitabıdır.tekrar tekrar okunduğunda bilinçaltında açılımlar oluyor. Uygulama öncesi içsel oyun kısmının geliştirilmesinde eşsiz bilgiler sunuyor. Yazar büyük tabloyu tasvir ederken ufak detayların ne kadar etkili olduğunu güzel örneklerle aktarıyor. Kendisine Ne kadar teşekkür etsek azdır..gerçekten muhteşem bir eser ortaya çıkartmış.  
Adım Adım Disiplin Kitabını Satın Al !FİYAT: 25 TL